PDA

Orijinalini görmek için tıklayınız : maksimum 200 tl ye kadar yazlık deri eldiven tavsiyesi

frknyldz
22 Nisan 2016, 22:52
arkadaşlar merhaba. ismim Furkan foruma ilk kez konu açıyorum. bir süredir yazlık deri eldiven bakıyorum fakat markalar hakkında pek fikrim yok. bütçem maksimum 200 lira yardımcı olur musunuz ?

jimi_hendrix
22 Nisan 2016, 22:59
arkadaşlar merhaba. ismim Furkan foruma ilk kez konu açıyorum. bir süredir yazlık deri eldiven bakıyorum fakat markalar hakkında pek fikrim yok. bütçem maksimum 200 lira yardımcı olur musunuz ?

venom'a bak

stevejones
22 Nisan 2016, 23:08
http://www.feyizoglu.com/MX49-Yazlik-Korumali-Eldiven_49810.html#0

exhell
22 Nisan 2016, 23:32
bende siyah birşey arıyorum. cruiser e uygun tavsiyeler beklemekteyim. mümkünse tam koruma.

Tİme_shİft42
22 Nisan 2016, 23:40
http://urun.n11.com/eldiven/venom-eldiven-d-02-uzun-P81988128

http://www.motoplus.com.tr/urun/9901051832002/VENOM-ELDIVEN-D-02-UZUN

halo1925
23 Nisan 2016, 00:35
ben 255 liraya aldım belki ilgini çeker. Five gloves un yazlık eldiveni var. tribal yeşil diye geçiyor rengi. gayet memnunum. düşünebilrsin

BajajRider
23 Nisan 2016, 01:23
Hocam n11 de moto online diye bir magazada spidi flash-r var aratarak bulabilirsin. 94 lira suan kargoyla 100 liraya geliyor. Ben de yeni aldim ve cok memnunum tavsiye ederim fiyati da cok uygun. Spidi nin kendi sitesinde 73 dolar suan o eldiven

Sj's
23 Nisan 2016, 01:52
Ben sahsen 200 tl ile alabileceginiz yazlik eldivenin su anki marka ve kalite siralamasinda elinizin gercek piyasa degerinin altinda olacagina garanti edebilirim.

Elinize kac TL bicersiniz?

Ben parami mouse tutan elimle kazandigim icin asagi yukari 200-250 bin tl biciyorum mesela. O yuzden eldiven alirken yazlik bile olsa en az 7-8 kriter goz onune alip tercih yapiyorum. Bu matematikle su an kullandigim eldiven yaklasik 480 tl degerinde. Kislik icin de aldigim eldiven 450 civarindaydi. Kisin gerceklesen bir kazada o 450lik eldivene ragmen sag elimi kirdim, belki o 450 olmayaydi 40 gunde isime geri donmek yerine bir daha asla para kazanamayacaktim.

Bu hesap isinizi gorur mu? :)

Merdo
23 Nisan 2016, 02:10
Ben sahsen 200 tl ile alabileceginiz yazlik eldivenin su anki marka ve kalite siralamasinda elinizin gercek piyasa degerinin altinda olacagina garanti edebilirim.

Elinize kac TL bicersiniz?

Ben parami mouse tutan elimle kazandigim icin asagi yukari 200-250 bin tl biciyorum mesela. O yuzden eldiven alirken yazlik bile olsa en az 7-8 kriter goz onune alip tercih yapiyorum. Bu matematikle su an kullandigim eldiven yaklasik 480 tl degerinde. Kislik icin de aldigim eldiven 450 civarindaydi. Kisin gerceklesen bir kazada o 450lik eldivene ragmen sag elimi kirdim, belki o 450 olmayaydi 40 gunde isime geri donmek yerine bir daha asla para kazanamayacaktim.

Bu hesap isinizi gorur mu? :)
yav hocam geçin bu ayakları ya. herkesin bir bütçesi var buna göre oluşturuyor öğrenciyim ayda 400 lira elime zor geçiyor nasıl daha fazla eldivene verebilirim?

not : motosikleti yazın çalışarak aldım.

Sj's
23 Nisan 2016, 02:13
yav hocam geçin bu ayakları ya. herkesin bir bütçesi var buna göre oluşturuyor öğrenciyim ayda 400 lira elime zor geçiyor nasıl daha fazla eldivene verebilirim?

not : motosikleti yazın çalışarak aldım.

