PDA

Orijinalini görmek için tıklayınız : Megelli 250r nasıldır? Lütfen kullanıcılar yorumunu yazsın.

comolokko53
16 Mart 2016, 21:49
Merhabalar, foruma yeni katıldım.

Kawasaki ninja 250r kullanıcısıyım. Motoru satacağım. Megelli düşünüyorum görünüşü hoşuma gidiyor motorla rutin olarak evden okula gideceğim uzun yolum yok, bu yüzden kullanışlı olacağını düşünüyorum. Titreşimi ve yedek parça sıkıntısı oluyormuş. Kullanıcı olarak yorumunuz nedir? Esktra bilmem gereken birşey varsa yazmanızı rica ediyorum.

EmreKocyigit
16 Mart 2016, 21:56
Attan inip eşşeğe binmek

ceyhun383
16 Mart 2016, 21:58
yapma gözünü sevim yapmmaaaaaa :santa:

comolokko53
16 Mart 2016, 22:17
Neden ama? kullandın mı? :D

Draconian
16 Mart 2016, 22:21
Megelli diye bir firma kalmadı hocam. İstiklal'de flüt çalıyor adamlar.

LittleBiker
16 Mart 2016, 22:23
Neden ama? kullandın mı? :D

1.0 Bulamazsın
2.Firması TR Den çekildi Grantisi yok
3.Çocugun olmasını istemiyormusun
4.kendi kendine gaz yiyor
5.gösterge kronik problemi
6.kendi dirsegini trafikte izlemeyi severmisin
7.çelik şase değil aluminyum düşürdünmü işin bitti

YsNLzTrK
16 Mart 2016, 22:38
Ben çok beğendim harika bir motosiklet gibi geldi ve aldım yaklaşık 5 gün sonra sattım :) Her motor güzeldir tabi ama japonun üstünden inip ona bindiğin zaman aradaki fark dağlar kadar.Aşırı titreşim var,aldığım ilk gün rodaj olduğu için düşük devir kullandığım halde hararet yaptı,grenaj kalitesi iyi değil,sele konforu iyi değil,aynalar hiçbir şey göstermiyor,hız göstergesi sabıtıyor 100 le gidiyosun bir anda 180 oluyor.Yani kısacası alma :)

YZFR25R6
16 Mart 2016, 22:48
Hiç bulaşma bile.

MazhaRR
16 Mart 2016, 22:50
Böbrek taşına birebir.

Macit250
16 Mart 2016, 22:52
Çünkü megelli çükibik

Asikurt68
16 Mart 2016, 22:59
Kardeşim bak ne güzel kawasakin varmış ne diye böyle işe kalkışasınki hiç sürmedim görmedim o motoru ama 1 tane bile güzel bişey söyleyen bişey duymadım o motor hakkında

RedCBR125
16 Mart 2016, 23:31
Çok şekil motor ateş ediyor ama sırf satamazsın diye bile alınmaz.Sahibindenki megelli ilanlarına bakmıştım bir aralar, adamlar artık motorumu alın diye yalvaracak anladığım kadarıyla piyasası hiiiiiiiç yok

MeehMT
24 Mart 2016, 10:15
Peki Dealim Roadwin 250 r :) meğelli kadar tepki görmedi A.E.A videolarında bence bir kore malına göre iyi tepki aldı :) Yorumlarınız

Son olarak sahibindende megelliyi 7-8 bin tl ye satmaya çalışanlara gülmüyorum :D kişniyorum :D satsınlar 3-4 belki alırım :)

Bizzat megelli satıcısının açıklamasınız okumuştum titreşim fazla gösteriş dışında bir şeyi yok firma TR'den çekilmisse zaten alma aliminyum şasi diyorlar adamlar haklı bence ucuz bişey arıyorsan dealim roadwin dene bende onu almayı düşünüyorum bir bak bir araştır en son bajaj alırsın 150 ns felan :)

Seko
24 Mart 2016, 10:39
Megelli firması artık sadece internet sitesinden ibaret, öyle bir firma kalmadı. Daelim Roadwin ile de kıyaslaması bile olmaz. AEA testindeki önyargılı, markacı elemanlar Daelim'le bıyık altından gülerek alay ettiler ama mesele onların anlattığı gibi değil. Duke 200'ü kullanan bayan arkadaş, Wolf'un titreşimine hayret etti, sanki kendi motorunu bilmiyoruz. Artık bunların söyledikleri ne kadar güvenilirdir siz karar verin.

trancexp
24 Mart 2016, 11:20
Merhabalar, foruma yeni katıldım.

Kawasaki ninja 250r kullanıcısıyım. Motoru satacağım. Megelli düşünüyorum görünüşü hoşuma gidiyor motorla rutin olarak evden okula gideceğim uzun yolum yok, bu yüzden kullanışlı olacağını düşünüyorum. Titreşimi ve yedek parça sıkıntısı oluyormuş. Kullanıcı olarak yorumunuz nedir? Esktra bilmem gereken birşey varsa yazmanızı rica ediyorum.

are you kidding me?

tiawern
24 Mart 2016, 13:13
Kawasaki ninja 250R'dan sonra bunu süremezsin :) üzülürsün.
Titreşim kabul edilebilir seviyede. Burda yazanlara bakma sallıyorlar ben 17bin km kullandım.
Parça kalitesi kötü değil ama 2 el pazarı yok ve gerçekten çok pahalıya satılıyor. Distributoründe bitene kadar tüm parçalarını temin edebilirsin.
Sele serttir. Spor motordur. Gidon alçaktır boyun bel ağrısı yapar alışana kadar.
Lastik değiştirmen şart.
Stop etme problemi var. Eksoz Sensörü ile alakalı olduğunu öğrendik. Onu nasıl çözersin bilemiyorum.Yalnız üzerinde Arrow egzoz var. Sesi güzeldir.
Benzin seviyeni göremezsin.
kolay kolay bir yerini kıramazsın. Şasi sağlamdır aluminum olmasına bakma. Düşme kalkma ile yamulmaz.
Ama mantıklı bir alım olmaz. Piyadasa 3-4bin tlye bulursan al derim.
Kısa aralıklarla yağ değişimi yaparak kullanabilirsin.

Hubalahubhub
24 Mart 2016, 13:17
Ahh Megelli ahh cok oldu buralardan cekip gidelli :queen:

Tundzhay
24 Mart 2016, 13:25
Troller yine türemeye başlamışın....::karma::

rydberg
24 Mart 2016, 13:38
kullanıcısı değilim ama bende merak ediyorum bu markayı

hakanalp95
24 Mart 2016, 13:38
bir arkadaşım kullanıyor titreşimden şikayetçi sadece

Fatih
24 Mart 2016, 14:05
Hiç bir kawasaki ninja 250r kullanıcısı motorunu satıp magelli almaz.
dikkate alınmak için mi uydurdun böyle birşey,
hiç mi motoru görüp incelemedin, rüyanda mı gördün :)

Eagle7
24 Mart 2016, 14:18
Al bin. Şikayet bölümünde fazla hareket yok. Bol bol yazarsın artık :)