PDA

Orijinalini görmek için tıklayınız : MT 07 ile yapılabilecek her türlü *** kanalımda bulabilirsiniz

Onder01
20 Ocak 2016, 01:41
Arkadaşlar mt 07 videoları çekmeye başladım tek teker drift top speed tarzı videolar yüklenecektir mevcutta bi kaç videom vardır abone olup izlerseniz sevinirim

www.youtube.com/ondercuhadar

www.youtube.com/watch?v=5Irs1p5aL2E
www.youtube.com/watch?v=PHYZJ0_VtPE
www.youtube.com/watch?v=bxa7Qxhz2H8
www.youtube.com/watch?v=Pczjf3Nd5nc

ahmetcan1994
20 Ocak 2016, 02:02
:rendeer: teprikler dostum aman dikkat et :joker:

solmyr
20 Ocak 2016, 02:10
burada birazdan yapılacak olan tüm eleştirilere katılıyorum. öte yandan 100cc cub'lu video eğlenceli olmuş. :P sonra :farao:

LynXMaSTeR
20 Ocak 2016, 02:22
adam apaçi

biyeybaraküs
20 Ocak 2016, 02:23
tek teker ha alırım bi dal

Sj's
20 Ocak 2016, 02:26
Bizim grupta teker ve hardcore hareketleri yerli yersiz her firsatta yapip ovunen tum arkadaslarimiz patladi bir yerlere. motoru dagilmamis olan yok. Niye simdi bunu soyluyorum bilemedim haha.

avici
20 Ocak 2016, 02:33
Helva tarifide yayınlarsan sevinirim kardeşim.

Nikkfurie
20 Ocak 2016, 02:38
...........Arkadaşlar mt 07 videoları çekmeye başladım tek teker drift top speed tarzı videolar yüklenecektir......

yahu sanki pideci açmış kaşarlı,kıymalı kavurmalı ne isterseniz hazırlarız der gibi olmuş konu :P

neyse.. Allah kaza bela vermesin deyip uzayayım...

beko12345
20 Ocak 2016, 02:46
O r25 li arkadaş kaza yapmak için mi uğraşıyor acaba ?

12680
20 Ocak 2016, 07:44
Yeşil cub'ın sahibi arkadaş çok başarılı. Sendeki mt onda olsa şuan tanınmış bir stuntcı olabilirdi belkide :mrgreen:

shooter1
20 Ocak 2016, 09:57
Başlıkta niye sansür var diye düşünüyordum
Pisliği diye okuyorum sabah sabah

muhammetcon
20 Ocak 2016, 10:06
Apaçi falan ama yapıyo adam :cherry:

feti_can
20 Ocak 2016, 10:27
sakin ol şampiyon, oyuncak değil o

pi*lik yapmakla birilerini perte çıkarmak arasındaki çizgi kalın değil

berkerk
20 Ocak 2016, 10:43
turkishrider adlı youtuber da böyle sürüyordu benzetmek gibi olmasın. hırçındı yani, maalesef sonu acı oldu, çünkü "kendine güveni" vardı.

zulu
20 Ocak 2016, 10:47
https://www.youtube.com/watch?v=yiOl97ljsLY

Dodin
20 Ocak 2016, 10:47
Bir adanalı olarak söylemeliyim ki şehiriçi bu kadar agresif kullanımda ya yola fırlayan birine çarparsın, ya da çarpmamak için kaza yaparsın.

Adana'da yaya geçidi kullanma kavramı yok, herkes istediği yerden özal gibi s.demirel gibi bulvarlarda dahi orta refüje ordan da karşıya geçer, Adana'da pazarlama konusunda çalıştığım için düzenli 3-4 saat şehiriçi trafikteyim, defansif kullanmama rağmen tehlikelerle karşılaşıyorum. Herkese hata payı bırakıyorum ki arkadaşlar da bol keseden kullanıyor sağolsunlar. Video kayıtta olduğu için tek tük agresif kullanıyorsan eyvallah da düzenli böyle bir sürüşün ömrü uzun olmaz.

