PDA

Orijinalini görmek için tıklayınız : riderdenim pantalon

Yolcu0
10 Nisan 2016, 00:52
arkadaşlar riderdenim pantalonların bir sürü modeli var. Modellerden hangileri yazlık hangileri kışlık ileride almak isteyen arkadaşlarda yazlık kışlık olarak bu konudan bakıp karar verebilirler

oluroyle
10 Nisan 2016, 00:55
arkadaşlar riderdenim pantalonların bir sürü modeli var. Modellerden hangileri yazlık hangileri kışlık ileride almak isteyen arkadaşlarda yazlık kışlık olarak bu konudan bakıp karar verebilirler

çok düşüncelisiniz. riderdenimin resmi sitesinde modeller belli, yazlık mı kışlık mı belli yazıyor zaten

Yolcu0
10 Nisan 2016, 01:02
çok düşüncelisiniz. riderdenimin resmi sitesinde modeller belli, yazlık mı kışlık mı belli yazıyor zaten

hiç dikkatimi çekmedi :( hatta gözümden kaçmış olabilir diye tekrar baktım yine göremedim :( nerede yazıyor tam olarak ?

DamienRice
10 Nisan 2016, 01:05
bora modelini kullanıyorum ve tavsiye ediyorum. Soğuk havalarda üşütmüyor , Uzun yolculuklarda kullandım , Gün içerisinde çalışırken derste iken her koşulda kullandım terletmiyor. Paçaları geniş olduğu için uzun motosiklet çizmesinden geçiyor. Dikkat diğer riderdenim modellerinde botu pantalonun içine veremezsiniz