PDA

Orijinalini görmek için tıklayınız : Tek Teker Öğrenirken Düşmek Ve Vazgeçmeyerek Hedefe Ulaşmak

Ufuk Uzun
14 Mayıs 2016, 05:12
https://www.youtube.com/watch?v=w0RfgD7h54E

https://www.youtube.com/watch?v=-ex4lwUZe9M

EldekiDebryj
14 Mayıs 2016, 05:16
Tekteker güzel, izlemeside keyifli yapmak istermiydim evet ancak denerken dusecegimi bile bile bunu motora yapamam. :D Motoru yan devirince üzülen insanım ben. :D

Ufuk Uzun
14 Mayıs 2016, 05:22
Tekteker güzel, izlemeside keyifli yapmak istermiydim evet ancak denerken dusecegimi bile bile bunu motora yapamam. :D Motoru yan devirince üzülen insanım ben. :D

Düşmez kalkmaz bir Allah, yapmak istediklerini yapamadıktan sonra nerede "Özgür" ruhlu motosiklet sürücüleri. :)

eXcitinG
14 Mayıs 2016, 05:28
tek teker bende yapmak istiyorum da bir türlü cesaret edemiyorum buna. motora da yazık bize de :) ama yanlışlıkla tek teker çok yapmışlığım vardır cg 150 kuba ile :)

Ufuk Uzun
14 Mayıs 2016, 05:32
Yıllar önce ortaköyle bir kız ile tanıştım trt de çalışıyormuş, onu bırakmak için elmalı yokuşundan yukarı doğru çıkıyordum öndeki araçlar birden durunca sola doğru gaz açtım ve istemsiz tekere kalktı motosiklet, neyse tek teker şekilde araçları geçtik ve kız benden 1 hoşlanıyorsa bu bilinçsiz hareket ile +1 daha almıştım. Lakin ben gerçeği biliyorum eğer anne baba duası olmasa kızla beraber ortaköye geri inecektim. :)

EldekiDebryj
14 Mayıs 2016, 05:42
Düşmez kalkmaz bir Allah, yapmak istediklerini yapamadıktan sonra nerede "Özgür" ruhlu motosiklet sürücüleri. :)

Orası öyle dusmeye gelince duz yoldada dustum ama bilerek yapmak istemem yinede. Tabi birgun motor kirilip dokulunce servise goturmek yerine aninda sifiri cekebilecek maddi ozgurluk olursa niye olmasin. :D

Ufuk Uzun
14 Mayıs 2016, 05:45
Aile ilişkilerine biz karışamayız ama sn. eşiniz ile bu durumu konuşarak daha realist bir sonuca gitmeniz mümkün. :)

hasmet
14 Mayıs 2016, 06:09
Özgür ile mal olmak arasında ince bir çizgi var anladığım kadarıyla :)

Ufuk Uzun
14 Mayıs 2016, 06:13
Haşmet Allah biliyorya seni hiç seviyorum ama işte ne yapalım motosiklet sürüyorsun kardeşiz nihayetin de, lakin aramız da bayan arkadaşlar var argo veya küfür kullanmazsak daha hoş olur. :rendeer:

hasmet
14 Mayıs 2016, 20:54
Haşmet Allah biliyorya seni hiç seviyorum ama işte ne yapalım motosiklet sürüyorsun kardeşiz nihayetin de, lakin aramız da bayan arkadaşlar var argo veya küfür kullanmazsak daha hoş olur. :rendeer:
Estağfurullah. Kendim için düşünüp demiştim. Elimdeki motorsikletle teker yapacağım diye kendimi yerde bulduğumda muhtemelen çıkacak $5K masraf sonucu kendimi tanımlayacağım sıfat "mal" olurdu. Riskli hareketler ve öğrenmek için gözden çıkarılabilir bir motorsiklet şart bence.

Şimdi tekrar okuyunca hakaret gibi anlaşılabileceğini farkettim. Ozur dilerim.

Ufuk Uzun
15 Mayıs 2016, 01:28
Estağfurullah. Kendim için düşünüp demiştim. Elimdeki motorsikletle teker yapacağım diye kendimi yerde bulduğumda muhtemelen çıkacak $5K masraf sonucu kendimi tanımlayacağım sıfat "mal" olurdu. Riskli hareketler ve öğrenmek için gözden çıkarılabilir bir motorsiklet şart bence.

Şimdi tekrar okuyunca hakaret gibi anlaşılabileceğini farkettim. Ozur dilerim.

