PDA

Orijinalini görmek için tıklayınız : (Rock Gecesi ) motorsuz tabana kuvvet bulusması

er5
16 Haziran 2006, 14:23
dedıkkı alkol olu cok ıcerız ıcıp ıcıp bınersek tehlıke yaratırız :) bunun ıcın Rock Gecesi ne motorsuz gıtmek ısteyen arkadaslar la toplanmak ıstıyoruz.
YER= BEŞİKTAŞ İSKELESİ
SAAT =8,10
TARIH = YARIN :)

jasmine
16 Haziran 2006, 14:36
anadolu yakasından nasıl gidilecek motorla mı arabayla mı kiminle nerden yoksa paşam uçakla mı alacak yoksa yoksa yüzerek mi :( nasıl geleyim derdime bir çaaarrreeee

LesPaul
16 Haziran 2006, 14:39
biz motorsuz gitmekten vazgeçtik çünkü dönüşümüz çok zor olacak. vasıta yok evlerimize.
Serdark, Er5 ve ben LesPaul motorla gitmeye karar verdik ve içmicez.
motorsuz gitmek isteyen arkadaşlar yine aynı yer ve saatte buluşup gidebilirler:cat:

crato
16 Haziran 2006, 14:44
insan böyle günlerde motosikletinin niye hala evinin yolunu öğrenemediğini, kendi başına gidemediğini sorguluyor değil mi?:cherry:

sahinhakan04
16 Haziran 2006, 14:47
kardeşim benide yaz bende motorsuz olarak yazdığın yere yazdığın saate gelirim

anadolu yakasından nasıl gidilecek motorla mı arabayla mı kiminle nerden yoksa paşam uçakla mı alacak yoksa yoksa yüzerek mi :( nasıl geleyim derdime bir çaaarrreeee
Dostum ben 7de kadıköyde olacam gelirsen beraber çıkarız bakarsın yolda bulursak birde karızma sıcak çikolata içeriz

Kartal23
16 Haziran 2006, 15:01
bu motorsuz ilk organizasyon galiba... hehehe:P
iyi eğlenceler diliyorum...

sahinhakan04
16 Haziran 2006, 15:03
bu motorsuz ilk organizasyon galiba... hehehe:P
iyi eğlenceler diliyorum...
Dostum oraya gitmişken içmek lazım sabaha kadar dans etmek oynamak lazım ondar sonrada yorgun yorgun motor kullanılmaz bee

jasmine
16 Haziran 2006, 16:02
kardeşim benide yaz bende motorsuz olarak yazdığın yere yazdığın saate gelirim

Dostum ben 7de kadıköyde olacam gelirsen beraber çıkarız bakarsın yolda bulursak birde karızma sıcak çikolata içeriz

ok.kadıköyde görüşürüz o zaman ama ben hala nazlı kızımsız nasıl orada eğlenirim diye düşünüyorum. :( ben artık soğuk çikolata yemeye karar verdim :) sıcak çikolatadan hayır yok.

Shamyl
16 Haziran 2006, 16:27
Motorla gidin az için kardeşim:) En azından ben öyle yapmayı düşünüyorum:)

serdark
16 Haziran 2006, 16:48
Motorla gidin az için kardeşim:) En azından ben öyle yapmayı düşünüyorum:)

yaya gidelim mi diye soran bendim ama bu seçenekte aklımı kurcalamıyor değil yani ? ::evil:: ::evil:: ::evil:: şeytan dürtüyor beni walla :P

Kafamı kurcalayan seçeneğim de budur;

- Motorla gideyim en fazla 3 tane bira içip oturayım aşağı. Eve dönüş işinde de biraları görürdükten en az 2 saat sonra yola çıkayım ... diyorum ama bakalım karar veremedim henüz...

Kemal
16 Haziran 2006, 16:53
Aman aman arkadaşlar. Güzel gecemizi güzel olarak analım.

