PDA

Orijinalini görmek için tıklayınız : Harley Davidson Çekilişi

beycank
17 Mart 2016, 18:40
Herkese Selam arkadaşlar:)

İnternette gezinirken bir çekilişe denk geldim. Sizinle de paylaşmak istedim. Aramızdan birine çıkar belki, kısmet :) (ne olur bana çıksın ::melek02: )

Çekiliş bilgileri:

17.03.2016 (saat: 00.01) - 31.05.2016 (saat: 23.59) Kampanya tarihleri arasında, Türkiye genelindeki tüm satış noktalarından, satın aldıkları Pepsi Max 330ml ve Pepsi Max 500 ml kutu ürünlerinin siyah açma halkalarından, 1L ve 1,5 L Pepsi Max Pet şişe ürünlerinin siyah kapakların altlarından çıkan şifreyi ad, soyad, adres, doğum tarihi ve telefon bilgileri ile birlikte www.yanardonar.com (ücretsiz) internet sitesindeki ilgili alana eksiksiz olarak giren katılımcılara her şifre için bir (1) çekiliş hakkı verilecektir. İkramiye tesliminde Pepsi Max 330ml ve Pepsi Max 500 ml kutu ürünlerinin siyah açma halkaları, 1L ve 1,5 L Pepsi Max Pet şişe ürünlerinin siyah kapak ibrazı zorunludur

Diğer hususlar; Çekiliş 06.06.2016 tarihinde saat 11:30’da Beşiktaş 25.Noterliği Levent Cad. No:56/A T.S.Y.D Karşısı 1.Levent İstanbul adresinde bahçe katında noter huzurunda halka açık olarak yapılacaktır. Çekiliş sonuçları 08.06.2016 Akşam Gazetesi’nde İlan edilecektir. Kazanan asil ve yedek talihlilere ayrıca taahhütlü posta kanalı ile de tebligat yapılacaktır. Asil talihli son başvuru tarihi: 23.06.2016, Yedek talihli son başvuru tarihi: 08.07.2016’dır. İkramiyenin son teslim edilme 10.09.2016’dır. www.yanardonar.com adresinden yapılan katılımlar ücretsizdir. www.yanardonar.com ücretsiz internet katılımında şifre, ad, soyad, adres, doğum tarihi ve telefon bilgileri eksik olanlar çekilişe dahil edilmeyecektir. Mükerrer katılımlar elenerek, ilk gönderilen şifre kabul edilecektir. Türkiye’de ikamet eden yabancı uyruklu vatandaşların ikramiye tesliminde ikametgah tezkeresi ibraz etmeleri zorunludur. Pepsi Cola Servis ve Dağıtım Ltd. Şti., Tribal Wordwide Interaktif Reklam Hizmetleri Tic. ve San. A.Ş, Yeşim Özgür-Kampanya Evi çalışanları ile 18 yaşından küçükler kampanyaya katılamaz, katılmış ve kazanmış olsalar dahi ikramiyeleri teslim edilmez. İkramiyeye konu olan eşya ve/veya hizmetin bedeli içinde bulunan KDV+ÖTV gibi vergiler dışındaki vergi ve diğer yasal yükümlülükler talihliler tarafından ödenir. İkramiye olarak 1 adet 2016 model Harley Davidson Motor Fat Boy Spec verilecektir. Mpi’nin 11.03.2016 tarih ve 52739871-255.01.02/564-2301 sayılı izni ile düzenlenmiştir.

Düzeltme: şuan belirtilen siteye girmeyi denedim, fakat başarılı olamadım. Düzelir sanırım. Bu arada tahminen telefon iletişim bilgiliermiz vb, heryerle paylaşılacaktır diye düşünüyorum. Bu yüzden katılırken farklı bir e-posta, mümkünse farklı bir hat ile kayıt olun derim.

Draconian
17 Mart 2016, 19:13
Adınızı Melis, Dilara veya Okşan yapmayı ihmal etmeyin. Çıkarsa anca böyle çıkar.

Samet Ağır
17 Mart 2016, 19:58
Çelişki diye girmiştirimmdimmişti.....