PDA

Orijinalini görmek için tıklayınız : Air Süspansiyon

Taner123456
14 Mart 2016, 01:31
ARKADAŞLAR MOTORA AİR SÜSPANSİYON YAPMAK İSTİYORUM ANLAYAN VARSA YARDIMCI OLABİLİRMİ?

Shamy
14 Mart 2016, 01:52
Motosikletini alacaksın, dağ tepe havadar biryere çıkaracaksın, çam ağaçlarının olduğu bir yere süspansiyonların burada hava alır, ciğerleri açılır. birkaç kez gittinmi buralara havalı süspansiyon oluyorlar ben denedim sonuç mükemmel yaylana yaylana gidiyorsun. Böyle maraton otobüsler gibi fıs fıs ses çıkıyor giderken.

bagriacik
14 Mart 2016, 02:10
Motosikletini alacaksın, dağ tepe havadar biryere çıkaracaksın, çam ağaçlarının olduğu bir yere süspansiyonların burada hava alır, ciğerleri açılır. birkaç kez gittinmi buralara havalı süspansiyon oluyorlar ben denedim sonuç mükemmel yaylana yaylana gidiyorsun. Böyle maraton otobüsler gibi fıs fıs ses çıkıyor giderken.

Kompresörle hava tutunca da güzel oluyorlar bir gün de onu dene derim :mrgreen:

tinerci
14 Mart 2016, 02:17
Davul tozu ile minare gölgesini 2:1 oranında karıştır akşamdan motorun süspansiyonuna sür. Şu duayı yatmadan önce 8768.4 kere oku:عربيعربيعربيبيعربيعرب
Sabah kalktığında air süspansiyonun hazır.

Afiyet olsun.

Vmaxxx
14 Mart 2016, 03:02
yeni bir futbol topu aliyor ,ic lastigini cikarip hafif sisiriyorsun ve motosiklete binerken dötünün altina aliyorsun..al sana air suspansion , yumusaklik seviyesini hava basarak sertlestirebilirsin yani full adjustible...

sübap kismina otururken dikkat et

seta34
14 Mart 2016, 03:03
Davul tozu ile minare gölgesini 2:1 oranında karıştır akşamdan motorun süspansiyonuna sür. Şu duayı yatmadan önce 8768.4 kere oku:عربيعربيعربيبيعربيعرب
Sabah kalktığında air süspansiyonun hazır.

Afiyet olsun.

Dr.tiner :D

Draconian
14 Mart 2016, 09:23
Oo bensiz ayar demek.. Yerimizi alalım.

http://i.hizliresim.com/Mpo6D6.gif

serkany
14 Mart 2016, 09:30
sübap kismina otururken dikkat et :queen::queen:

Ha eşeğun semerinin kaşuğu ha fiitbol topinun sibobu.....

berk_cglr
14 Mart 2016, 09:42
iyide niye dalga geçiyorsunuz ki gayet normal sormuş ki yurt dışında scooterından harleyine kadar bir dünya örnekleri var bu air ride olayının onlar yaptığında yeni topicler açıp yok öyle güzel yok adam yapmış diyorsunuz da bizden biri sorunca niye d...k geçiyorsunuz

soruna gelicek olursa dostum motor ne kafandaki proje nasıl birşey biraz daha ayrıntılı yazarsan yardımcı olunur en azından ben bildiğim kadarıyla yardım ederim sana

Shamy
14 Mart 2016, 11:25
Ne projesi, apaçinin teki cub yada 100cc cg ye takacaktir. Yaş 15-16 muhtemelen.

berk_cglr
14 Mart 2016, 11:42
Ne projesi, apaçinin teki cub yada 100cc cg ye takacaktir. Yaş 15-16 muhtemelen.

olabilir sonuçta zevk işi insanları tanımadan yargılamak saçma birşey nerden biliyorsun yaşını motorunu vakti zamanında bende supercharger turbo takıcam dediğimde senin gibi önyargılı amaçsız kişilerde bana aynı yorumu yapmıştı ne oldu sonuç forumda en ufak bir paylaşım yapmadan bitirdim istediğim gibide oldu param vardı zevkine yaptım başarılıda oldu bilgi vermiceksen bence boşu boşuna yazma karşındaki kişinin yaşı yada hayat biçimi seni ilgilendirmez

Shamy
14 Mart 2016, 12:10
olabilir sonuçta zevk işi insanları tanımadan yargılamak saçma birşey nerden biliyorsun yaşını motorunu vakti zamanında bende supercharger turbo takıcam dediğimde senin gibi önyargılı amaçsız kişilerde bana aynı yorumu yapmıştı ne oldu sonuç forumda en ufak bir paylaşım yapmadan bitirdim istediğim gibide oldu param vardı zevkine yaptım başarılıda oldu bilgi vermiceksen bence boşu boşuna yazma karşındaki kişinin yaşı yada hayat biçimi seni ilgilendirmez

Sen bumotoya supercharger takarsan eger yada taktiysan sakin kullanma, altinda patlar, fezaya giden ilk Türk sen olursun :mrgreen:

hakikiteker
14 Mart 2016, 12:19
Gün geçmiyor ki Buca tayfadan biri gelip, yeni bir konu açmasın :mrgreen:

Carew1928
14 Mart 2016, 12:33
Burdayız hayırdır bilider ? dermişim amk, birden apaçiliğim tuttu :)

berk_cglr
14 Mart 2016, 12:55
Sen bumotoya supercharger takarsan eger yada taktiysan sakin kullanma, altinda patlar, fezaya giden ilk Türk sen olursun :mrgreen:

sende haklısın tabi

Hasan7
14 Mart 2016, 13:03
Basıncı uygun ayarlarsa piston silindiri uygun yaparsa hiçbirşey olmaz, yapan arkadaşı tebrik ederim, eğer konuyu açan gerçekten yapacaksa ve iyi bir bütçesi varsa şimdiden yerimi burda aldım