PDA

Orijinalini görmek için tıklayınız : Kendime bir motor alıcam GV650 yardımcı olurmusunuz.

Egeria
31 Mart 2016, 22:56
Merhaba. Öncelikle motor deneyimim var yada yok diyemem. Genellikle off-road ile ilgileniyorum. Cross kullanıyorum. Daha önce GV650 ile 100 120 km aralıksız yol yapma şansım oldu. İstendiğinde gücü elin altında hissetmek insana agresif bir ruh hali sağlıyor. Ama sıkıntım şu. Yakıt durumu nasıl olur. Uzun vadede sorun çıkartırmı. Araştırmalarıma göre en büyük kronik sorunu konjektörlerin yetersiz olması ve arıza çıkarmasıymış. Bu ucuz maliyetle başka bir modelin kullanılarak çözülebiliyormuş sanırım. Ve bu motoru ömürlük istiyorum. Sonuçta daha 10 seneye yeni girdi sayılır. Şikayetleri ve ya +- lerini söyleme şansınız varmı. Bazılarınız forumda var bu konular diyebilir evet var ama 2007-2012 arası. 4 senelik tecrübelerde işimi görür. Ve düşündüğüm model 2008 enjeksiyon ama 2007ler ile yakıt farkı sanırım 10%-15% arası fark yaratıyormuş. Bu arada 1,92boy 107kiloyum. Şişman değilim XL bol geliyor. Yardımlarınızı bekliyorum. Maymun iştahlı almak istemiyorum dediğim gibi 3 senedir tek gözdem. Kullanıcı yorumları daha çok işimi görür şimdiden teşekkür ederim. Bu arada 120 km de 6.1 litre yaktık bazen zorladık bazen huyunda gittik. 2kişi.