PDA

Orijinalini görmek için tıklayınız : H2R Türkiye otobanında 356 km/s hız !!!

Sayfa : [1] 2

akbird
07 Mart 2016, 14:00
Ülkemiz de kaç kişide var H2R bilmiyorum ama otoban da 356 km hızı görüyor. Türkiye olduğunu nereden anldın derseniz , dikkatli bakınca 2 dk içerisinde kamil koç ve pamukkale otobüslerini görebilirsiniz :queen::queen:

https://www.youtube.com/watch?v=BmUhQ49gjCI&feature=youtu.be

sheriff87
07 Mart 2016, 14:04
Kenan reis olsa gerek. Sanırım facetede paylaştıydı.

avici
07 Mart 2016, 14:12
Son kardeş silici Kenan Sofuoğlu sanırım, kask onun kaskı.

c4gin
07 Mart 2016, 14:12
kenana bak adam rodaj modaj dinlemeyip asılmış:)

DoLPHiN2306
07 Mart 2016, 14:30
Bildiğim kadarıyla türkiyedeki tek H2--R-- versiyonu onda var. Kawasaki Team hediye etmiş. Video ona ait. Hesabında paylaştı. Motor rodaj dönemindeydi. Bilmediğimiz bir hikmet olabilir :D

potasyum
07 Mart 2016, 14:35
konu haberi için tıkla
lastikler yanmış :)
(http://www.motoetkinlik.com/video-kawasaki-h2rin-lastikleri-kenan-sofuogluna-dayanamadi/)

Seko
07 Mart 2016, 14:38
Teknoloji itibariyle rodaj gerektirmiyor olabilir ama gerektirse de Kenan'ın rodaj falan yapacağını zannetmiyorum.

sey_47
07 Mart 2016, 14:38
Adam h2r nin lastiklerini de yemiş.
Motogp de sabotaj var diyor bir de. :mrgreen:
şaka bir yana
Canın sağolsun kenan abi.

edit: video uçmuş. Haber linkinde de yok.
edit2: Şirket olarak engellemiştik bugün youtube'u. Onu unuttum. Muhaaha. Akşam izlerim artık.:mrgreen:

DKN
07 Mart 2016, 14:39
nerde ferrari gtr porsche muhabbeti yapan, gelsin ben burdayım demiş :mrgreen:

akbird
07 Mart 2016, 14:40
Ben Kenan abinin paylaştığını görmemiştim. şimdi facedeki sayfasından baktım. Millet tepki vermiş genelde sen bari yapma gibicesine. Kenan da şöyle bi açıklama yapmış ''Kawasaki H2R yaziyor Kenan Sofuoglu degil! '' .... ilginç

kuvvetmira
07 Mart 2016, 14:41
H2-r versiyonunu pist hariç kullanmak yasak değilmi

araltı
07 Mart 2016, 14:43
Bir şampiyon bir yarıştı sokakta gazlar mı? bu normal bir şey mi?

movibiker
07 Mart 2016, 14:43
trafiğe açık alanda ne iş:silent: nerde ceza:jocolor: biz yapsak akıl hastanesine sevk ederler.

Draconian
07 Mart 2016, 14:51
Videoyu tost makinesiyle çekmişler herhalde. Kenan mı bilmem ama h2r'a biniyorsan adam akıllı bir kamera da edin be güzel kardeşim.

YouSuffer
07 Mart 2016, 15:02
ah be Kenan Sofuoglusun kaç kere şampıyon olmussun altında 68 bın euroluk motor kapında ferrari ama gidip bi gopro hero 4 black kapamıyorsun arkadaş Türkiyenin özeti gibi resmen :) motorunda sokağa çıkması yasak ama yasak dinlenmez bu ülkede tabiki

LynXMaSTeR
07 Mart 2016, 15:30
hadi hız sınırını geçtim de,
aga bu motorun trafiğe çıkışı yasak değil mi?

istanbu_gezg
07 Mart 2016, 15:31

yapmayın yauhsuauhuda :D

ardacik
07 Mart 2016, 15:37
Yapilmamasi gereken ne varsa videoda hepsi mevcut :) plakada yok nereye kesicekler cezayi :)

ZümeR
07 Mart 2016, 15:45
Adama bak, ekipmana bak, motora bak dönüp bir de kayıt edip yüklediği görüntüye bak..
Bildiğin çamur gibi video..

kurubuz
07 Mart 2016, 16:07
Bir şampiyon bir yarıştı sokakta gazlar mı? bu normal bir şey mi?

Reisi anayasa mahkemesinin kararlarını tanımıyor, kulu da trafik polisinin kararlarını tanımıyor. Neden bu kadar şaşırdın ?

Levent
07 Mart 2016, 16:26
Bu kawasaki adamı öldürmek istiyor herhalde.. :) Al sana h2r öl de başkasını takıma alalım dercesine :) Kenanın otobanda ne işi var allasen :D

ZümeR
07 Mart 2016, 16:27
Dünyanın ilk supercharger’lı 300 beygirlik makinası dahada gider bence.
356 top speed değildir.
Trafikte yasak mı dedi birisi yukarıda ?

