PDA

Orijinalini görmek için tıklayınız : yeşilyurt motor kanuni etkinliklerİ carrefour da

halilertan
19 Haziran 2006, 16:59
merhaba motor sever arkadaşlarımız.

BU HAFTASONU MALTEPE CARREFOURDA 24 VE 25 HAZİRANDA KANUNİ MOTORLAR 12 AY %0 FAİZLİ OLARAK TEŞHİRDE OLACAK,

CROSS MODELLER
SCOOTERLAR
RACING
CHOPPER
ATV

İLGİLENENLER İÇİN AYRICA

İTALYAN MONTLAR
İTALYAN ÇANTALAR
BOTLAR

NicemaN
19 Haziran 2006, 17:18
kanuni reklam yapmaya gelince hızına kimse yetişemiyor önce kanuni kendi pisliklerini temizlesin ondan sonra motor satsın isterse bedava versin ardında ahını aldığı vatandaş bıraktıktan sonra gözümde değeri sıfırdır o firmanın....

halilertan
19 Haziran 2006, 17:22
kanuni reklam yapmaya gelince hızına kimse yetişemiyor önce kanuni kendi pisliklerini temizlesin ondan sonra motor satsın isterse bedava versin ardında ahını aldığı vatandaş bıraktıktan sonra gözümde değeri sıfırdır o firmanın....

çok kızmışsın sen, hayırdır ne oldu böyle, sorun varsa ciddi yardımcı olayım bari

NicemaN
19 Haziran 2006, 17:44
http://www.motosiklet.net/forum/showthread.php?t=16087&highlight=kanuni+racer

abicim buyur yukarda şikayet dilekçemin bi örneği var incele bi istersen...

çok kızmışsın sen, hayırdır ne oldu böyle, sorun varsa ciddi yardımcı olayım bari

cwebb
04 Ocak 2008, 23:41
bende niceman in arkasındayım

babaçi
05 Ocak 2008, 00:00
biraz acele etsen iyi olur senden 1,5 sene öndeler

erdo2002
05 Ocak 2008, 00:42

:queen::queen::queen: 1.5 sene sonra topiği hortlatıyorsunuz yaa:cat::farao::farao::wiinkk:

just_hmz_26
05 Ocak 2008, 00:47
:mrgreen::mrgreen::mrgreen::mrgreen:İşte bu şahaneydi:mrgreen::mrgreen::mrgreen:

yesildeha
12 Ağustos 2009, 11:48

çok haklısın arkadaşım bir servisleri varki içler acısı anlayış ilgi bilgi sıfır. adamlar insan değil onarılacak parçayı onarmaya üşeniyorlar. yenisini takıyorlar işçilik sıfır. eskisini söküp yenisini takmak gerekiyorsa bunu bende yaparım. garanti tamamen yalan dolan hatayı senin üstüne yıkıyorlar herşeye bir kılıf uyduruyorlar. motorsikletin bir yerinden ses gelir fabrikasyon böyle. yok orası burası böyle diye şikayet ediyorsun fabrikasyon derler. bir bokta beceremiyorlar. bir servise gittim tam kazık üstüne birde adam gibi yapamıyorlar. eğer bir motor aldıysan veya motorun varsa motoruna 2. kez masraf yapmak istiyorsan adres TOPSELVİ YEŞİLYURT MOTOR şiddetle öneririm. İYİ KAZIK ÇAKIYORLAR. işçilikten anlamadıkları içinde kendi bozdukları parçayı yenisi ile değiştiriyorlar onunda faturası sana giriyor.

fıratmoda46
17 Ağustos 2009, 12:19
ben de katılıyorum arkadaslar .. bundan bitr ay once breton 125 motor almıstım.. dun bursadan kumlaya denize gitim motoru ortadan tutan civata yerinden cıktım cıkcak .. fark etmesem allah gostermesin yolda basıoz 100 110 ortadan 2 ye bolundugunu dusunemiyorum.. bole motor satıolar..

< iLk@yy >
17 Ağustos 2009, 12:47
2006da açılmış konu 2. bi sefer hortlatılmış (=