PDA

Orijinalini görmek için tıklayınız : [mt Izmir] 21haziran Teras Kafe Toplantisi

KARAKIZ
20 Haziran 2006, 20:15
ARKADAŞLAR TOPLANTI YERİ DEĞİŞMİŞTİR BİLGİLERİNİZE TOPLANTI YERİ AŞAĞIDA BELİRTİLMİŞTİR

bu haftaki toplantı yerinde bi değişiklik yapıyorum saatii aşağıdadır:mrgreen:

toplanma yeri:bornova kampüs içindeki YEŞİL KÖŞK
toplanma saati:20:00

katılımlarınızı bekliyoruz arkadaşlar... işte topik açıldı görmedik duymadık demeyin:P

bur-k@
20 Haziran 2006, 20:22
toplantıda görüşmek üzere yanlız kenan abi niye acmadı? merak ettim sadece :)
sevgi ve saygıyla kal

KARAKIZ
20 Haziran 2006, 20:24
kenan şehir dışında olduğu için ben açtımmm umarım bi sakıncası yoktur.:P

bur-k@
20 Haziran 2006, 20:25
yok yok canım olurmu hiç :mrgreen:

KARABURUN
20 Haziran 2006, 20:28
toplantıya göztepe-hatay tarafından katılacak varsa ben araba ile gidiyorum 4 kişi daha götürebilirim.

dishchy
20 Haziran 2006, 20:56
Sonunda sizlerle tanışabileceğim Görüşmek üzere.....

Tornedo
20 Haziran 2006, 21:00
Saol kızılkız :P neyse yarın görüşmek üzere 2 gündür gece 2 de sabah 7.30 açıom cafeyi ne hala geldim :pale:

bur-k@
20 Haziran 2006, 21:02
izmir mt gezisi full fotolar için
http://www.motosiklet.net/forum/showthread.php?t=16358

Tornedo
20 Haziran 2006, 21:25
reklamcı seni bu arada yukarı :cat:

bur-k@
20 Haziran 2006, 21:40
yaw ne diyorum su mondial 125 mt ile tr turu yapan adam burda izmirde onu arayıp cağırsak mı acaba ?

nevZAT150
20 Haziran 2006, 21:45
arkadaşlar aranızda olamıcam... kusura bakmayın... toplantıdan sonra nereye doğru gezi yapılacağını arayıp bana bir kişi bildirirse çok sevinirim....

gönlüm sizlerle olucak. sayğılar... :rendeer: :bounce:

Magico_SortE
20 Haziran 2006, 22:20
arkadaşlar toplantı topiklarini ne kaydeye göre açıyoruz bu konuda bana bilgi verirseniz sevinirim
lütfen havanın esinti yönüne göre yer belirlemeyelim çarşamba günü bu konu hakkında konuşulmasını istiyorum
en son canalıcı noktaları konuştuğumuz gecede açılacak topikler hakkındada konuşmuştuk.lütfen konuşulanların yazılmadanda hatırlanabildiğini gösterelim

herkeze kazasız belasız seyirler dilerim

Özgür1980
20 Haziran 2006, 22:30
ARKADAŞLAR YARIN GÖRÜŞMEK ÜZERE....:rendeer: :rendeer: :wiinkk: :pr:

KARAKIZ
20 Haziran 2006, 23:06
t-shirt almak isteyenler varsa yarın t-shirtlerini alabilirler. ayrıca toplantıda konuşmak istediğiniz bütün konuları konuşabilirsiniz... konuşulacak konuları topikte ayrıca belirtmeye gerek yok diye düşünüyorum ben:cat:

bur-k@
20 Haziran 2006, 23:46
cukka cukka ehuehue
size bir süprizim var hemde cok büyük bir supriz