Sebebi neymiş ?

Only2wheels
07 Mart 2016, 16:35
Dünyanın ilk supercharger’lı 300 beygirlik makinası dahada gider bence.
356 top speed değildir.
Trafikte yasak mı dedi birisi yukarıda ?

Sebebi neymiş ?

2 modeli var birisi pist modeli diğeri günlük istediğin yerde kullanabileceğin model o yüzden pist olan modeli yasak adı üstünde pist için üretilmiş tabi türk dinler mi

DoLPHiN2306
07 Mart 2016, 16:39
Abartmanın da luzümü yok. Büyük ihtimal İstanbul - Ankara arası otoyolda çekmiş. Düzce de bulunmasından ötürü. 3-5 dk lık videoda 400 e çıkmış inmiş. Sağda solda yaya yok. Otoyolların etrafı çitlerle çevrili hayvanlar için. Kendi hayatını riske atıyosa deneyebilir. O yola 600 cc ve yukarısı motor çıksın. İradesi ile 100 ü geçmeyecek arkadaş varsa saygı duyarım. Doğrudur otobüslerin arasından makas atmış çevreye bi miktar riski olmuş ama şehir içinde daha beterlerini yapmayan var mı? O yolda 300 ile gitmek ara caddeyi bırak ara sokakta 80 90 la giden bi arkadaşın sürüşünden daha güvenli. Çocuk atlar genç atlar kapı açılır köpek kovalar vs vs

---------- Mesajlar birleştirildi - 15:39 ---------- bir önceki mesaj zamanı 15:36 ----------

Adam heves etmiş yeni motorunu denemiş la işte. Gülün geçin takılmayın çok :)

MotorKafa
07 Mart 2016, 16:49
Videoyu dikkatli izlerseniz motoru kullanan Kenan değil.
Ancak işin için de o da var.

Yani üstteki bariz Kenan. Motoru kullanansa başkası
Fotoğraf ekleyemiyorum bazı problemlerden dolayı, şu linke bakarsanız görürsünüzhttp://prntscr.com/acagfw

Ha burada Kenan'ın dur demesi gerekmiyor muydu, gerekiyordu tabi. Fakat onu suçlamak yersiz olmuş

Ms_TunC
07 Mart 2016, 17:16
Kenan değilmiş.

akbird
07 Mart 2016, 17:30
Evet trafiğe çıkması yakas bir motosiklet , evet kenan sofuoğlunun buna öy ayak olmaması gereken bi durum , evet gençlere kötü örnek ama hangimiz uygun yolu bulduğumuzda aldığımız motosikletin gazını yoklamadık acaba kaç basacak diye ?

shooter1
07 Mart 2016, 17:37
Resmi facebook sayfasından isteyenler bakabilir
http://i.hizliresim.com/a32mX2.png

iptaluyelik02
07 Mart 2016, 17:47
"Beni bütün Türkiye seviyor,cumhurbaşkanı benim kankam"modunda yaşarsan kendinde bunu yapma hakkını bulursun tabii.
Düzce'de otobanda 356 km yapmak şartlar ne olursa olsun başkasının hayatını tehlikeye atmaktır.O süratte bir otomobile çarptığında icine girersin,bir kamyona çarptığında yoldan dışarı atarsın.Birinin canını yaktığında ne parayla,ne gelip gecici ününle o canın acısını ödeyemezsin.
Tarih,çok hızlı koşan atları da ,en iyi jokeyleri de yazmıyor,sen nasıl yer bulacaksın ?
Kişisel yorumum ŞIMARIKLIĞIN İNSAN HAYATINA SAYGISIZLIK BOYUTUNA ULAŞMASIdır..
Dünya değil,kainat şampiyonu olsan ne yazar ?
başkasına gösterdiğin saygı kadarını hakedersin.

braveguy
07 Mart 2016, 17:49
2 modeli var birisi pist modeli diğeri günlük istediğin yerde kullanabileceğin model o yüzden pist olan modeli yasak adı üstünde pist için üretilmiş tabi türk dinler mi

yasak masak yok o nasıl bir mantık yahu.
ikisi de çok güçlü motosikletler isteyen vergisini öder, plakasını, ruhsatını çıkarır trafiğe çıkar.
ne diyeekler bu motor çift turbolu 3yüz küsür km yapıyor beyefendi trafiğe çıkamazsınız mı diyecekler.
o zaman bugatti de trafiğe çıkmasın bu nasıl bir kafa?

redlion999
07 Mart 2016, 17:55
ikisi de çok güçlü motosikletler isteyen vergisini öder, plakasını, ruhsatını çıkarır trafiğe çıkar.
ne diyeekler bu motor çift turbolu 3yüz küsür km yapıyor beyefendi trafiğe çıkamazsınız mı diyecekler.

