PDA

Orijinalini görmek için tıklayınız : KR42 LUCERTO 5000 Eletrikli ama bu başka :)

yigithn
15 Mart 2016, 17:21
http://www.kralmotor.com.tr/wp-content/uploads/2015/11/lucerto02.jpg
Azami Hız : 75 km/s km/s
Toplam Akü : 72V 40 Ah x 6 Jel
Menzil : 100-120 km
Ön (Arka) Fren : Disk (Disk)
Tırmanma Eğimi : 34% %
Ön Arka Lastik : 17"
fiyat :
7.689 ₺
alınırmı ehliyette gerektrirrmi nasıldır yorumları alalım :)

snappy x
15 Mart 2016, 17:29
arka frene bak ahahahah :D ben çizsem süper çizerdim

mustafa42121
15 Mart 2016, 17:30
Gecen gun bi koydum elektronu 260 gordum :)

Hubalahubhub
15 Mart 2016, 17:43
Elektrikli motorlari nasil sarj ediyorsunuz? Mesela benim istanbuldaki dairem 9. Katta ve otoparkim yok. Nasil yapilir?:silent:

fedos
15 Mart 2016, 17:48
Yalnız Ayak sehpası çok ilginç görünüyor :)

Draconian
15 Mart 2016, 17:49
Vaov gerçekten çok başkaymış. Hemen bi tane almalıyım.

antilop_skul
15 Mart 2016, 17:49
Elektrikli motorlari nasil sarj ediyorsunuz? Mesela benim istanbuldaki dairem 9. Katta ve otoparkim yok. Nasil yapilir?:silent:

akünü kucaklayıp cıkartıcan 9. kata orada sarj edip indricen . akıl işi değil elektrikli araba motor :cherry:

fatih545
15 Mart 2016, 18:02
SS görünüm, max hız 70, ses gürültü egzos yok oyuncak gibi bişey bu :)) Ehliyet yaşı gelmemiş olanlar veya vergiye sigortaya para bayılacağıma bunu alırım diyenler alsın bence. Ama yarın öbürgün allah korusun bir kaza yapsanız sigortanız yok. Geçmiş olsun :))

Hubalahubhub
15 Mart 2016, 18:07
akünü kucaklayıp cıkartıcan 9. kata orada sarj edip indricen . akıl işi değil elektrikli araba motor :cherry:

:thumleft: bir yandan spor olur diger yandan da motorun calinma ihtimali duser mi dersiniz bu sekilde :queen:

Egee22
15 Mart 2016, 18:28
Yalnız Ayak sehpası çok ilginç görünüyor :)
Modifiyeli cg orta sehpa 20 tl .alıp koymuşlar direk galiba :D

hasmet
15 Mart 2016, 18:42
arka frene bak ahahahah :D ben çizsem süper çizerdim
Arka tekerin içindeki kocaman şey motor.

oguzhanlal
15 Mart 2016, 18:42
O değil de ss gibi yatmış bunu sürerken cg gelip tokatlasa ne koyar ama adama :queen:

Hubalahubhub
15 Mart 2016, 18:46
Birsey dikkatimi cekti adini yazinca malum site cikmayan tek model bu herhalde :queen:

HAZZILHAR
15 Mart 2016, 18:54
Lucerto 5000'i paint'te yazmışlar ya gebeşliğe gel : )

erkan3420
15 Mart 2016, 19:14
Lucerto 5000'i paint'te yazmışlar ya gebeşliğe gel : )

lastiklerin köşeli kesilmesi normal de yazılar mı gebeşlik? :) mirrorlayıp sağ sol iki resim yapılmasını saymıyorum bile
elektrikli bisiklet iyiymiş ama. hımm...

mostro
15 Mart 2016, 21:51
yolcu pegleri jantın içine mi kaçmış?

