PDA

Orijinalini görmek için tıklayınız : Sıfır motor alımı hakkında

Muhammed911
29 Ocak 2016, 01:29
Arkadaşlar merhaba motorumu satıp yeni motor almak istiyorum.Sıfır olarak bayiden diyelim ki 15 bin liraya motor alacağım bunun 8-9 binini peşin ödeyip geri kalanını taksitlendirme şansım varmı şöyle diyeyim kredi çekemeden bir şekilde nakit parayla taksitlendirebilir miyim bayiye ? Aylık 500tl nakit para gibi bir şey anladınız sanırım

berkcigdem
29 Ocak 2016, 01:48
Arkadaşlar merhaba motorumu satıp yeni motor almak istiyorum.Sıfır olarak bayiden diyelim ki 15 bin liraya motor alacağım bunun 8-9 binini peşin ödeyip geri kalanını taksitlendirme şansım varmı şöyle diyeyim kredi çekemeden bir şekilde nakit parayla taksitlendirebilir miyim bayiye ? Aylık 500tl nakit para gibi bir şey anladınız sanırım

Anladığım kadarıyla senetle almak istiyorsun doğrumuyum ?

Anadoluda bu şekilde çok motor veren var ama İstanbulda çok zor.

Fakat kredi kartına taksit yaptırabilirsin 500 500 ödersin.

Peder
29 Ocak 2016, 03:17
Kredi kartına vadesiz taksit yapıyorlar. kredi de çekebilirsin. ama sıfır motorda senet olan yer hiç duymadım

Option
29 Ocak 2016, 03:19
Arkadaslar konusunu bulmusken baayiler anahtar teslim fiyati icin ne kadar ekstra ucret talep eder bi ortalamasi varmidir acaba

Peder
29 Ocak 2016, 03:25
Arkadaslar konusunu bulmusken baayiler anahtar teslim fiyati icin ne kadar ekstra ucret talep eder bi ortalamasi varmidir acaba

plaka, ruhsar çıkartma vs işlemleri için ortalama bi 300-400 civarı daha fiyat çıkar. muameleciye gerek yok kendim hallederim dersen bu fiyat 50-100 tl daha aza iner ama uğraşman lazım sağa sola gidip. birde aldıktan hemen sonra trafik sigortası yaptırman lazım. buda yaş ehliyet süresi üzerinize kayıtlı araçlar ikamet ettiğiniz şehir vb durumlara göre değişir.

Tİme_shİft42
29 Ocak 2016, 11:16
Kalanı kredi kartına taksit yada banka kredisi ile baska türlü zor