PDA

Orijinalini görmek için tıklayınız : motosiklet pantolonu öneri? (yandan fermuarlı)

burakfbz
23 Mart 2016, 01:28
150 lik scooter im var genellikle işe gelip gitmek için kullanıyorum hobi amaçlı çok kullanmıyorum iş yerinde de kot pantolon giymek mecburi olduğu için normal motosiklet pantolonu ile çalışmam mümkün değıl yandan fermuarlı kolay giyip çıkabilen bi pantolon öneriniz var mı?

polemos
23 Mart 2016, 02:09
Ben kullanmadım ama uygun fiyatlı olarak şu var.

http://www.feyizoglu.com/Fermuarli-Motosiklet-Pantolonu_44404.html#0

Şunu kullanıyorum. Memnunum.

http://www.hondamototal.com/czfmp~u~spidi-superstorm-h2out-yandan-fermuarli-pantalon-30582

Muhammed911
23 Mart 2016, 04:09
Lcb marka yandan fermuarli pantolon kullanıyorum.Feyizoglundan almıştım bir sıkıntım olmadı bugüne kadar.Sağanak yağmadığı sürece yağmur geçirmiyor.Bahar aylarında terletmeden giyilir.

AurorAbeam
23 Mart 2016, 05:12
Mototalda spidi'nin bu tip pantolonları var, hem yazlık hem kışlık. Ama sırf kışlık isterseniz Tucano Urbano Pantafast tavsiye ederim.

burakfbz
23 Mart 2016, 13:27
teşekkür ederim arkadaşlar kazasız sürüşler

something123
23 Mart 2016, 13:27
Mototalda spidi'nin bu tip pantolonları var, hem yazlık hem kışlık. Ama sırf kışlık isterseniz Tucano Urbano Pantafast tavsiye ederim.

aynen mototal spidi, yandan fermuarlı, kullanıyorum gayet memnunum, baya kış aylarında dahi içlik takıp kullanabilirsiniz,
dizde ve yan kalçadan korumaları mevcut, souk, yağmur fln geçirmior..
yazın zaten dizlik kullanırsın...

seigen
23 Mart 2016, 14:08
Paraya kıyıp Dainese Over Flux :). D-dry olanı da var, içlik takılıyken su da geçirmiyor. Çıkarınca da yazlık.

sonalp
23 Mart 2016, 14:38
Paraya kıyıp Dainese Over Flux :). D-dry olanı da var, içlik takılıyken su da geçirmiyor. Çıkarınca da yazlık.

veya held x-road

F54
23 Mart 2016, 15:22
Beyler kuru kuruya tavsiye vermeyin şuraya link Paylaşın
Bizi uğraştırmayın :)

heia2654
23 Mart 2016, 15:30
LBC piyasadaki en kaliteli pantolon değil ama fiyatına göre gayet iyi. 10.000km'dir kullanıyorum. Soğuk ya da yağmurda sorun yaşamadım. İçliği çıkarılabiliyor ama sıcak havalarda biraz terletebilir.

Diye tavsiye verirken.... Biraz beklerseniz bendekini satıcam XL beden büyük gelmeye başladı :) 125TL isterim.

keremkrmn
23 Mart 2016, 17:44
LBC fiyat performans olarak en iyi ürünlerden biri(firmanın sahibi bizzat sınıf arkadaşım olur:thumleft:) ama bütçeyi biraz daha arttırabilir iseniz daha kaliteli ürünlere de bakmanızda fayda var tabi.

desender
24 Mart 2016, 00:43
Fermuarlardan su almıyorlar mı?

burakfbz
24 Mart 2016, 03:29
Fermuarlardan su almıyorlar mı?
almaz heralde yani umarım 😊

---------- Mesajlar birleştirildi - 01:29 ---------- bir önceki mesaj zamanı 01:26 ----------

LBC piyasadaki en kaliteli pantolon değil ama fiyatına göre gayet iyi. 10.000km'dir kullanıyorum. Soğuk ya da yağmurda sorun yaşamadım. İçliği çıkarılabiliyor ama sıcak havalarda biraz terletebilir.

