PDA

Orijinalini görmek için tıklayınız : Başlangıç için motor tavsiyesi (2)

newhidalgo
16 Mart 2016, 18:59
4-5 bin TL bütçe ilk defa sürecek biri için hangi motoru tavsiye edersiniz?

birde a1 e yazılabilir miyim? 2000 mayıs 14 doğum tarihim.

Daha öncede açtım konu fakat bu farklı.

Skuter olsun.

Macit250
16 Mart 2016, 19:01
Zokater var kawasaki yeni çıktı 114 cc

One_ Million
16 Mart 2016, 19:01
Tüm forum seni bekliyorduk hoş geldin :salut:

newhidalgo
16 Mart 2016, 19:03
Tüm forum seni bekliyorduk hoş geldin :salut:

Cevap yazma zorunluluğun yok. Yardımcı olmayacaksan işine.

Macit250
16 Mart 2016, 19:04
HErkes işine baksın ergen detected

newhidalgo
16 Mart 2016, 19:08
HErkes işine baksın ergen detected

Arkadasım sizin forumda sizden küçük olanlarla derdiniz ne insan gibi soru soruyoruz boş yapcaksan cevaplamana gerek yok seni zorla mı yazdırıyorlar?

mustafa42121
16 Mart 2016, 19:09
Macit Ben 3. konuyu bekleyecem.

bagriacik
16 Mart 2016, 19:10
Kaçalım. Birazdan dövecek bizi sanırım.

One_ Million
16 Mart 2016, 19:12
Cevap yazma zorunluluğun yok. Yardımcı olmayacaksan işine.

Dostum sadece Serverde Megabayt kaplayıp foruma zarar veriyorsun, senin açtığın bu başlık yüzlerce kez açılmış, 3-5 dk nı ayırıp arama yapmak yerine işin kolayına kaçıp başlık kirliliği yapmaktan başka birşey değil seninkisi. Ayrıca bu başka bu sefer scooter yazmışsın sen ilk başta ne alacağına bi karar ver kendi içinde. Hatta ilk başta bi ehliyet alda gel. Birde Scooter almadan önce nasıl yazıldığını öğren, eşine dostuna rezil olma ::shhh::

Laf olsun diye meraktan başlık açıp, bilgiye gerçekten ihtiyacı olan insanların hakkını gaspetmeyin.

Macit250
16 Mart 2016, 19:15
One million boş yapma olm ,bilmiyosan bilmiyom deee

mustafa42121
16 Mart 2016, 19:15
Dostum sadece Serverde Megabayt kaplayıp foruma zarar veriyorsun, senin açtığın bu başlık yüzlerce kez açılmış, 3-5 dk nı ayırıp arama yapmak yerine işin kolayına kaçıp başlık kirliliği yapmaktan başka birşey değil seninkisi. Ayrıca bu başka bu sefer soocter yazmışsın sen ilk başta ne alacağına bi karar ver kendi içinde. Hatta ilk başta bi ehliyet alda gel. Birde Scooter almadan önce nasıl yazıldığını öğren, eşine dostuna rezil olma ::shhh::

Laf olsun diye meraktan başlık açıp, bilgiye gerçekten ihtiyacı olan insanların hakkını gaspetmeyin.
Helal abi :) beklenen cevap

newhidalgo
16 Mart 2016, 19:19
Dostum sadece Serverde Megabayt kaplayıp foruma zarar veriyorsun, senin açtığın bu başlık yüzlerce kez açılmış, 3-5 dk nı ayırıp arama yapmak yerine işin kolayına kaçıp başlık kirliliği yapmaktan başka birşey değil seninkisi. Ayrıca bu başka bu sefer scooter yazmışsın sen ilk başta ne alacağına bi karar ver kendi içinde. Hatta ilk başta bi ehliyet alda gel. Birde Scooter almadan önce nasıl yazıldığını öğren, eşine dostuna rezil olma ::shhh::

Öncekinde de skuter alacaktım ve o konuda doğru şekilde yazıyordum ama bu forumda çoğu insanın skuter yazdığını görünce bu şekilde yazmaya devam ettim. Önceki konuların tamamını okudum nerdeyse ama açıldıkları tarih dolayasıyla fiyatları farklı şuanki piyasaya uygun tavsiyelerin verilmesi için açtım konuyu.

One_ Million
16 Mart 2016, 19:20
One million boş yapma olm ,bilmiyosan bilmiyom deee

Kaç yaşındasın da benle olum diye konuşuyorsun? Hadi yaşı geçtim benle ne samimiyetin var haddini bil.

newhidalgo
16 Mart 2016, 19:21
Saygısız insanlar bide benim yaşıma laf ediyorsun önce sen kendinden büyüklerinle konuşmayı öğren sonra bana yaşın küçük de.

Macit250
16 Mart 2016, 19:22
İkinizide banlarım benim canımı sıkmayın!

bagriacik
16 Mart 2016, 19:26
http://www.haberexen.com/d/other/cekirdek-yiyerek-aycicegi-ithalatini-protesto-ettiler-IHA-20130905AW000642-4-t.jpg

One_ Million
16 Mart 2016, 19:27
İkinizide banlarım benim canımı sıkmayın!

Forumda yetkin nedir bilemem fakat sana verilen yetkiyi böyle tehdit unsuru olarak kendi çıkarın için mi kullanıyorsun? Yazık :)

Neyse günün boş muhabbetide böylece açılmış oldu devam edin, hatalı bizizki girip yazıyoruz sizde haklısınız. Siz Skuter bakmaya devam edin.

Bolşans..

Freye
16 Mart 2016, 20:04
15 mayısta A1'e yazıla bilirsin.
2.el ybr falan alabilirsin o paraya (eskiden sıfır alınıyordu :silent:) :)
Bu arada Motosiklet.net'de başlangıç motoru diye arama yaptığında tam 8.900 tane konu çıkıyor yani istemediğin kadar cevap verilmiş. :)

Macit250
16 Mart 2016, 20:18
Bundan sonra bu forumdaki bütün 4000 5000 binim var, sper zport arıyorum konularına öneri yapmayan herkesi banlıyacağım gagsgdhdjfjfn, ah be one millioncu kardeşim sende adetlimisin. Ben senin tarafındayım.

Draconian
16 Mart 2016, 20:23
2000 ne la araba modeli gibi. Ben ne yapıyordum acaba 2000'de..