PDA

Orijinalini görmek için tıklayınız : Başlangıç için Honda CBR 125 R ?

Yusufİslam
14 Mart 2016, 22:56
Öncelikle herkese iyi forumlar.
Motosiklete başlamak istiyorum bunun için başlangıç motosikletlerine baktım. CBR125 hem görünüm olarak hemde izlediğim videolarda çok iyi performansının ve kalitesinin olduğunu söylüyor. İlk defa alacağım için 2.el den de biraz korkuyorum etrafımızda ne usta var ne kullanan her yeni aldığım şeyde kazık yemekten olsa gerek biraz uzak bakıyorum ama sıfır fiyatlarıda 10bin lira civarında. Diğer modellere biraz göz attım ama onun kadarda gözüme hoş gelen yok. Sene sonuna doğru alacağım için 2 bin lira ekipmanlara ayırmayı planladım. Sizce CBR 125 10Bin liraya değer mi ? Başka motosikletlere mi yonelmeliyim ? yada 2.El modellerine bir göz atıp işte honda servisine falan mı götürttüreyim arada kaldım ayrıca 2bin lira civarında dizebileceğim bir ekipman kombinasyonu da önerebilir misiniz ? iyi akşamlar.

!Lk£®
14 Mart 2016, 23:05
öncelikle hayırlısı olsun hakkında, umarım gönlüne göre bir motosiklet alırsın.
5 yıl cbr 125r kullandım, 1 kez yolda bırakmadı, sorun çıkartmadı.
"dosya gidecek motor" derler ya, o türde birşey bulabilirsen alabilirsin bence, 1 ay öncesinde 6700 e vermiştim 2011 model motorumu ki hakikaten dosya gidecek motordu.
Temiz birtane yakalayabilirsen 2-3 lira altına vererek almandan yanadır tavsiyem, ya değilse tabiki herkez 0 motosiklet ister, neden olmasın.bütçen el verecek olur ise hiç düşünme :) uzun yıllar sürülecek bir motosiklet.

Yusufİslam
15 Mart 2016, 01:00
Abi bunlarin cbr150 likleri cikicak a1 le onu surebilicezmi yani cbr150 de cok tatli gozuktu ayrica tr de varmi ben hondanin sitesinde goremedim gelme zamani nedir o motorun bide sence ne kadara cikar bu meret

kuzan14
15 Mart 2016, 01:21
Ktm rc 125 abs'ye baktın mı hiç? Ya da yamaha yzf r125?