PDA

Orijinalini görmek için tıklayınız : TVS Neo - Bajaj Boxer - Ve Diğer Tavsiyeler

boshaft
21 Nisan 2016, 03:26
Merhabalar, gönlümde ABS'li bir model almak vardı. Ancak havalar ısındıkça sezonu boş geçiremeyeceğim belli oldu. O sebeple beni artçılı bir şekilde (65+50kg 1 kişi sayılırız :) ) hafta 1-2 kere Mecidiyeköy'den Çamlıcaya ve sahil turuna çıkarıcak motor arıyorum.

Bütçe maksimum 3,500TL. Sıfır almak istiyorum. Şuan baktığım kadarıyla TVS Neo ve Bajaj Boxer var. Neo çok hoşuma gitti, gücü de diğer cublara göre daha iyi.

Ayrıca bunlara ek olarakta sizlerden tavsiye alabilirim. Üzerine 3-5 daha koyma şansım yok o sebeple bu fiyat aralığı önemli. Ne kadar az olursa o kadar iyi. Çok uzun süre binmeyeceğim 1 seneyi bulmaz. Bu iki model veya alternatif tavsiyelerini rica ediyorum...

---------- Mesajlar birleştirildi - 03:26 ---------- bir önceki mesaj zamanı 02:10 ----------

İkinci el de olabilir sıfır istiyorum demişim direk, temiz düşük km olduktan sonra ikinci el de olur.

Yasin D
21 Nisan 2016, 11:24
Abi yerinde olsaydım sıfır alıp Ruhsat+Plaka+Sigortaya vericeğime bütçemi biraz daha arttırıp ikinci el alırdım.

ousi
21 Nisan 2016, 11:26
Sıfırın tadı her zaman başkadır...

Draconian
21 Nisan 2016, 11:53
Bajaj boxer alabilirsin. 3500 de verme pazarlıkla biraz daha indirebilirsin. 150cc'den çok bir şey beklemezsen sahibini üzecek bir motor değildir tavsiye ederim.