PDA

Orijinalini görmek için tıklayınız : Hangi motor hangi kask hangi eldiven? Yeter yahu

Murat Ustaoğlu
03 Mayıs 2016, 08:16
Herkese merhaba. Hergun ayni konulari gormek forumu itici hale getiriyor. 15-16 yasinda kendini bilmez ergenler mi yaziyor yoksa birileri muhabbet olsun diye mi trolluyor? Hergun kesin 'hangi kaski almaliyim' ya da 'hangi motorla baslamaliyim' veya 'hangi montu almaliyim' gibi konular aciliyor. Biraz takip etseler hepsinin cevabini bulacaklar. Admin check edin lutfen.
Herkese iyi gunler, kazasiz surusler

Ebu Tarık
03 Mayıs 2016, 08:19
Ömrüm boyunca bir foruma konu açıp da fikir sormadım cevap aramadım biraz kurcalayıp hep hazır birşeyler buldum :)

buğratuncer
03 Mayıs 2016, 08:34
15-16 yaşında olup hiç konu açmayanda var. bu arada ergenlik 25 yaşına kadar gider. belliki merak edip soruyorlar bakmassınız geçer gidersiniz.

Mitoqondri
03 Mayıs 2016, 08:36
Hemen hemen her gün o mu ? Bu mu ? Şu mu ? diye konu açılıyor evet.

Ama bu konuların üstüne, sizin gibi bu konulara kızıp konu açanlarda var. Biraz araştırırsanız eğer bulabilirsiniz.

Sizde boş yere konu kirliliği yapıyorsunuz.

Bilginize !

sey_47
03 Mayıs 2016, 08:42
Korkarim bu konudan da defalarca acildi.
Bunun sonu gelmez, modlar halletmesi lazim.

Draconian
03 Mayıs 2016, 09:11
15-16 yaş demeyin bi tuhaf oluyorum.

Murat Ustaoğlu
03 Mayıs 2016, 09:26
Hemen hemen her gün o mu ? Bu mu ? Şu mu ? diye konu açılıyor evet.

Ama bu konuların üstüne, sizin gibi bu konulara kızıp konu açanlarda var. Biraz araştırırsanız eğer bulabilirsiniz.

Sizde boş yere konu kirliliği yapıyorsunuz.

Bilginize !

Artık birisi ciddiye almalı diye yazdım dostum. Siz de ciddiye almışsınız, sağolun. Değilse bilgi kirliliği devam edecek.

---------- Mesajlar birleştirildi - 09:26 ---------- bir önceki mesaj zamanı 09:22 ----------

Ergenler de alınmış. Okumadan geçeriz, kusura bakmasınlar.

MotorKafa
03 Mayıs 2016, 09:29
Senin yaş kaç hocam? 23, 24? 25? 30, 35?

Murat Ustaoğlu
03 Mayıs 2016, 09:34
35 yaşındayım motorkafa.

MotorKafa
03 Mayıs 2016, 09:46
O zaman direkt 35 olarak doğmuş olmalısın?

Murat Ustaoğlu
03 Mayıs 2016, 09:51
Güzel kardeşlerim. Amacım adminden samimi bir talepte bulunmaktı. Bireysel atışmalara dönmemesi gerekir.

ZümeR
03 Mayıs 2016, 09:56
Forumda en fazla aktif ve online süresi olan kişilere yetki verilecek.
Onlar çekip çevirecek abi konuları.

Blur
03 Mayıs 2016, 10:05
Adam bilmiyor soruyor kardeşim kızıyosan girmiceksin o konuya adam bilinçlenmeye çalışıo belki araştırsa bulacak haklısın ama bide söyle düşün belki senin ona vercen bi öneri onun hayatını kurtarcak bu kadar mızmızlanmayın allah aşkına

denizildir
03 Mayıs 2016, 10:09
Forumda en fazla aktif ve online süresi olan kişilere yetki verilecek.
Onlar çekip çevirecek abi konuları.

bu tarz bir kast sistemi yada ayrıcalıklı bir zümre yaratamazsın. yok olur gider o zaman tüm forum, kaş yaparken göz çıkartırsın. haber portalı değil sonuçta burası.

koraycbr
03 Mayıs 2016, 10:13
Herkese merhaba son zamanlarda sürekli motosikletle ilgili konular açılıyor adminler ne yapıyor anlamıyorum

Murat Ustaoğlu
03 Mayıs 2016, 10:55
Adam bilmiyor soruyor kardeşim kızıyosan girmiceksin o konuya adam bilinçlenmeye çalışıo belki araştırsa bulacak haklısın ama bide söyle düşün belki senin ona vercen bi öneri onun hayatını kurtarcak bu kadar mızmızlanmayın allah aşkına

Dostum cok haklisiniz. Arastirip kararsiz kalan insanlara fikir sunmak ve paylasmak bu forumun amaci zaten. Bildigim konularda fikrimi de belirtirim. Benim karsi oldugum hic arastirip bilgi sahibi olmadan laf olsun diye acilan basliklar. Gecenlerde bir kullanici cbf150 ile tenere xt660z arasinda kaldim yardim edin diye baslik acmis. Troll oldugu cok belli degil mi? Diger konularda tamamen ayni fikirdeyim.

egiray
03 Mayıs 2016, 11:05
Ergen diyerek toplumun bir kesimini ötekileştirmek bence doğru bir yaklaşım değil. Her yaştan, her kesimden insan bahsettiğiniz şeyi yapabilir. Ergenlere karşı bu öfkenin sebebini anlamış değilim. Bu arada ben 33 yaşındayım ama ruhum ergen. Ergen ruhlu olmasam zaten motor almazdım.

Blur
03 Mayıs 2016, 11:09
Dostum cok haklisiniz. Arastirip kararsiz kalan insanlara fikir sunmak ve paylasmak bu forumun amaci zaten. Bildigim konularda fikrimi de belirtirim. Benim karsi oldugum hic arastirip bilgi sahibi olmadan laf olsun diye acilan basliklar. Gecenlerde bir kullanici cbf150 ile tenere xt660z arasinda kaldim yardim edin diye baslik acmis. Troll oldugu cok belli degil mi? Diger konularda tamamen ayni fikirdeyim.
Kimse cevap yazmazsa o konular açılmaz kardeşim şuan burda bunu konuşmak bile eğer trol se yapana haz verio dur emin ol

RedCBR125
03 Mayıs 2016, 11:11
30 yaşında da ergen adam var...
Veya 18 yaşında da çok olgun konular açan yorumlar yapan arkadaşlarımız var...

Kimse kimseyi ötekileştirmemiş beyler burda 1 saatte bir konu açanlar var.Google veya burdaki arama kısmına yazsa 2 dk da aradığı soruya cevap bulacaklar ama adamlar forumu dolduruyor.

Jemand
03 Mayıs 2016, 11:33
Herkese merhaba son zamanlarda sürekli motosikletle ilgili konular açılıyor adminler ne yapıyor anlamıyorum

pasta tarifiyle ilgili konu mu açsalardı kanka?

Murat Ustaoğlu
03 Mayıs 2016, 11:41
30 yaşında da ergen adam var...
Veya 18 yaşında da çok olgun konular açan yorumlar yapan arkadaşlarımız var...

Kimse kimseyi ötekileştirmemiş beyler burda 1 saatte bir konu açanlar var.Google veya burdaki arama kısmına yazsa 2 dk da aradığı soruya cevap bulacaklar ama adamlar forumu dolduruyor.

Söylemek istediğim de buydu işte. Artık Google var youtube var. Herhangi bir konuda onlarca kaynağa ulaşılabiliyor.
Burada admin'e inceden bir sitem vardı. 'soyuyorsa beni soyuyor sana ne kardeşim' mantığıyla cevap veren veya bireysel sataşmaya giren veya ergenliğin sosyolojik boyutuna inen kardeşlerimiz oldu; hepimiz ergeniz orda sıkıntı yok. Eksik olmasınlar. Bilgi kirliliği olmasın diye yazdım bir arkadaş bilgi kirliliği yapıyorsun diye dönüş yapmış. O da eksik olmasın. Sorunu çözmek için iki üç arkadaş öneri sunmuş. Gerisi hep sataşma veya haklısın-haksızsın kavgası.

MazhaRR
03 Mayıs 2016, 11:42
Asıl mesele hangi kask,hangi eldiven değil.Mesele diyelim ki agv k5 kask hakkında bilgi almak için konu açtın, yorumları okudun, gittin aldın kullanmaya başladın ama birisi agv k5 kaskla ilgili bir şey sorduğu zaman neden yardımcı olmuyorsun,neden kullanmak istediğin şeyler hakkında yorum isteyip, kullandığın şeyler hakkında yorum yapmıyorsun?