Motosikletlerime bakarak kazancimi kafana gore hesapladin degil mi?

Sana sunu soylesem olur mu? 2005te cinli Mondial motosikletim varken(gonderdigim mesajlarda geriye donuk mondial 150 hs mesajlarimi gorebilirsin) ustumdeki ekipmanlarin kredi kart borcu motosikletten fazla ediyordu.

Canin ne kadar ediyor?

Merdo
23 Nisan 2016, 02:19
hocam senin ne motorun olduğu vs. umrumda değil. zaten parası olsa adam neden ls2 alsın, hoş ben de görüyorum bazı gerizekalıları kafa ls2 altında bmw vs. ben kendi görüşüm olarak da aileden gördüğüm kadarıyla da banka kullanmayan bir insanım bence mantıklı bir iş değil kredi çekip onun stresi altına girmek. ben de kışlık eldivenimi alırken revit, alpinestars olsun istedim de olmayınca olmuyor hocam yanlış anlamayın.

caglar48
23 Nisan 2016, 02:21
Revit striker yada revit striker 2

Sj's
23 Nisan 2016, 02:29
hocam senin ne motorun olduğu vs. umrumda değil. zaten parası olsa adam neden ls2 alsın, hoş ben de görüyorum bazı gerizekalıları kafa ls2 altında bmw vs. ben kendi görüşüm olarak da aileden gördüğüm kadarıyla da banka kullanmayan bir insanım bence mantıklı bir iş değil kredi çekip onun stresi altına girmek. ben de kışlık eldivenimi alırken revit, alpinestars olsun istedim de olmayınca olmuyor hocam yanlış anlamayın.

Baba bu zihniyetle egitim 800 lira, ekipman 1500 -2500 lira, motor da 5-10.000 lira. Hic birimiz 2 tekere binemeyiz.

Ama biniyoruz. Neyi gozardi ediyoruz? Hayatimizi mi keyfimizi mi?

Carbondioxid
23 Nisan 2016, 02:38
Yazar ; biomimari'nin ve genetiğin henüz istenen seviyede olmadığını, kayb edilecek herhangi bir uzvun yerine eski sıhhatinde konulamayacağını vurgulamak istiyor, bu yüzden, önce emniyet sonra hareket, diyor ve benden tam 10 puan ile alkış alıyor::biggrinn

K1300r bi tur versene, söz ülke içinde kalacağım..

Sj's
23 Nisan 2016, 02:41
Yazar ; biomimari'nin ve genetiğin henüz istenen seviyede olmadığını, kayb edilecek herhangi bir uzvun yerine eski sıhhatinde konulamayacağını vurgulamak istiyor, bu yüzden, önce emniyet sonra hareket, diyor ve benden tam 10 puan ile alkış alıyor::biggrinn

K1300r bi tur versene, söz ülke içinde kalacağım..

Son derece mutevazi ve alcakgonullu bir adamim ama boylelerini para ile dovesim geliyor.

Carbondioxid
23 Nisan 2016, 02:45
Yo mobbinge karşıyız, K1300r diyorduk, 1 tam tur diyorduk?

Sj's
23 Nisan 2016, 02:50
Sadece begeniyorum. Cunku virajda 250likle gecebildigim suruculeri kendi motorumda gorme geregi duymuyorum (haydaaa)

Carbondioxid
23 Nisan 2016, 02:52
Telepatmısın? yüzünden yazdığımı sildim, hem zengin hem telepat.. kader ..k1300r..

Sj's
23 Nisan 2016, 03:03
Telepatmısın? yüzünden yazdığımı sildim, hem zengin hem telepat.. kader ..k1300r..

Altin Elbiseli Adam Barkin'in bir lafi vardir: Ben motor abazasiyim. Benim tanisikligim ve yakin dostlugum konu disidir ama bu lafi ben de feci derecede benimserim.

Motosiklet, fren mesafesi, lastik ebadi, kalitesi, piston capi, lastik kalitesi farketmez.

Her motosiklet bir ruya. Siz bindiginiz aletten ne kadar zevk aliyorsunuz, bence mesele odur. Benim icin guzel motor guzel motordur. Cinli japon hepsi ayni.

Ama ekipman herseydir! Yarin bir doblo kamyon ya da belediye otobusu size hallendiginde sanssizsaniz uzerinizde ne olduguyla alakali oluyor ya hayatiniz. Ona isyan etseniz de keske motor botu giyseydim deseniz de o 1 saliselik an butun hayatinizdaki 2 teker keyfine bedel oluyor ya...

