PDA

Orijinalini görmek için tıklayınız : Disk kiliti mi? Zincir mi?

Üyeişte
16 Mart 2016, 22:31
Arkadaşlar disk kiliti mi yoksa zincir mi daha güvenli bilgisi veya tecrübesi olan fikirlerini söyleyebilir mi?

LittleBiker
16 Mart 2016, 22:34
Arkadaşlar disk kiliti mi yoksa zincir mi daha güvenli bilgisi veya tecrübesi olan fikirlerini söyleyebilir mi?

2 sinide kullanıyorum daha güvenli eğer bi yere ugrayıp geçiçi bırakıyorsan disk kilidi eger evine baglıyorsan 2 side

Üyeişte
16 Mart 2016, 22:36
2 sinide kullanıyorum daha güvenli eğer bi yere ugrayıp geçiçi bırakıyorsan disk kilidi eger evine baglıyorsan 2 side

Motor evimin garajında duruyor alarmlı disk kiliti buldum ama ne kadar güvenilir bilmiyorum 120 db ses çıkarıyormuş

LittleBiker
16 Mart 2016, 22:39
Motor evimin garajında duruyor alarmlı disk kiliti buldum ama ne kadar güvenilir bilmiyorum 120 db ses çıkarıyormuş

Bi tanede sağlam bi zincir bak güzel bi yere kitledinmi tamam çalınmayacak şey yoktur kışkırtması lazım adam yanında tüple geziyorsa biz ne yapalım ben kamera aldım bi tane onuda sabitledim motora bakan duvara çok kışkırtıcı :D

tesisatogr
16 Mart 2016, 22:40
Her türlü ikisini de kullanmalısın, biliyorsun ki hırsıza kilit vurulmaz sadece biraz daha fazla uğraştırırsın.

Üyeişte
16 Mart 2016, 22:41
Bi tanede sağlam bi zincir bak güzel bi yere kitledinmi tamam çalınmayacak şey yoktur kışkırtması lazım adam yanında tüple geziyorsa biz ne yapalım ben kamera aldım bi tane onuda sabitledim motora bakan duvara çok kışkırtıcı :D

Çalınacak olduktan sonra hiç birşey fayda etmez :D bir yıldır kilitsiz sadece gidon kiliti ile duruyor ama bu ara hırsızlıklar çok benimde disk kiliti aklıma yatıyor tabi güvenebilir miyim onu bilmiyorum.s