PDA

Orijinalini görmek için tıklayınız : Üşengeçlik seviyem(foto)

Stunt
17 Mart 2016, 22:03
http://i.hizliresim.com/v5b3bv.jpg (http://hizliresim.com/v5b3bv)

eminemre
17 Mart 2016, 22:04
Kaldırımı işgal etmeniz hoş olmamış ama konsept çok iyi :)

Tebrikler :)

Levent
17 Mart 2016, 22:07
Olur da bir gün kaldırımda, cektiğiniz paranın 89TL'sini ceza olarak ödemek zorunda kalırsanız hoş olmayabilir :) Zira kaldırımda ceza yediğimi bilirim.

Stunt
17 Mart 2016, 22:20
:) banka sitenin içerisinde orası kaldırım değil, o yüzden problem olmuyor

Levent
17 Mart 2016, 23:00
Öyle ise kaldırımdaki ATMlerden bu şekilde işlem yapmayı deneyeceklere bilgi olsun:)

Stunt
17 Mart 2016, 23:01
Öyle ise kaldırımdaki ATMlerden bu şekilde işlem yapmayı deneyeceklere bilgi olsun:)

katılıyorum :)

ozwizard
18 Mart 2016, 10:29
Süper valla :)

ZümeR
18 Mart 2016, 10:37
Bulunduğum yerde garanti ve İş bankası ATM güzergahları çok müsait.
Kimse olmayınca arada bir yaptığım olay.

HAZZILHAR
18 Mart 2016, 11:29
Ben büfeden döner alırken bile yapıyorum aynı şeyi. Dışarıda masa olmasına rağmen motorun üstünde yiyip yola devam.

Bu arada insanların, tekerlekli sandalyelerin ve bebek pusetlerinin rahat geçebileceği şekilde usturuplu durursanız, kimse sesini çıkarmıyor bilakis bakıp bakıp gülümsüyor.

Ayrıca Hells Angels Support stickerı gözümden kaçmadı : )

DKN
18 Mart 2016, 12:23
Ben büfeden döner alırken bile yapıyorum aynı şeyi. Dışarıda masa olmasına rağmen motorun üstünde yiyip yola devam.

Bu arada insanların, tekerlekli sandalyelerin ve bebek pusetlerinin rahat geçebileceği şekilde usturuplu durursanız, kimse sesini çıkarmıyor bilakis bakıp bakıp gülümsüyor.

o zaman ver gazı yansın ortalık :thumleft:

https://www.youtube.com/watch?v=UiaTluuOY4Y

Stunt
19 Mart 2016, 07:28

gözünüzden hiçbir şey kaçmıyor :D

Ramazan Can
19 Mart 2016, 07:58
aynı ben.... çok rüzgar yiyoruz sanırım ondan ...

Stunt
19 Mart 2016, 18:43
aynı ben.... çok rüzgar yiyoruz sanırım ondan ...

Rüzgar iyidir :D

RedCBR125
19 Mart 2016, 19:10
http://i.hizliresim.com/0nBXPD.png (http://hizliresim.com/0nBXPD)

Mamba09
19 Mart 2016, 23:59
Kardeş aynı montu geçenlerde bende aldim. Hiç düştün mü test ettin mi, sürüklenince koruyo mu yav, pek guven vermedi bana..

Stunt
20 Mart 2016, 00:24
Kardeş aynı montu geçenlerde bende aldim. Hiç düştün mü test ettin mi, sürüklenince koruyo mu yav, pek guven vermedi bana..

kardeşim benim ilk aldığım mont buydu,yere mazot dökülmüş 70le sağa yattım omzum ve dirseğim acımadı bile

EmreKocyigit
05 Haziran 2016, 20:27
Motosiklet virago mu? Kapının önünde var şu an buna benzer bişey

Stunt
05 Haziran 2016, 20:31
Motosiklet virago mu? Kapının önünde var şu an buna benzer bişey

virago 535 hocam

EmreKocyigit
05 Haziran 2016, 20:35
virago 535 hocam

Virago 250 düşünmekteyim bu aralar

coldboy35
05 Haziran 2016, 20:36
Çok iyi ya :)
geçen shellden benzin alıcam dedim ayağımı yere bir koydum az kala düşüyordum yere mazot dökmüşler sağolsunlar bir kaydım pompacı tutmasa yandan geçen aracın altında olabilirdim. :) artık çok dikkat ediyorum ayağımı yere koymam gerekirken..

Stunt
05 Haziran 2016, 20:43
Çok iyi ya :)
geçen shellden benzin alıcam dedim ayağımı yere bir koydum az kala düşüyordum yere mazot dökmüşler sağolsunlar bir kaydım pompacı tutmasa yandan geçen aracın altında olabilirdim. :) artık çok dikkat ediyorum ayağımı yere koymam gerekirken..

mazot sıkıntı :D lastik hemen bırakır

---------- Mesajlar birleştirildi - 20:43 ---------- bir önceki mesaj zamanı 20:40 ----------

Virago 250 düşünmekteyim bu aralar

ederinden fazla fiyatları:cherry::pr:

EmreKocyigit
05 Haziran 2016, 20:46
ederinden fazla fiyatları:cherry::pr:
Bizim komşunun motoru 4 tane motoru var uyguna sayar aslında ama ben parça fiyatları ve yokluğundan korkuyorum

