PDA

Orijinalini görmek için tıklayınız : İlk motor alımındaki masraflar nelerdir? Nostalji alınır mı?

CahilCühela
13 Mayıs 2016, 12:15
Kalabalık olmasın diye 2 soruyu tek başlıkta sordum.
1)Aslında aklımda fiddle vardı ama ucuz olması sebebiyle düşündürdü.Sıkıntı çıkarır mı?

2)İlk motorum olucak bilgim yok ne masrafları olur?

---------- Mesajlar birleştirildi - 12:15 ---------- bir önceki mesaj zamanı 03:10 ----------

Konuyu gece açtığın için görülmedi sanırım güncele çıksın bir kez

spxwOw
13 Mayıs 2016, 12:27
1)Aslında aklımda fiddle vardı ama ucuz olması sebebiyle düşündürdü.Sıkıntı çıkarır mı?

---------- Mesajlar birleştirildi - 12:15 ---------- bir önceki mesaj zamanı 03:10 ----------

2 inciyi cevaplıyım , sigorta , plaka vergisi , ruhsat sayfası cıkartırken 100 lira civarında bir ücret . Plaka parası 20-30 tl birşey , aklıma gelenler bunlar şimdilik

nines
13 Mayıs 2016, 13:47

trafik sigortası hariç 200-300 lira bir ücret tutar birde trafik sigortası malum şu sıralar çok pahalı ama ikinci elde alsan motoru 1 ay içinde trafik sigortası yaptırmak zorundasın bu sebeple ilanlarda gördüğün 1 yıl trafik sigortası derdin yok yazılarını kale alma. çünkü adam motoru sattığı an trafik sigortasından artan günlerin parasını geri alıyor.

gelelim fiddle'a sorun çıkaracağını sanmıyorum

Tundzhay
13 Mayıs 2016, 13:50
ilanlarda gördüğün 1 yıl trafik sigortası derdin yok yazılarını kale alma.

Bu şekilde ilan veren de mi var artık :):)

kyagmur
13 Mayıs 2016, 14:11
lastik masrafınıda ekleyin nylonla gezilmiyor malesef

CahilCühela
13 Mayıs 2016, 19:25
trafik sigortası hariç 200-300 lira bir ücret tutar birde trafik sigortası malum şu sıralar çok pahalı ama ikinci elde alsan motoru 1 ay içinde trafik sigortası yaptırmak zorundasın bu sebeple ilanlarda gördüğün 1 yıl trafik sigortası derdin yok yazılarını kale alma. çünkü adam motoru sattığı an trafik sigortasından artan günlerin parasını geri alıyor.

gelelim fiddle'a sorun çıkaracağını sanmıyorum

Fiddle değil nostalji sorun çıkarır mı?

---------- Mesajlar birleştirildi - 19:25 ---------- bir önceki mesaj zamanı 18:31 ----------

2 inciyi cevaplıyım , sigorta , plaka vergisi , ruhsat sayfası cıkartırken 100 lira civarında bir ücret . Plaka parası 20-30 tl birşey , aklıma gelenler bunlar şimdilik
Plaka vergisiyle plaka parası aynı değil mi?