PDA

Orijinalini görmek için tıklayınız : Kask Vizörüne Yağmur Kaydırıcı Uygulaması

AKIN17
12 Şubat 2016, 20:40
Merhabalar arkadaşlar, son zamanlarda sıkça duyduğum vizöre yağmur kaydırıcı uygulanır mı diye, evet uygulanabilir. Buyrun videomuz aşağıda.bu ve benzeri çalışmalarım devam edecek.

https://www.youtube.com/watch?v=xUZ94D7jRqI&feature=youtu.be

weirdo1
12 Şubat 2016, 23:04
Ben uyguladım, bu seferde felaket bugu yapmaya başladı tavsiye etmem

AKIN17
12 Şubat 2016, 23:09
Dışına uygulanan ürün, içten niye buğu yapsın ki ?

Mirable
12 Şubat 2016, 23:20
Ipone Hel'net'te güzel kaydırıyor.

weirdo1
12 Şubat 2016, 23:20
Sebebini bende bilmiyorum, gün boyunca vizör açık gezmek zorunda kalmıştım. Icon alliance kaskim.

AKIN17
12 Şubat 2016, 23:22
Kullandığınız ürün ile alakalı bir sıkıntı olmuş olabilir.

Karalı
12 Şubat 2016, 23:59
Motosiklet kaskı için üretilmiş kaydırıcılardan kullanın yoksa zamanla kaskın vizörünü bozulmasına neden olursunuz

biyeybaraküs
13 Şubat 2016, 00:01
konu ile çok alakası yok ama vizörü temizlemek için sadece su kullanalım

farcob
13 Şubat 2016, 00:38
80 km hızla gidildiğinde işe yarıyor diye aklım da kalmış.

AurorAbeam
13 Şubat 2016, 00:39
O markanın "araç camı" için üretilmiş kaydırıcı, buğu önleyici vb. ürünlerini sakın ola kaskın plastik cam"ında kullanmayın. Caberg rhyno kaskımın vizörünün bu şekilde içine ettim. Yeni vizörde bulamayınca kask çöp oldu. Buğu için pinlock, yağmur kaydırma için ise "kask camı" için özel üretilmiş ürünleri veya başka bir şey kullanın.

AKIN17
13 Şubat 2016, 00:52
Motosiklet kaskı için üretilmiş kaydırıcılardan kullanın yoksa zamanla kaskın vizörünü bozulmasına neden olursunuz

konu ile çok alakası yok ama vizörü temizlemek için sadece su kullanalım

O markanın "araç camı" için üretilmiş kaydırıcı, buğu önleyici vb. ürünlerini sakın ola kaskın plastik cam"ında kullanmayın. Caberg rhyno kaskımın vizörünün bu şekilde içine ettim. Yeni vizörde bulamayınca kask çöp oldu. Buğu için pinlock, yağmur kaydırma için ise "kask camı" için özel üretilmiş ürünleri veya başka bir şey kullanın.

Kullandığım ürün duşa kabin plastiği için de kullanılabiliyor. Yalnızca cam için değil. Bu sebeple aynı ürünü kaskınızın vizörüne gönül rahatlığıyla kullanabilirsiniz. :)

Karalı
13 Şubat 2016, 01:22
Hocam ben videoyu izlemedim konuyu görünce yazdım isteyen istediğini kullansın;)

enxdesign
13 Şubat 2016, 01:44
İşe yaramaz. Çünkü su kaydırıcılar cam için yapılmıştır. Kaskının vizörü cam olan yoktur herhalde içinizde?

AurorAbeam
13 Şubat 2016, 01:54
Kullandığım ürün duşa kabin plastiği için de kullanılabiliyor. Yalnızca cam için değil. Bu sebeple aynı ürünü kaskınızın vizörüne gönül rahatlığıyla kullanabilirsiniz. :)

Duşakabin ile kask vizörü bir değil maalesef. Kask vizöründeki film gibi kaplama kalkınca sanki vizöre hapşırmışsınız gibi lekeler oluyor ve geçmiyor.

yeniii
13 Şubat 2016, 10:49
İpone helmet kullanıyorum çok memnunum fiyatı da çok pahalı değil vizör temizliği ve kaydırıcı özelliği var :wiinkk:

EthanHunt
13 Şubat 2016, 11:32
İpone helmet kullanıyorum çok memnunum fiyatı da çok pahalı değil vizör temizliği ve kaydırıcı özelliği var :wiinkk:

Buğu önleme özelliğide var mı?

ssates
13 Şubat 2016, 11:44

Ben yağmur kaydırıcı uygulamadım ama Caberg rhyno kaskın vizörü yine de çöp oldu. Sanırım üründe bir sıkıntı var. Parmağımı sürtünce sim gibi bir kalıntı kalıyor.

Vizör bozulduğu için taktığınızda sanki buğulu gibi.

EthanHunt
13 Şubat 2016, 12:22
Buğu yapmasın diye camın iç yüzeyine traş jeli sürüyorum 3-4 gün idare ediyor.

Sırf buğu için satılan spreylerden kullananlar var mı, kaç gün işe yarıyor?

AurorAbeam
13 Şubat 2016, 15:34
Ben yağmur kaydırıcı uygulamadım ama Caberg rhyno kaskın vizörü yine de çöp oldu. Sanırım üründe bir sıkıntı var. Parmağımı sürtünce sim gibi bir kalıntı kalıyor.

Vizör bozulduğu için taktığınızda sanki buğulu gibi.

O zaman hakikaten üründe sıkıntı var. Benimkide aynı şekil oldu. Forumlarda genel kanı zarar verdiği yönünde olduğu için bende buna yordum. O zaman ls2 kaskımda denesem mi :)

navarin11
13 Şubat 2016, 18:04
onu öyle yapacağınıza belco sıvı oto cilası kullanın da bakın nasıl oluyor, bir damla bile kalmıyor, tecrübe ile sabittir.