Hubalahubhub
15 Mart 2016, 23:07
Aynasi da yok ;)) kafadan apaci ;)

avici
15 Mart 2016, 23:25
Önde çift disk var siz dalga geçin daha assdjdkgl

ceyhun383
15 Mart 2016, 23:30
Kral Ve Yuki İkiside Aynı B-k gelsın drag yarışı yapalım :ASDF:SF:DS:Fdsgdfg

http://i.hizliresim.com/g82d7R.jpg

Furkan Tarık
20 Mart 2016, 20:26
Aynını buraya da yazıyım

İnternette ikiden fazla fotoğrafı olmayan uzun süre önce fark ettiğim bir efsane. Bekliyorum

-Firmaya mesaj atıp bilgi alacağım buraya yazarım-

kralmotormu
20 Mart 2016, 20:27

seyyar kablo alırsın elektrikçiden öyle yapabilirsin bu motor alınır mı sağlam mı değil mi lütfen bu konuyu güncel tutalım

nuwanda324
20 Mart 2016, 20:27
Elektrikli motor pişmanlıktır (http://www.motosiklet.net/forum/moto-sohbet/161703-elektrikli-motor-pismanliktir.html)

incimage
20 Mart 2016, 20:41
Bunu alana kadar cg alin lutfen

tesisatogr
20 Mart 2016, 21:11
Arkasında global firmaların olmadığı tüm marka ve modeller için tekrar söyleyeyim: Parça tedariği hususunda uygun fiyat ve temin edilebilirlikte GARANTİ, malın piyasası ve üretimidir. Üretimi ve piyasası olmayan/olamayacak olan makineler de 2-3 yıl sonra çöptür. Tabi bilemiyorum evinizin arkasında dökümhane-CNC-enjeksiyon atölyeniz varsa gözünüz kapalı istediğiniz modeli alın binin.

Hubalahubhub
20 Mart 2016, 21:32
seyyar kablo alırsın elektrikçiden öyle yapabilirsin bu motor alınır mı sağlam mı değil mi lütfen bu konuyu güncel tutalım

Bence adamlar daha sitelerinde motorun fotografini koymayi becerememisler, motordan da cok bisey beklememek lazim.

Furkan Tarık
20 Mart 2016, 21:36
Bence adamlar daha sitelerinde motorun fotografini koymayi becerememisler, motordan da cok bisey beklememek lazim.

Motorun internette fotoğrafını bulamadım hocam sitedeki paint terk zaten

Mamba09
20 Mart 2016, 21:48
yahu azcık fotoğraftan anlayan hatta fotoğrafı inceleyen kişi bile bunun fake olduğunu görür. resmen yazılar paint, arka maşa paint, arka disk paint. photoshop bile değil paint. ayrıca elektrikli değil, içinde karbüratör falan görünüyor. yemeyin efenim böyle şeyleri. yazıları iyi inceleyin. KRAL yazısına ışık çarpmamış ama olduğu yere çarpmış... inceleyin azcık yea. :) mail atmanıza falan gerek yok.

Hubalahubhub
20 Mart 2016, 22:09
yahu azcık fotoğraftan anlayan hatta fotoğrafı inceleyen kişi bile bunun fake olduğunu görür. resmen yazılar paint, arka maşa paint, arka disk paint. photoshop bile değil paint. ayrıca elektrikli değil, içinde karbüratör falan görünüyor. yemeyin efenim böyle şeyleri. yazıları iyi inceleyin. KRAL yazısına ışık çarpmamış ama olduğu yere çarpmış... inceleyin azcık yea. :) mail atmanıza falan gerek yok.

El yazisi gibi bi yazi var ya dikkatli bakarsa ilgilenen arkadaslar sizin dediginiz gibi motor yazisi tersten yazilmis rotom yaziyor yada bana oyle geldi:queen:

Bartas3010
21 Mart 2016, 01:59
Yav :D şimdi aslında ben buraya ybr cbf al demeye gelmedim ama gidip ybr cbf falan al bu ne :D mühendisliğini kanıtlamamış bir marka adı sanı belli değil açıkçası çinliler dahil artık bir kaliteye ulaşmış durumdayken neden bu fiyata elektrikli alıyorsun ki. Bu kadar para bir elektrikliye fazla ve o paraya sağlam bir motor alınabilecek bir ücret talep ediyolar. Hiç olmadı bir skuter al. İllaha diyosan racing görünümlü olsun eski ince kasalı cbr125 ler çok hoşuma gidiyor benim onlara da bakabilirsin. Paranı mantıklı harca sonuçta elektrikli. Bunun bir problemi olsa sanayiye götürsen anlayan usta kaç tanedir anlasa da kaç tane elektrik motorunu tamir etmiştir? Benzinli motorların çalışma mantığı her motor için aynı hani bu zamana kadar hep 1000rr açmış bile olsa gidip mondial cg motorunu açabilir. Ama sanmıyorum ustaların bunların motorundan anlayacağını anlasada çok fazla pratik yapmış olacağını. Ama yine de sen bilirsin.