Aynen öyle farı,sinyalleri,aynaları olmayan motosikleti kafamıza göre trafiğe sokabiliriz değil mi :cherry:

berk_cglr
07 Mart 2016, 17:59

ulan kotum görünce o nasıl bir yorumdur hahahahah

Eagle7
07 Mart 2016, 18:07
Motorkafa iyi yakalamış. Kenan sürmüyor motoru. Bu arada bu versiyonun trafiğe çıkış yasağı hızından değil, trafiğe elverişli olmamasındandı sanırım.(far,sinyal gibi)

YouSuffer
07 Mart 2016, 18:32

bu motorun karşılığı bugatti değilki, yarışmak piste girmek için yapılmış özel yapım subaru mesela bunun karşılıgıdır. Farları yolda zor duran fakat anı manevra saglayan frenleri özel yapım dış bölmesi vardır. Hatta geri vitesi yoktur stopu kornası yoktur zamanında bikere pistin otoparkında sürmüştüm benim olmayan böyle bir aracı ve onunda çıkması yasaktı. Farı sınyalı stopu aynaları olmayan bu motorda pist dışında sürülemez

Only2wheels
07 Mart 2016, 18:36

ben mi diyorum la bana kızmışsın manyak ? :D aç bak bu motosiklet normal motosiklet gibi çıkmıyor bir sürü boku püsürü var satın alırken araştırırsan görürsün

chetaq
07 Mart 2016, 18:58
- Bu video kime ait? Belli mi?
- Hayır.

- Motosikleti kullanan kim? Belli mi?
- Hayır.

- Hangi yol? Belli mi?
- Hayır.

Ama yorumlara bir bakıyorsun, millet çoktan vermiş hükmü, bileti de kesmiş... Evet kullanan buymuş..... yok o değilmiş..... burası şurasıymış..... yok şurası değilmiş ama olsunmuş....Arkadaş nasıl bir kafadır bu.... Bir rahatlayın, nefes alın önce...

"Ne yapsam, nasıl yapsam da memlekete giydirsem"ciler durur mu? Onlar da fırsat bu fırsat, görevlerini yapmışlar hemen.

Siyaset konuşmak isteyen, içini döküp rahatlamak isteyen "Gündem ve Siyaset" başlığı altında ne konuşmak ne söylemek istiyorsa yazsın, söylesin. Bunun için bir engel yok. Sırf bu konu için ayrı bir başlık var bu forumda. Giydirmek isteyen orada giydirsin istediği gibi.

brooklynnn
07 Mart 2016, 19:30
Herkes 100 km ile kullanıyor zaten. Herkes tulum giyiyor, kask takıyor. Boş konuşmayın. Kıçı kirik 250 cc bile 180 görüyor.

Furkan Tarık
07 Mart 2016, 19:40
Olay yaratacak bir alet; Zıçıp Sıvanan Yorumlar :farao:

burak burk
07 Mart 2016, 19:43
bu motorun trafiğe çıkması dünyada yasak diye biliyorum.gerçi kim takar :)

avarekasnak
07 Mart 2016, 20:07
Kenan sofuoğlu.

mertky
07 Mart 2016, 20:09
Bu motorun trafiğe çıkartılmamasının sebeplerinden birde emisyon değerleriymiş barkın abi bir videosunda söylemişti farkındaysanız r versiyonunda egzoz küçücük ve sürekli alev atıyor normal versiyonda damacana kadar(barkın abi tabiriyle :) )

surmenajetki
07 Mart 2016, 20:54
beyler videoyu ütüyle mi çekmişler 240p ne lan

Thracian
07 Mart 2016, 21:00

Sadece güç ile alakalı değil ses ve emisyon limitlerine uygun olmadığı için,sinyal,far vb donanımlar olmadığı için en önemlisi uygunluk belgesi olmadığı için motosiklete plaka ve ruhsat çıkartılamıyor ve trafiğe çıkamıyor.Bugatti Veyron'u trafiğe uygun hale getirmek için bir ekip aylarca çalıştı ve emisyon değerlerine uygun metrelerce alev atmayan bir egsoz sistemi yapıldı.Kawasaki H2 zaten trafiğe uyumlu versiyon.H2R bütün limitlerden arındırılmış pist versiyonu.

serdar.0405
07 Mart 2016, 21:08
O kullanmış,bu kullanmış bilmem, Adam
iyi gidiyor

Dağcı
07 Mart 2016, 21:32

::facepalm:: zeka fışkırıyor mübarek :)

YZFR25R6
07 Mart 2016, 22:09
Ne gidiyor be, denemelere devam Kenan yolun açık olsun yakışır sana h2r senide görmek isteriz makinanın üzerinde.

zealous
07 Mart 2016, 22:37
milletin çenesinin yayı yok... acaba kaç kişi gavur videolarını izlerken aaaa adam hız sınırını aşmış, kartinge 1000rr motoru takılan videolarda sinyal koymamış trafiğe nasıl çıkar yorumlarını göremiyoruz... Yerde taş çok atan atana.

murad13
07 Mart 2016, 22:58
Sileriz kardeşssss :)) knn54

okoca
07 Mart 2016, 23:39
40bin tl lik motora biniyorlar video 240p, fakirliğin bukadarı..

https://www.youtube.com/watch?v=HiOejRf9oIQ

PcK0PaT
07 Mart 2016, 23:41
Hee Kenan'mış yaa sıkıntı yok çok şeyapmayın. :)