PDA

Orijinalini görmek için tıklayınız : Memleketimden Radar Uyarısı Kardeşliği Manzaraları

Dr. Fatih
17 Mart 2016, 00:14
Memleketimden Radar Uyarısı Kardeşliği Manzaraları konulu kısa filmim :)

https://www.youtube.com/watch?v=3N2_eEJbiEc

Serk21
17 Mart 2016, 00:19
Çok güzel =) lakin şu sıralar çevirme vs görürseniz karşıdan gelenleri uyarmayın. Sonra bomba yüklü araçlar için kolaylık sağlamış olmayalım.. Zira adamlar 2 ton patlıyıcı ile Edirne-Van sefer atıyorlar kimsenin haberi olmuyor. Radarda sıkıntı yok ama çevirmeleri haber vermeyelim =)

kadango
17 Mart 2016, 00:24
Ooo kuyucak köprü arkası, en sevdiğim... Senelerdir aynı yere radar koyuyorlar. Gördüğüm en istikrarlı radar noktası :queen:

potasyum
17 Mart 2016, 00:40
teşekkür için dörtlü yakmak...iyiymiş
güldürdün :) bu sene benzer durumda radardan arabayla kurtuldum
paylaşım için teşekkürler

Tİme_shİft42
17 Mart 2016, 00:46
Tatile giderken denk geldi kapatmış gidiyordum arabanın selektör çakıp duru işin farkına varamadık polisin kucağına radardan 381 tl itelediler :queen:

Gorkem.IX
17 Mart 2016, 03:32
Tatile giderken denk geldi kapatmış gidiyordum arabanın selektör çakıp duru işin farkına varamadık polisin kucağına radardan 381 tl itelediler :queen:

381TL nasıl bir radar o :)

avici
17 Mart 2016, 03:48
Şu birlik beraberliği, yardımlaşmayı her konuda yapsak ülkede ne terör kalır ne bişey. Kürdüde selektör yapıyor çerkezide,lazıda vs. Negzel lan.

enxdesign
17 Mart 2016, 14:08
Çok güzel =) lakin şu sıralar çevirme vs görürseniz karşıdan gelenleri uyarmayın. Sonra bomba yüklü araçlar için kolaylık sağlamış olmayalım.. Zira adamlar 2 ton patlıyıcı ile Edirne-Van sefer atıyorlar kimsenin haberi olmuyor. Radarda sıkıntı yok ama çevirmeleri haber vermeyelim =)

Adam 2 ton patlayıcı yükleyip gezecek kadar kafayı yemiş, gerizekalı, vatan haini olabilir ama herhalde radara girip polisle muhattap olacak kadarda öküz değildir.