Buarada benim işyeride bara 2 sokak mesafede ve o gün (yarın) motoruz gelicem. Kıyamam ne kendime ne motoruma.

er5
16 Haziran 2006, 17:01
yaya gidelim mi diye soran bendim ama bu seçenekte aklımı kurcalamıyor değil yani ? şeytan dürtüyor beni walla

abı orası cuamrtesı kalabalık olur baya ben motorumu bırakmam bılmedıgım yere :)
en ıısı taban abı

serdark
16 Haziran 2006, 17:27
ben motorumu bırakmam bılmedıgım yere

Bu da başka bi dert yaaaa.. oofff daral geldi banaaa :pr: :pr: :pr:

sahinhakan04
16 Haziran 2006, 17:34
Bu da başka bi dert yaaaa.. oofff daral geldi banaaa :pr: :pr: :pr:
Ah be abi kasma kendini motorlar gine bizim abi istediğimiz zaman gezer tozarız. Am düşünsene kadıköyden püfür püfür vapur vapurda çay keyfi oradan taksi hop bardayız içecez eğlenecez yok motora bişey oldumu aman abi ben çok içmeyim motor kullanacam diye sıkıntı yok. Aslanlar gibi gidecez eğlenecez ve aslanlar gibi gelecez maksat bir arada olmaksa motorsuzda oluruz abi. Ben kesin kararımı verdim motorsuzum

er5
16 Haziran 2006, 17:37
Ah be abi kasma kendini motorlar gine bizim abi istediğimiz zaman gezer tozarız. Am düşünsene kadıköyden püfür püfür vapur vapurda çay keyfi oradan taksi hop bardayız içecez eğlenecez yok motora bişey oldumu aman abi ben çok içmeyim motor kullanacam diye sıkıntı yok. Aslanlar gibi gidecez eğlenecez ve aslanlar gibi gelecez maksat bir arada olmaksa motorsuzda oluruz abi. Ben kesin kararımı verdim motorsuzum

ABI NE GUZEL soyledın ya boyle lafa hay agzını opeyım derler ama ben demıyorum :cherry:

sahinhakan04
16 Haziran 2006, 17:41
ABI NE GUZEL soyledın ya boyle lafa hay agzını opeyım derler ama ben demıyorum :cherry:
Deme kardeşim yanlış anlaşılır. Ben senin annından öperim bi ara

Shamyl
16 Haziran 2006, 17:46
3 bira yokkkk...yasal sınır 2 şişe bira veya 1 duble rakı...

sahinhakan04
16 Haziran 2006, 17:48
3 bira yokkkk...yasal sınır 2 şişe bira veya 1 duble rakı...
Canım abim ben oraya gidersen 3-4-5-6-7-8-9 olur kendimi bilyorum o yüzden kesin emin konuşuyorum ben motorsuzum ve şiddetle tavsiye ediyorum.

er5
16 Haziran 2006, 17:57
Canım abim ben oraya gidersen 3-4-5-6-7-8-9 olur kendimi bilyorum o yüzden kesin emin konuşuyorum ben motorsuzum ve şiddetle tavsiye ediyorum.

abı 5 den sonra sayamssın kesın sarhos olursun :cat:

sahinhakan04
16 Haziran 2006, 18:00
abı 5 den sonra sayamssın kesın sarhos olursun :cat:
Rahat ol kardeşim dedim ya ben kendimi tanıyorum bişey olmaz

AnTiKa
16 Haziran 2006, 18:04
slm arkadalar ya içki meselesini ben ögrendim her bir kişiye bir fıcı bira düşüyo ve mekan sahibide diyoki sırtınıza asın fıcıyı hortumla cekin hiç durmadan diyo bende dedim cok dogru teshiş etmisin baba olayı dedim ok ledim nasıl iş yapmişim :queen: :queen:

sahinhakan04
16 Haziran 2006, 18:06
slm arkadalar ya içki meselesini ben ögrendim her bir kişiye bir fıcı bira düşüyo ve mekan sahibide diyoki sırtınıza asın fıcıyı hortumla cekin hiç durmadan diyo bende dedim cok dogru teshiş etmisin baba olayı dedim ok ledim nasıl iş yapmişim :queen: :queen:
İyi yapmışşın kardeşim azına sağlık

serdark
16 Haziran 2006, 19:10
Rahat ol kardeşim dedim ya ben kendimi tanıyorum bişey olmaz

Seni toplamayalım oralardan sonra :queen: :queen: :queen:

Bende kendimi biliyorum, sınırım belli 3 duble rakı üzerine 2 bira yeterli.. Üzeri beni bozar. Hatta üstüne koklamam bile...:cat:

Mühim olan aklı başında oturup, aklı bi tarafında masadan kalkmamak !!!

ok karar verdim, MOTORSUZ GELİCEM..