APV41
21 Haziran 2006, 00:09
bu toplantı sanırım KARAKIZIN bize veda toplantısı olacak okulu bitti kısa bir süre İZMİR MT yi öksüz bırakacak biz onu tüm kalbimizle bekleyeceğiz bu kısa süreli vedayı büyük bir veda partisine çevirelim tüm arkadaşlar bir gül dahi olsa alsın KARAKIZIMIZI mt izmire yakışır bir şekilde uğurlayalım bize çok emeği geçti yağmurda çamurda karda kışta iyi günde kötü günde hastalıkta sağlıkta gece gündüz demeden bizimleydi MT İZMİRİN EN SADIK üyesi oldu bizede elimizden gelenin en iyisini yapmak yakışır :rendeer: :rendeer: :rendeer: :wiinkk: :wiinkk: :wiinkk:

peri
21 Haziran 2006, 00:28
yarın görüşürüz millet... :mrgreen:

APV41
21 Haziran 2006, 00:53
tarihin en kalabalık toplantısı olmasını diliyorum gaziemir tarafından gelen bir arkadaş TESS kızımızı alabilirse çok sevinecektir ( eminimki şu an buna çok ihtiyacı vardır ) :rendeer: :rendeer:

Tornedo
21 Haziran 2006, 01:00
İnşallah abi bende herkezi bekliyorum...MT üyesi olan olmayan herkez gelebilir :wiinkk:

KARAKIZ
21 Haziran 2006, 02:26
ArkadaŞlar Yer DeĞİŞtİ Bİlgİnİze

İlk Mesaja Bakin :)

arkadaşlar toplantı yeri ege üniversitesi içindeki yeşilköşk olarak değiştirilmiştir

parvez
21 Haziran 2006, 03:32
Walla bu çok iyi oldu be:) en azından soğuk bira mevcut orada.Geçen sefer helak oldum ;bi teras ta nescafe bi de yan tarafa sıvışıp bira içmekten.:queen:En azından Bornova'da (arka fren iptal oldu dün de;yine yavaş yavaş ön frenle idare ederim:wiinkk:)

shanimoglu
21 Haziran 2006, 08:59
toplantıda görüşmek üzere....

egelim
21 Haziran 2006, 09:26
karakız yer hakkında bilgi verirsen sevinirim:rendeer: nerden girersek daha rahat bulabiliriz:rendeer:

Infaustus
21 Haziran 2006, 11:09
01.26 AM son mesaj saati.. KARAKIZ'dan yani.. Daha doğrusu bu nickten.. Yarın sınavı olan ve bulunduğu yerde internet bağlantısı olmayan bir insan için ilginç bir saat..

TaRaLeS
21 Haziran 2006, 11:27
Aksam Saat 7 civari gaziemirden araba ile cıkış yapacağım. İsteyen arkadaşları ardçı olarak alabilirim. Telim Marko ve magico da var.

leventkozcu
21 Haziran 2006, 11:36
aksama gorusuruz arkadaslar tarales okudugunu gordum gelmemezlık yapma sakın :)

KARAKIZ
21 Haziran 2006, 12:02
karakız yer hakkında bilgi verirsen sevinirim:rendeer: nerden girersek daha rahat bulabiliriz:rendeer:

bornova metro'nun ordan rahatlıkla girebilirsiniz. zaten yeşilköşk kampüsün bornova girişinden girince hemen sağda

dostdark
21 Haziran 2006, 12:07
:queen: Bira varmı bira:queen: varsa gelelim resim çektrelim:P

şaka size iyi toplantılar arkadaşlar:rendeer:
izmire selamlar:rendeer:

chaos106
21 Haziran 2006, 12:41
Bende gelmek istiyorum yaaa...İnşallah bu kez toplantıyı kaçırmam..

parvez
21 Haziran 2006, 13:24
:queen: Bira varmı bira:queen: varsa gelelim resim çektrelim:P

şaka size iyi toplantılar arkadaşlar:rendeer:
izmire selamlar:rendeer:Dostum senin yazıyı okudum canım çekti.Buz gibi köpük köpük şişe şişe ;mesaiye başlayayım bari:queen: Bi de senin yerine birkaç fırt çekeyim:queen: ofişşşşşşşşşşş,yağ gibi kayıyor....

slient rider
21 Haziran 2006, 13:41
akşama görüşürüz arkadaşlar :cat:

