PDA

Orijinalini görmek için tıklayınız : İzmir de Alpinestars,Dainese** koruma ekipmanları satan yerler ?

major24
13 Mart 2016, 15:49
Müsait olduğum bir günde kask dışındaki motor ekipmanlarımı tamamlamak istiyorum. Muğlada istediğim marka/modelleri satan yer olmadığı için İzmir'e gelmeyi planlıyorum. İzmir de Alpinestars , Özellikle de dainese markalarının her ürününü bulabileceğim yerler mevcut mu ? 1.70 ve 60 kg olmam sebebiyle beden sıkıntısı çekme ihtimalim yüksek olduğundan izmir de aradığımı bulabilir miyim ?
Aksi halde aracımla izmir'e gitmek yerine uçakla istanbula gitmeyi düşünüyorum.

MazhaRR
13 Mart 2016, 15:58
Büyük ihtimalle bulursun dostum.İzmir kahramanlarda(fuar merkezinin orası) birçok mağaza mevcut özellikle motovento da fazlasıyla alpinestar mevcut.

gursus
13 Mart 2016, 16:00
izmirde ergür motor var dainese bulabilirsin, motomax izmir şubenin sahibi aynı zamanda kahramanlarda motomaxın hizasında.yolun karşı tarafında da motovento var alpinestarı orda bulabilirsin.

major24
13 Mart 2016, 16:06
mont olarak dainese'nin modellerini daha çok beğeniyorum. O sebeple dainese'yi denemeden diğerlerine bakmak istemiyorum.

1-Dainese Deri Motosiklet Montu Super Rider Pelle Hörgüçlü Siyah Beyaz Kırmızı
2-Dainese Motosiklet Montu G.Super Speed Tex Siyah Beyaz Kırmızı

Ayrıca bu sözünü ettiğiniz yerler C.tesi yada pazar günleri açık mı ?

Onurhan D
13 Mart 2016, 16:31
Konak kahramanlar bölgesinde bulabilirsiniz.Bir sürü mağaza var fakat pek ilgili değiller.Yer olarak tam olarak basmane garının sağ arka köşesine doğru kalıyor.Fuar alanının orada yani.

KYorulmaz
13 Mart 2016, 16:54
Kahramanlar olarak geçen fuarın arka kapısında aradığınızı bulabilirsiniz.

Dainese için Ergür Motor
ALpinestars için Motovento yolun karşısındadır.

C.tesileri 15.00 - 16.00'a kadar açık oluyorlar genelde. Pazarları kapalı olurlar. Uğramadan bir telefon edilirse en doğru bilgiye ulaşılır.

Ekipmanlarınız şimdiden hayırlı olsun :)

barodi
13 Mart 2016, 17:02
Git FC motordan yüzde 50 indirim var