PDA

Orijinalini görmek için tıklayınız : Five Gloves XRider Wp Eldiveni Nasıl Bilirsiniz ?

Freedoom
10 Mayıs 2016, 18:37
Five Gloves XRider Wp Eldiveni Nasıl Bilirsiniz ?

Mexico
10 Mayıs 2016, 18:43
Birader her eldiven icin ayri konu mu acacaksin? Yerinde olsam sag ve sol tekler icin ayri konu acarim boyle iyi batiramadin anasayfayi.

Freedoom
10 Mayıs 2016, 18:45
Birader her eldiven icin ayri konu mu acacaksin? Yerinde olsam sag ve sol tekler icin ayri konu acarim boyle iyi batiramadin anasayfayi.

iyi fikir aklıma gelmemişti teşekkürler. :D

Mexico
10 Mayıs 2016, 18:47
iyi fikir aklıma gelmemişti teşekkürler. :D

Akil olmadigi belli de, anneye babaya saygi da yok... Olsaydi kulaklarini cinlatmazdin.

shruikan
10 Mayıs 2016, 18:56

https://www.youtube.com/watch?v=nqoS8hyXAYU

Freedoom
10 Mayıs 2016, 19:01
Akil olmadigi belli de, anneye babaya saygi da yok... Olsaydi kulaklarini cinlatmazdin.

vallaha kardeşim eden kendine eder küfür sahibine aittir.sana burda küfür edip yerlerde sürünen seviyene inemem kusura bakma.saygın olsa doğmazdın.

Mexico
10 Mayıs 2016, 19:07
vallaha kardeşim eden kendine eder küfür sahibine aittir.sana burda küfür edip yerlerde sürünen seviyene inemem kusura bakma.saygın olsa doğmazdın.

Sana kufur ettigimi hatirlamiyorum. Demek istedigim su, insan kufur yemekten hoslanir mi? Hoslaniyosunki 1 cift eldiven icin 10 tane konu aciyosun.
Kusura bakmada kufuru sevmesen bunu yapmazsin :)

Freedoom
10 Mayıs 2016, 19:24
Sana kufur ettigimi hatirlamiyorum. Demek istedigim su, insan kufur yemekten hoslanir mi? Hoslaniyosunki 1 cift eldiven icin 10 tane konu aciyosun.

Çeneni al ve git burdan

seta34
10 Mayıs 2016, 20:25

arkadaş ingiliz kraliyet ailesinden :D