Diye tavsiye verirken.... Biraz beklerseniz bendekini satıcam XL beden büyük gelmeye başladı :) 125TL isterim.

hocam peki ben onu pantolonunu üzerine giyeceğim beden olarak bi tavsiyeniz varmı ben şu kiloyum şu beden aldım gibi mesela?
ayrıca bende 62 kiloyum xl bana 2 beden büyük olabilir 😊

kurye13
24 Mart 2016, 07:49
Lbc güzeldir kışın battaniye gibi, de keşke en azından bir tane cebi olsaydı.Bir de yağmurda fermuar yerlerinden geçirmiyor ama apış arasından su alıyor.Gerçi o bölge zaten problemli bir yer, bazı yağmurluklar dahi oradan su alıyor.

burakfbz
24 Mart 2016, 08:55
Lbc güzeldir kışın battaniye gibi, de keşke en azından bir tane cebi olsaydı.Bir de yağmurda fermuar yerlerinden geçirmiyor ama apış arasından su alıyor.Gerçi o bölge zaten problemli bir yer, bazı yağmurluklar dahi oradan su alıyor.

hocam apış arası derken ben scooter kullanıcısıyım söylemesi ayıp ben sadece totoyu koyuyorum seleye önünde depo olmadığı için arkadan su alıyor mu?

heia2654
24 Mart 2016, 12:15
almaz heralde yani umarım ��

---------- Mesajlar birleştirildi - 01:29 ---------- bir önceki mesaj zamanı 01:26 ----------

hocam peki ben onu pantolonunu üzerine giyeceğim beden olarak bi tavsiyeniz varmı ben şu kiloyum şu beden aldım gibi mesela?
ayrıca bende 62 kiloyum xl bana 2 beden büyük olabilir ��

Hmm 62 kiloysa baya büyük olur :)
Benim kot bedenim 36, XL üzerine tam oluyor.

badgame
24 Mart 2016, 13:15
fuarda görmüştüm yanlış hatırlamıyorsam hudson olması gerekiyordu ama tam emin değilim

maktama
24 Mart 2016, 14:28
Rev'it'in Axis ve Hercules modelleri de var, Spidi'ye alternatif olarak.
Ben Hercules modelini Kartalkaya'da board öğrenirken, kayarken kullandım normal pantolon üstüne giyerek, düştüm kalktım en az bi 100 defa herhalde, hiç bir sıkıntısı/su geçirmesi olmadı. Motorda daha deneyemedim giyip de. 175cm boy, 70 kg'ım, small bedeni hem boy hem de bel bakımından tam oluyor, 75kg falan iseniz de olur da göbeğiniz genişlerse belki biraz rahatsız edebilir belden(beli elastik). Yalnız medium bedenin boyu neredeyse bi 10 cm daha uzun, yani 180-185cm adama olur gibi(ikisini de denedim)
Axis ile Hercules arasında fiyat dışında materyal farkı da var tabi ki. inceleyin:
LİNK HERCULES (http://www.feyizoglu.com/Hercules-Yandan-Fermuarli-Motosiklet-Pantolonu_49691.html#0)
LİNK AXİS (http://www.feyizoglu.com/Axis-Yandan-Fermuarli-Pantolon_49311.html#0)

burakfbz
24 Mart 2016, 21:05
Rev'it'in Axis ve Hercules modelleri de var, Spidi'ye alternatif olarak.
Ben Hercules modelini Kartalkaya'da board öğrenirken, kayarken kullandım normal pantolon üstüne giyerek, düştüm kalktım en az bi 100 defa herhalde, hiç bir sıkıntısı/su geçirmesi olmadı. Motorda daha deneyemedim giyip de. 175cm boy, 70 kg'ım, small bedeni hem boy hem de bel bakımından tam oluyor, 75kg falan iseniz de olur da göbeğiniz genişlerse belki biraz rahatsız edebilir belden(beli elastik). Yalnız medium bedenin boyu neredeyse bi 10 cm daha uzun, yani 180-185cm adama olur gibi(ikisini de denedim)
Axis ile Hercules arasında fiyat dışında materyal farkı da var tabi ki. inceleyin:
LİNK HERCULES (http://www.feyizoglu.com/Hercules-Yandan-Fermuarli-Motosiklet-Pantolonu_49691.html#0)
LİNK AXİS (http://www.feyizoglu.com/Axis-Yandan-Fermuarli-Pantolon_49311.html#0)

hocam çok sağol çok değerli örneklemen ve tavsiyen için 😊

chipsy
26 Mart 2019, 22:33
hocam çok sağol çok değerli örneklemen ve tavsiyen için ��

Ne aldınız? Aynı durumdayım.