TESS
21 Haziran 2006, 14:15
Yani Bornovada olmasa olmaz dimi?
Sizi Bornova aşıklarııııııı
Neyse artık ben de gelmek istiorum ulaşım olayını halledelim de bi,
Akşama görüşmek üzereeeeeeee

rüzgarınoglu
21 Haziran 2006, 14:17
arkadaşlar bazı kişisel işlerimden dolayı aranızda bulunamayacağım:pr: şimdiden herkesten özür diliyorum:salut: benim içinde eğlenin umarım toplantı umduğumdan daha eğlenceli geçer:rendeer:

parvez
21 Haziran 2006, 14:37
arkadaşlar bazı kişisel işlerimden dolayı aranızda bulunamayacağım:pr: şimdiden herkesten özür diliyorum:salut: benim içinde eğlenin umarım toplantı umduğumdan daha eğlenceli geçer:rendeer:
Dostum ,gelemediğin için üzüldüm ama gözün arkada kalmasın;senin için de bi fırt çekerim:wiinkk:

TenTen35
21 Haziran 2006, 15:06
AkŞama GÖrÜŞÜrÜz Mİİllleettt

KARAKIZ
21 Haziran 2006, 18:03
arakadaşlar benim özelden msj attıklarım bana geri dönebilirmi mesajı gördüklerini anlayayım özleden msjlarınızı bekliyorum

rüzgarınoglu
21 Haziran 2006, 19:04
Dostum ,gelemediğin için üzüldüm ama gözün arkada kalmasın;senin için de bi fırt çekerim:wiinkk:
saol dostum:rendeer: benim içinde eğlenin orda tüm arkadaşlara sevgilerimle gelişmeleri siteden duyurursanız eğer takip edebilirim gönüller bir olsun içim kan ağlıyor:salut:

TaRaLeS
22 Haziran 2006, 01:37
Biralar kesmedi beni. Daha da icmek istiyordum ama malum yol gaziemir e dogru olunca olamadı. Ben gaziemir de de bi kac firt iceriz dedim ama onu da yapamadim. evde su anda tek basima Tv karsisinda bira keyfi yapiyorum. Buyrun sizleride beklerim dicem ama gec oldu... Genede Yasasın EfEs PiLSeN , TuBoRG ve de dier bira markaları...

parvez
22 Haziran 2006, 14:57
Biralar kesmedi beni. Daha da icmek istiyordum ama malum yol gaziemir e dogru olunca olamadı. Ben gaziemir de de bi kac firt iceriz dedim ama onu da yapamadim. evde su anda tek basima Tv karsisinda bira keyfi yapiyorum. Buyrun sizleride beklerim dicem ama gec oldu... Genede Yasasın EfEs PiLSeN , TuBoRG ve de dier bira markaları...:queen: :queen: :cat: :cat: :queen: :cat:

okram
22 Haziran 2006, 15:05
Şafağı Kordon da izlemek bambaşka bişeymiş....
Şafak kardeşliğine teşekkürler.:rendeer:

Sevgili Karakız,
Bana pm attıysan gelmedi.:queen:
Haber vereyim dedim.:bounce:

TaRaLeS
22 Haziran 2006, 23:11
Bu arada artık resim koymuyormuyuz siteye...

leventkozcu
23 Haziran 2006, 00:51
ozelden msg attıgım arkadaslar bana donsun :cherry:

APV41
23 Haziran 2006, 01:44
bana gelmedi :queen: :queen: :wiinkk: :wiinkk:

Tornedo
23 Haziran 2006, 01:48
Arkadaşlar fotolarımızı koyuyoruz hade şöyle en çevreci fotolarımızı koyalım :cat:
Köfteciye gidenlerde vardır fotolar onlarıda bekliyoruz...Öptm:rendeer:

bur-k@
24 Haziran 2006, 22:47
evet burcu abla geldi eğer özelden atmasaydın mesajı ben teras da sizi bekliyecektim :) tşk ederim
sevgi ve saygıyla kal