Stunt
05 Haziran 2016, 20:51
Bizim komşunun motoru 4 tane motoru var uyguna sayar aslında ama ben parça fiyatları ve yokluğundan korkuyorum

motor temiz değilse alma zaten, ilerde sıkıntı olursa ebay de parçaları var

EmreKocyigit
05 Haziran 2016, 20:52
motor temiz değilse alma zaten, ilerde sıkıntı olursa ebay de parçaları var
Sağolasın hocam kafanı şişirdim

Stunt
05 Haziran 2016, 20:54
Sağolasın hocam kafanı şişirdim

yok hocam istediğini sor ben sıkılmam

EmreKocyigit
05 Haziran 2016, 21:05
yok hocam istediğini sor ben sıkılmam
İş ciddiye bindiği zaman rahatsız ederim tekrar :)

Stunt
05 Haziran 2016, 21:13
İş ciddiye bindiği zaman rahatsız ederim tekrar :)

tamamdır iyi forumlar :)

oluroyle
10 Haziran 2016, 03:10
Ben ne zaman atmden para cekecek olsam yapmak istediğim şu bu oluyor :)))

Sadece kaskimi kafamdan çıkarmadan para çekiyorum ..

yürekçe
10 Haziran 2016, 03:48
"Lütfen şifrenizi başkasının göremeyeceği şekilde giriniz" dedikleri bu şekil heral..

Sinan Er
10 Haziran 2016, 06:46
Fotodan anlaşıldığı kadarıyla yanda da bir matik var ve sen ordaki kişiyi sıkıştırmış durumdasın. Ters birine denk gelsen seni bir temiz dövse üşengeçlik seviyende baya bi düşme olur. Seviyeyi korumak adına Dikkatli olmak lazım. :)) Ama foto güzel.

Stunt
14 Haziran 2016, 00:56
Fotodan anlaşıldığı kadarıyla yanda da bir matik var ve sen ordaki kişiyi sıkıştırmış durumdasın. Ters birine denk gelsen seni bir temiz dövse üşengeçlik seviyende baya bi düşme olur. Seviyeyi korumak adına Dikkatli olmak lazım. :)) Ama foto güzel.

Ters birinden korkuyor olsam motoru oraya çıkarmam zaten de , siz bu yorumu yazma cesaretinde nasıl bulundunuz merak ettim gerçekten

wheelie
14 Haziran 2016, 04:36

Keşke ters birisi gelse de agzinin payını arkadas bir güzel verse :) ama tahmin ettiğim kadariyla siz bahsettiğiniz denli tersiniz dikkat etmek lazım sizden daha ters insanlarda vardir :)) mazallah denk gelir tersligi korumak hevesinde bayagi bir dusme olur :) :)

---------- Mesajlar birleştirildi - 04:36 ---------- bir önceki mesaj zamanı 04:31 ----------

Ters birinden korkuyor olsam motoru oraya çıkarmam zaten de , siz bu yorumu yazma cesaretinde nasıl bulundunuz merak ettim gerçekten

Dostum ağzı olan konusuyor işte fazla takilmamak lazım sen buraya hosuna giden birsey atarsın laf eden illaki çıkar forumdaki herkes saygı duymayı bilicek diye birşey yok guzel ulkemde haset bir hayli fazla malum iyi geceler :)
Ha bu arada dikkat et üzülme stunt mazallah dover birisi filan seni ona göre davran ulkede herkes ters biliyosun 😀

Sinan Er
14 Haziran 2016, 15:23
Keşke ters birisi gelse de agzinin payını arkadas bir güzel verse :) ama tahmin ettiğim kadariyla siz bahsettiğiniz denli tersiniz dikkat etmek lazım sizden daha ters insanlarda vardir :)) mazallah denk gelir tersligi korumak hevesinde bayagi bir dusme olur :) :)

---------- Mesajlar birleştirildi - 04:36 ---------- bir önceki mesaj zamanı 04:31 ----------

Dostum ağzı olan konusuyor işte fazla takilmamak lazım sen buraya hosuna giden birsey atarsın laf eden illaki çıkar forumdaki herkes saygı duymayı bilicek diye birşey yok guzel ulkemde haset bir hayli fazla malum iyi geceler :)
Ha bu arada dikkat et üzülme stunt mazallah dover birisi filan seni ona göre davran ulkede herkes ters biliyosun ��

Özgürlükle canımın istediğini yaparım felsefesini karıştırmamak lazım. Sen canının istediğini yaparken başkasının hakkına tecavüz etmemeye dikkatt etmelisin. Bakın yukarıda ne güzel yazmışsınız SAYGI. Sizden beklenen de budur.

wheelie
14 Haziran 2016, 15:36
Özgürlükle canımın istediğini yaparım felsefesini karıştırmamak lazım. Sen canının istediğini yaparken başkasının hakkına tecavüz etmemeye dikkatt etmelisin. Bakın yukarıda ne güzel yazmışsınız SAYGI. Sizden beklenen de budur.

Sen şahsın baskasinin hakkina tecavüz ettigi kanisina nasil vardigini daha aciklayamazken bana gelip öğüt verme girisiminde bulunman tamamen ironik ayrica ne güzel sizden beklenen saygi derken gelip bu konuda saygisizlik yapmanda ayri bir konu iyi forumlar prim için sirf mesaj yazmak icin mesaj yazan koca yurekli tatli su motorcusu

fz6_fazer
14 Haziran 2016, 15:42
Son nokta

https://www.youtube.com/watch?v=Elm3pHwnJGQ

Stunt
17 Haziran 2016, 22:09
Son nokta
https://www.youtube.com/watch?v=Elm3pHwnJGQ

hahaha çok şirin :D