PDA

Orijinalini görmek için tıklayınız : Pazar Enduro gezisi

kolokolo
03 Mayıs 2016, 10:59
Selamlar,
Pazar günü yaptığımız enduro gezisinin klibini yaptım.
Umarım beğenirsiniz.

https://www.youtube.com/watch?v=NGxUHdSE2V8

Levent
03 Mayıs 2016, 11:03
Orada sanki bir ilizyon var, milletin içinden mi geçiyorsun napıyorsun öyle :D tamamını seyredemedim ama aksama seyredeceğim inş.

Darkcity2000
03 Mayıs 2016, 12:05
Cok guzel olmus.. orada millete daliyorsun direk sanirsam :)

kolokolo
03 Mayıs 2016, 12:10
Aynen, çamurdan çıkarken gazı kitleyip grubu dağıttım :queen:

OğuzÖztürk
03 Mayıs 2016, 12:21
Güzel video olmuş. Enduro işide keyifli baya :) Gruptakilerde farkında değillerdi sanırım naptılar sen dalınca :)

kolokolo
03 Mayıs 2016, 13:29
Güzel video olmuş. Enduro işide keyifli baya :) Gruptakilerde farkında değillerdi sanırım naptılar sen dalınca :)
Valla pek bir şey yapamadılar, çil yavrusu gibi dağıldılar, sonra toparlanıp devam ettik :mrgreen:

Karacocuk
03 Mayıs 2016, 13:54
Bayağı dalmış adamlara :D Ama ben olsam bende yaparım. Ne duruyosunuz lan orda durmak varmı enduroda :D

celikmertcan
03 Mayıs 2016, 17:29
BURASI NERESİ ? :)

kolokolo
03 Mayıs 2016, 17:48
Burası Kilyos, Belgrad ormanları.

balamir01
03 Mayıs 2016, 21:27
https://www.youtube.com/watch?v=vAhACLOTpWs

feti_can
03 Mayıs 2016, 22:48
çoooh iyiymiş. Bakınca canım çekti
Anlamadığımda numaralar değil ama öyle ömerlide falan motorlarla 2 saatlik turlar düzenleyen bi yer olsa süper olur
ATV lisi var motorlusu niye olmasın

GezeGeze
04 Mayıs 2016, 00:55
Güzel videoydu. Sürmüş kadar oldum!

Parkur çok zorlu görünüyor. BMX bisikletli günlerimde sorun olmazdı da, motosikletle özellikle bu tür parkurlar, adı üstünde, farklı bir kategori.

Müzik ayrıca güzeldi, bu arada. Kim diye soracaktım; Ki Theory diye yazmışsın zaten. Linki olsaydı, bu parçasının, youtubedan da dinlerdik...

Yol kenarında mangal yapan ablalar teyzeler, ya yola fazla yakınlar, ya sen onlara fazla yakınsın, veya burdan öyle gözüküyor. Biraz risk gördüm; belirtmeden geçmiş olmayayım...

Motosiklet bazen asfalt olmayan yolda da kullanılabilinmeli... Motosikleti bazen üzerinden geçirecek 1 karış yer bulup tekeri oraya denk getirerek geçmek... Tecrübe ettiklerimiz arasına mutlaka off-road da eklenmeli...

Isparta'da olanlar için Uluborlu-İleydağı-Gönen yolunu tavsiye ederim.

Gerçi bu videodaki arkadaşlar oraya parkur bile demez ama, yer yer kalkmış asfaltta 10 cm yer bulmak bana oldukça yeterli gelmişti :)

Dur o yoldan bi ara bi daha geçeyim; bak aklıma geldi, videoyu izleyince heveslendim :)