LesPaul
17 Haziran 2006, 14:53
tamam motorsuz geliyoruz ama, geri nasıl dönücez?
planınız nedir? saat kaç gibi dönmeyi düşünüyosunuz?

seyyah izmir
17 Haziran 2006, 15:07
motorsuz gidin hem bi gün için bile bizim nasıl yaşadımızı anlarısınız :) :) :)

LesPaul
17 Haziran 2006, 15:11
yok ya, biz motorsuz gitmekten vazgeçtik:) dönüşümüz çok zor olacak. vasıta yok evlerimize.
motorsuz gitmek isteyen arkadaşlar yine aynı yer ve saatte buluşup gidebilirler:cat:

serdark
17 Haziran 2006, 15:12
Seni toplamayalım oralardan sonra :queen: :queen: :queen:

Bende kendimi biliyorum, sınırım belli 3 duble rakı üzerine 2 bira yeterli.. Üzeri beni bozar. Hatta üstüne koklamam bile...:cat:

Mühim olan aklı başında oturup, aklı bi tarafında masadan kalkmamak !!!

ok karar verdim, MOTORSUZ GELİCEM..

demiştim fikrimi değiştirdim

Motorlu gelip alkolsüz kalkıcam :cat:

tunoka
17 Haziran 2006, 15:18
yok ya, biz motorsuz gitmekten vazgeçtik:) dönüşümüz çok zor olacak. vasıta yok evlerimize.
:) :cat: :rendeer: :cat: :P

MrSandman
17 Haziran 2006, 16:36
Bende motorsuz geleceğimdir lakin ben Beşiktaş üzerinden değil de Karaköy üzerinden tünelden Taxim'e çıkmayı planlıyorum.. Hem biraz Taksim gezmiş oluruz ne dersiniz? :)

LesPaul
17 Haziran 2006, 16:39
serdark, er5 ve ben motorla gitmeye karar verdik. ama yine de motorsuz gidecek ve beşiktaş iskelesinin önünde buluşacak arkadaşlar var sanırım.

MrSandman
17 Haziran 2006, 16:44
Ya ben motorumu Kadıköy de iş yerimde bırakıcam vapurla geçicem.. Akşam Kadıköy yada Bostancı dolmuşları 02:00 a kadar mevcutmuş. Onlardan biriyle Kadıköye kadar gelip burdan motorlu devam edicem muhtemel.. Bana uyar diyen arkadaşlar varsa motorlarını bizim otopark a bırakabilirler.. :)

LesPaul
17 Haziran 2006, 16:51
MrSandman, walla çok güzel teklif:)
biz yine de motorla gitcez sanırım taksime kadar:) teşekkürler:cat:

MrSandman
17 Haziran 2006, 16:56
Hiçbişey olmaz merak etmeyin.. Açık otopark ama otomatik kapılı.. Bizim kapıcıdan bişi kaçmaz anten gibidir kendisi :P
Valla bilemiyorum ki yani gecenin gidişatına bağlı bişi bu.. 23:00 da bunalıp kaçabilirimde sabahlayalım derseniz sabahlarımda kimbilir :)

LesPaul
17 Haziran 2006, 16:58
hım ben biraz düşüneyim abi bunu..

(yanlış yere yazmışım, sildim:))

MrSandman
17 Haziran 2006, 17:02
Karşıya motorsuz geçicek yada motorunu bizim buraya park edicek arkadaşlar için telefonumu yazıyorum isteyen buyursun gelsin :) 0535 315 38 32 Emrah

LesPaul
17 Haziran 2006, 17:21
abi teklifin için teşekkürler:rendeer:
biz yine de motorla gitmeye karar verdik. kopamıyoruz bir türlü:)

MrSandman
17 Haziran 2006, 17:26
Sevgiler & Saygılar.. :)

sahinhakan04
17 Haziran 2006, 18:26
Ah be kardeşlerim bozuyorum yeminini lennn bende motorlu gelecem bu arada ben şimdi çıkıyorum saat 9 gibi ancak orada oluurum. Ama yavaş gittiğimden değil kayseri üzerinden gelecemmm. Serdar abiye duyrulur

serdark
17 Haziran 2006, 19:24
Ah be kardeşlerim bozuyorum yeminini lennn bende motorlu gelecem bu arada ben şimdi çıkıyorum saat 9 gibi ancak orada oluurum. Ama yavaş gittiğimden değil kayseri üzerinden gelecemmm. Serdar abiye duyrulur

Hakancım, yavaş git biraz bee.. Biz race kullanıyoruz sana yetişemiyoruz kardeşim. Birde ricam olacak, dönüşte afyon'dan kaymak getirde kadayıf üzerine koyar yutarız :cherry: :cherry: :cherry: