PDA

Orijinalini görmek için tıklayınız : Scooter TavsiyesiMe

TATLIHIZ
26 Nisan 2016, 16:50
Merhabalar arkadaslar tanıyan tanımayan olur eski üyelerdenim bayadır yoktum,Araba falan derken unuttuk buraların yolunu.

Sehir içi minik kıvrak sukuter önerisi lazım aklımda today var bütcemi zorlamak istemiyorum cünkü sadece sehir içi için arabayı saga sola kullanmak istemiyorum aylık 1200 1300 km yol yapıyorum cünkü,Bu arada civic kullanıyorum neyse, Today olmakla beraber Yamaha Delight yamaha cynos L de düsünmeye basladım today alırsak kız arkadasımla beraber uzun yol istegimizi karsılamaz gibi geliyor uzun yola cıkasım yok zaten araba var sonucta ama cıkmayız yaa diyip aldıktan sonra gidemeyiz ah vah demekte var.. Kesinlikle Japon olması lazım tipi vs önemli mesela tvs pepy de olabilir, +1 lira 2 kask + 2 Ceket bütcemizde var Diyeyim..

Yardımlarınıza ihtiyacim var

arda4
26 Nisan 2016, 16:57
Hocam en mantıklısı suzuki adress 110 gibi. Hafif, yeterince güçlü ve yeterince seri. Ben de almayı düşünüyorum.

Ha şekli şemali hoşuna gitmez onu bilemem ama az yakması, nisbeten büyük tekerli olması ve özellikle de fiyatından ötürü bence şu an rakipsiz. Ben de almayı düşünüyorum açıkçası.

üst sınıf olsun dersen de alternatifler belli: xmax 250, xmax 400, düşük hacimde pcx nmax vs.

TATLIHIZ
26 Nisan 2016, 17:02
Hocam en mantıklısı suzuki adress 110 gibi. Hafif, yeterince güçlü ve yeterince seri. Ben de almayı düşünüyorum.

Ha şekli şemali hoşuna gitmez onu bilemem ama az yakması, nisbeten büyük tekerli olması ve özellikle de fiyatından ötürü bence şu an rakipsiz. Ben de almayı düşünüyorum açıkçası.

üst sınıf olsun dersen de alternatifler belli: xmax 250, xmax 400, düşük hacimde pcx nmax vs.

Maxisukuter malesef istemiyorum motoru o kadar sevmiyorum sadece sehir içi ayagımı yerden kessin carsıya bakkala pazara işe gidip geleyim hafta sonları kız arkadsımla istedigim yere gideyim amacındayım zaten sadece yazları kullanırım gibime geliyor Today az gelir sanırım cc olarak adress hakkında iyi diyorlar evet 6350 fiyati varmıs adresin iyi fiyat vesselam

Yasin D
26 Nisan 2016, 17:22
Bütçenizi bilmiyorum,

YAMAHA XENTER 150 diyorum.

TATLIHIZ
26 Nisan 2016, 17:34
Bütçenizi bilmiyorum,

YAMAHA XENTER 150 diyorum.

Max 4 bin lira malesef alıcagım sukuter tipi belli abartı bisey istemiyorum tessekürler yorumunuza.

Today, Crynos L veye RS Gibi

stevejones
26 Nisan 2016, 18:13
Aklimda bir oneri vardi ama civic kullaniyor oldugunuz icin o size uygun dusmez

dovahhkin
26 Nisan 2016, 18:50
suzuki an 125 hk

TATLIHIZ
27 Nisan 2016, 18:40
Aklimda bir oneri vardi ama civic kullaniyor oldugunuz icin o size uygun dusmez

Bos yorum yapmayın lütfen yazmayıp cıkıp gidebilirsiniz

jarre
27 Nisan 2016, 19:33
kymco agility 125 tavsiye ederim memnunum motordan

megaladon
28 Nisan 2016, 03:09
cygnus rs alabilirsiniz ben yıllardır kullanıyorum, sorunsuzdur. işinizi görür, çekişi iyidir. ancak süspansiyonları sert ve artçı için arka tarafta ayak yeri sıkıntı olabilir (ayak yerleri hafif içeri doğru). Beraber binerek denerseniz daha iyi olur. Bagajı büyük kaskları almayabiliyor. Arka çanta işinizi görür.