Haşmet bey şaka amaçlı söyledim ben sizin iyi niyetli yorumlarınız dan veya kötü bir cümle kurmayacağınızdan eminim yinede nezaket gösterip bu tarz bir cevap vermişsiniz, çok teşekkür ederim. Ben özür diliyorum asıl sizden ama yinede bu güzel cümleleri kurmanıza sevindim. :)

kadango
15 Mayıs 2016, 01:36
Güzel de şu crosslarda tek teker olayı bana cok sakat geliyor. Yapısından dolayı kolay tekere geliyor fakat yine yapisindan dolayı sentede tutmak zor ve en ufak harekette denge bozulabiliyor.

oluroyle
16 Mayıs 2016, 11:09
Merhaba,

ben hiç sevmiyorum şu olayı.. Arkadaşlar arasında tek teker öğrenme şeysi başladı şimdilerde .Ben yine tek başıma kaldım grupta :salut:

Honda Haldız 'ın yaza merhaba partisinde, cross ile teker yapıp sov yapmıştı biri. İzlemesi keyifli idi ama ..İyi bir izleyici olabilirim :P

linkinpark20
16 Mayıs 2016, 11:50
tek teker bana da itici geliyor. zaten çok da güvenmem dengeme. bi kere bisiklette deneyip ters takla atmışlığım var:D motosiklet kullanmayı çok seviyorum ama drift tek teker vs'den korkuyorum. geçen bir arkadaş "Ooo yollar ıslakmış" deyip gaza yüklenip fena yanladı bakakaldım. ben olsam ıslak yol aman teker kaymasın diye yavaş yavaş geçerdim. hadi arabada yanlamak neyse de motosikletle nasıl yanlıyorsunuz arkadaş?

Macit250
16 Mayıs 2016, 12:13
Duruma bakılırsa para nok gib, fiyuv ok gibi helal

EldekiDebryj
17 Mayıs 2016, 13:18
tek teker bana da itici geliyor. zaten çok da güvenmem dengeme. bi kere bisiklette deneyip ters takla atmışlığım var:D motosiklet kullanmayı çok seviyorum ama drift tek teker vs'den korkuyorum. geçen bir arkadaş "Ooo yollar ıslakmış" deyip gaza yüklenip fena yanladı bakakaldım. ben olsam ıslak yol aman teker kaymasın diye yavaş yavaş geçerdim. hadi arabada yanlamak neyse de motosikletle nasıl yanlıyorsunuz arkadaş?

Benim esim, çok hafif asagi egimli ve "full micirli" alanda arka tekeri kitleye kitleye asagi inmemi soyluyor. -.- Bir ara inatla onu yaptirmaya calisti. :D O micirda ben duz zor iniyorum birde arka teker yanimda inicem hey yarabbim....

Prowrist
17 Mayıs 2016, 13:20
Sanırım bir tek ben zevk almıyorum şu teker işinden. Her tekere gelmesinde ayrı sövüyorum bana hızlanma ve saniyeler daha önemli :) Çünkü çok daha heyecanlı geliyor.

EmreKocyigit
17 Mayıs 2016, 13:45
Sanırım bir tek ben zevk almıyorum şu teker işinden. Her tekere gelmesinde ayrı sövüyorum bana hızlanma ve saniyeler daha önemli :) Çünkü çok daha heyecanlı geliyor.

seni çılgın 300le tekteker videonu bekliyoruz yaparsın başarırsın! :bounce:

Prowrist
17 Mayıs 2016, 20:34
seni çılgın 300le tekteker videonu bekliyoruz yaparsın başarırsın! :bounce:

Ben tek tekerle uğraşmam. Bana göre zaman kaybı ki ben tcs vs gibi şeylerle uğraşırım tekere gelmesin diye :)

jimi_hendrix
17 Mayıs 2016, 20:48
yapmayı çok istiyorum ama düşersem bütçem kaldırmaz

JafJaf
17 Mayıs 2016, 22:05
Çok heycanlı tek teker, kız arkadaşıma motor sürmeyi öğretiyorum doğru düzgün kalkış yapamıyor daha geçen hafta baya bi teker yaptı yani yanlışlıkla da olsa, akşamda ben yapmayı denedim ve başardım yapmak isterken korku yoktu. İlk iki deneme başarısız oldu arkadaşa bel ver dedim, devri baya yükselttim, debriyajı bıraktım. Teker kalkınca ne yapacağımı şaşırdım ayağımı da frene koymuştum, sente noktasına geldi bi hafifleme motor da nasıl yere indi hatırlamıyorum. inerken gazı kapatmadım yavaşça inmesi gerekiyordu motorun, 3-5 metre kadar gitti indi. Tekere gelince korku fenaydı sonrasın da bi gülme krizi-hafifleme-enerji patlaması çok süper bi deneyim oldu.