O yuzden abi motosiklete giden, ikinci el alirken yaptiginiz cingene pazarligina aciyin ama ekipmana giden paraya acimayin vallahi ona degiyor.

Carbondioxid
23 Nisan 2016, 03:08
Gecenin üj'üne yordum, abesinin k1300r'li kardeşi , sanırım yanlış alıntı, saat üj gençliğine verdim gitti, düsturum felak,nas , derki;" hased edicinin şerrinden "

Dolayısı ile kimki hased eder yaradanı karşısına alır, ezildim büzüldüm, yokluk çektim hikayeleri ben anlımın teriyle çalışyom alanlar nasıl alıyor hikayeleri ben gibi amale için hasedlik ifadeleridir karnım tok, ancak hamd eder, yeni/eski her ne alınmış ise, gördüğümde hayırlı olsunlar dilerim.

Saldırı altında olduğunu sanıp, savunma yaptın sanırım, benden saa zarar gelmez, hayırla kullan, güle güle bin , kazasız belasız ömür sür

Ama sen redd ettiğim 89. kişisin.

Dedim ya saat üj..

ajwer06
23 Nisan 2016, 03:47
gece gece güzel kafalar yaşamışsınız :)

Gorkem.IX
23 Nisan 2016, 03:48
five gloves stunt replica iyidir :thumleft:

Eagle7
23 Nisan 2016, 11:34
Bedenin ney bilmiyorum ama bak s beden revitin eldiveni var. Bence böyle indirimlerden faydalan güzel bir eldiven al

https://www.motoavm.com/ProductDetails/-revit-stream-eldiven-siyah/114/2572

Tİme_shİft42
23 Nisan 2016, 12:05
Altin Elbiseli Adam Barkin'in bir lafi vardir: Ben motor abazasiyim. Benim tanisikligim ve yakin dostlugum konu disidir ama bu lafi ben de feci derecede benimserim.

Motosiklet, fren mesafesi, lastik ebadi, kalitesi, piston capi, lastik kalitesi farketmez.

Her motosiklet bir ruya. Siz bindiginiz aletten ne kadar zevk aliyorsunuz, bence mesele odur. Benim icin guzel motor guzel motordur. Cinli japon hepsi ayni.

Ama ekipman herseydir! Yarin bir doblo kamyon ya da belediye otobusu size hallendiginde sanssizsaniz uzerinizde ne olduguyla alakali oluyor ya hayatiniz. Ona isyan etseniz de keske motor botu giyseydim deseniz de o 1 saliselik an butun hayatinizdaki 2 teker keyfine bedel oluyor ya...

O yuzden abi motosiklete giden, ikinci el alirken yaptiginiz cingene pazarligina aciyin ama ekipmana giden paraya acimayin vallahi ona degiyor.

Hacım boşver bunlar öğrenciyim der iphone6 kullanır üstünede kasko yaptırır

frknyldz
23 Nisan 2016, 15:57
beyler hepinize teşekkür ederim. bir şey daha sorayım shima eldivenleri bilen kullanan var mı ? yabancı forumlarda iyi şeyler duydum bir de sizin fikrinizi alayım ?

EverHarD*
23 Nisan 2016, 18:43
motor korumaları vs güvenilir bir site varmıdır ?

DKN
23 Nisan 2016, 19:41
eldiven çok önemli mümkünse borca harca gir kaliteli birşey al. yoksa uygun olmayan ayakkabı gibi olur. nasıl yürümek işkence olucaksa eldivende de sürdüğünü hissetmezsin. mümkünse revit yada dainese olsun

Merdo
24 Nisan 2016, 03:04
neyse yav.

major24
24 Nisan 2016, 11:03
Ekimanin oneminden bahsediyorsunuz ama 1 taneniz de oneri de bulunmamis! Rahat ve koruma yönünden iyi bir eldiven tavsiyesinde bulunabilecek var mı ?

osis
24 Nisan 2016, 12:20

difi nin yazlık delikli deri eldiveni var bi bak istersen. ben kullanıyorum.
DIFI Chase Air Yazlık Deri Eldiven

frknyldz
24 Nisan 2016, 13:14
difi nin yazlık delikli deri eldiveni var bi bak istersen. ben kullanıyorum.
DIFI Chase Air Yazlık Deri Eldiven

teşekkürler hocam ona da bakayım.