PDA

Orijinalini görmek için tıklayınız : Yamaha magaza acilisa ozel ikinci acilis etkinligi ?

Hubalahubhub
16 Mart 2016, 19:46
Merhaba arkadaslar motosiklet.net ana sayfa da asagida paylasacagim linkte yer alan bayi acilisi ile ilgili bir haber yer aliyor. Simdi bunda ne var diyebilirsinjz hatta reklam mi yapiyorsun da diyebilirsiniz ama farkedeniniz var mi bilmiyorum bu bayi onceden acilmamis miydi? Motosiklet ile ilgili olumlu olan herseye saygi duyuyorum ve mutlu oluyorum ama burada sanki farkli bir durum var. Bu haber ve acilis! Ile ilgili dusuncelerinizi merak ettim?

http://www.motosiklet.net/forum/son-haberler/161656-yamaha-istanbul%27un-acilisina-tum-motosiklet-tutkunlari-davetlidir-19-03-2016-a.html

mustafa42121
16 Mart 2016, 20:42
Firma demiski biz acilis yaptiydik tam olmadi bidaa yapalim...

MoKo777
17 Mart 2016, 09:19
''İstanbul Esenyurt Otoport'ta yeni açılan Yamaha Bayisi İstanbul Yamaha'da bu haftasonu açılış kokteyli düzenlenecektir.''

Adamlar zaten bu cumartesi açıyoruz dükkanı gibi bir bilgi vermemiş 'yeni açılan' mağazalarına kokteyli yeni yapıyorlar ki; 1,5-2 ay oldu mağaza açılalı bu da 'yeni açılan' demek.Bu hafta sonu oradaydım, yanlış anlamadıysam ceo falan gelecekmiş.Orada çalışan arkadaşlar da bu forumda takılıyorlar zaten onlar ayrıntılı açıklamayı yaparlar konuyu görürlerse.Buraya konu açacak kadar garip olan nedir onu anlamadım açıkçası.Mağaza zaten doluyor, ne zaman gitsem içeride bir sürü müşteri oluyor.'Bu mağaza tutmadı, bir daha açılış yapalım' gibi bir düşüncede olduklarını sanmıyorum.Beni hiç rahatsız etmedi dükkan açıldıktan 2 ay sonra açılış kokteyli veriyor olmaları, art niyetli bir düşünce de gelmedi aklıma.Hayırlısı olsun, bu bölgede böyle bir mağazaya ihtiyaç vardı çok iyi yere açtılar :)

maktama
17 Mart 2016, 09:48
''İstanbul Esenyurt Otoport'ta yeni açılan Yamaha Bayisi İstanbul Yamaha'da bu haftasonu açılış kokteyli düzenlenecektir.''

Adamlar zaten bu cumartesi açıyoruz dükkanı gibi bir bilgi vermemiş ....

Görselin altındaki yazıda değil ama görsel başlıkta kocaman "YAMAHA İSTANBUL AÇILIŞI", "YAMAHA İSTANBUL AÇILIYOR" yazınca aklımıza "daha açılmamış, yeni açılacak bir yer" düşüncesinin gelmesi normal(başka birşey de gelmiyor açıkçası). Altında yazan açıklamadan da ,İstanbul'da bulunmayan/olmayan biri olarak, "Önceden açılmış da şimdi kokteyl veriyor" düşüncesi yine gelmiyor aklıma, "açılış olur sonra da kokteyl verirler" diye düşünürdüm ben :)

Thermosifon
17 Mart 2016, 09:54

Adamlar zaten bu cumartesi açıyoruz dükkanı gibi bir bilgi vermemiş 'yeni açılan' mağazalarına kokteyli yeni yapıyorlar ki; 1,5-2 ay oldu mağaza açılalı bu da 'yeni açılan' demek.Bu hafta sonu oradaydım, yanlış anlamadıysam ceo falan gelecekmiş.Orada çalışan arkadaşlar da bu forumda takılıyorlar zaten onlar ayrıntılı açıklamayı yaparlar konuyu görürlerse.Buraya konu açacak kadar garip olan nedir onu anlamadım açıkçası.Mağaza zaten doluyor, ne zaman gitsem içeride bir sürü müşteri oluyor.'Bu mağaza tutmadı, bir daha açılış yapalım' gibi bir düşüncede olduklarını sanmıyorum.Beni hiç rahatsız etmedi dükkan açıldıktan 2 ay sonra açılış kokteyli veriyor olmaları, art niyetli bir düşünce de gelmedi aklıma.Hayırlısı olsun, bu bölgede böyle bir mağazaya ihtiyaç vardı çok iyi yere açtılar :)

Güzel açıklamışsınız :) Malum fuar döneminden çıkıldığı için fuara yetişebilmek adına ve açılmamızı sabırsızlık ile bekleyen müşterilerimiz için hızlı bir açılış yaptık,ancak bunu duyurmadık. Bu resmi bir açılış olacağı için,firma yetkililerince buradan mevcut müşterilerimiz ve diğer tüm motosiklet kullanıcıları davet edilmiştir.

ymhist
17 Mart 2016, 10:37
Merhaba, değerli motosiklet kullanıcıları açılışı özel kokteyl düşüncesinin sonradan yapılması hususunda ki olumsuz görüşlerinize saygı duyarım. Fakat bu tarz yerlerin açılışları hizmete başlamadan önce yapılmaz. Hizmete başlanır eksikler tamamlanır daha sonra duyurulur. Bu duyuruda çok geçmeden yapılan bir uygulamadır. Hizmete şubat ayının ilk haftasında başlandı bu cumarteside açılışın yapılması açılan bayiyi eski yapmaz ( zaten yeni bayi ). Kimsenin kötü niyetli baktığını düşünmüyorum konuya. Tüm Yamaha motosiklet kullanıcıları ile tanışmak bizim için büyük şeref. Bayi çalışanı olarak sizleri bekliyoruz. :)

Hubalahubhub
17 Mart 2016, 10:59
Hayir zaten icerik ile yada bayi ile bir sikintim yok ki benim burda anlatmak istedigim sizlerinde dedigi uzere zaten acilmis bir yeri yeni acilmis gibi baslik atarak yayinlanmasi. Zaten oncesinde de dedim ben mutlu olurum motosiklet ile ilgili olumlu yapilan hersey icin.
Bu arada 1.5 ay oldu demissiniz de 1.5 ay da bazen yatirdiginiz parayi bile cikartirsiniz kisa bir sure degil bence ;) neyse hayirli olsun dedigim gibi benim takildigim nokta baslik ile ilgiliydi.

ymhist
17 Mart 2016, 11:09
Hayırlısı bakalım