Çatalan köprüsünün arkasını, üniversitenin sarıçam tarafına doğru giden yolları, yeni stad inşaatı olan yerleri tavsiye ederim çok güzel sürüş yapılır ve insan/araç sayısı da çok daha az.

Ruhu eskimiş aman evladım diyen amcalardan olmak istemiyorum yaşım 24 ama düzenli şehiriçi trafikteyim hepsi tehlikesini atlattığım şeyler.

İyi sürüşler

Brock07
20 Ocak 2016, 10:48
https://www.youtube.com/watch?v=yiOl97ljsLY

serkany
20 Ocak 2016, 11:20
Nerdeyse tüm dünya ülkelerinde şehir içi hız sınırı 30-65 KM arasıdır, E-5 gibi yollarda ise 80KM ,Hiç düşündün mü bu insanların bir bildigi var mı diye? Tabi kuralı koyanlar sığır tabi..

Sen öleceksin tamam ışık söndü senin için problem kalmadı ama....hiç düşündü mü seni sevenler ne halde kalacak diye ..Tabi bu iyi seneryo,

Kötü seneryo Ya senin yüzünden bir çocuk ölse o hızla giderken çarpsan ne suçu var sabinin o ara sokaklarda böyle harç diye gaz açıyorsun...

Hadi bir halt ettin ara sokaklarda harç diye gaz açmışsın, birde marifet gibi beğenin diye paylaşıyorsun..Anadolu tabir var mıçsın birde mıçtığı göstermek için üzerine birde tüy dikiyorsun.

F=1/2 m v*v

Yani kinetik enerji
110KM deki 11000/3600=30,8 (30,8*30,8)=949,3
80KM deki 80.000/3600=22,2 (22,2*22,2)=492,8
50KM deki 50000/3600=13,8 (13,8*13,8)=190,4

Yani 50 km ile 110 km çarpman arasında TAM 5 KAT ENERJİ FARK'I VAR...

Belki biraz ağır yazdım kusura bakma ama birazda hak ettin..Güzel kardeşim lütfen şehir içinde böyle kullanma.

HeinzBrausewetter
20 Ocak 2016, 11:25
https://www.egm.gov.tr/sayfalar/ihbar.aspx

Acı yok raki ,:bounce:

overprotec
20 Ocak 2016, 11:33
Şehir içinde bu böyle kullanılma ması gerekir :farao:

MazhaRR
20 Ocak 2016, 11:48
Varsa bende r25 in plakasını alabilirim.:)

Onder01
20 Ocak 2016, 15:09
Baskan adana yakin cevresinde virajli saglam siyah asfalti olan bir yer varmi bildigin catalan arkasinda on arka kaya kaya viraj yapmaktan biktik :)

Cybr
20 Ocak 2016, 15:48
https://www.youtube.com/watch?v=JDSsSK7ncO0

Onder01
20 Ocak 2016, 16:24
https://www.egm.gov.tr/sayfalar/ihbar.aspx
Acı yok raki ,:bounce:

Mutluysan skinti yok cekeriz cezamizi 10 yildir motorsiklet kullaniyorum genelde hircin suruyorum yola atlayan onume kiranlarin sayisi sinirsiz yollar ezberledigim yillardir neredeyse hergun gectigim yollar nerde ara var nerelerde insan cikiyor cogunu biliyorm cilgin sursem bile kontrollu uzagi gorerek insanlara bakarak suruyorm videolarima dikkatli bakarsaniz insanlar cikmadan 100 metre once yavasliyorm dikkatli izleyn bodozlama basmiyorm hayatimda hic bir zaman birisine carpmadm bir araca carpmadm 1 kere kadin kirmizida gecti ben yesilde gecerken tikladim 1 kere 40 ile giderken arac park yeri buldu diye ani ustume kirdi cizdim az bise adam kusurlu adanali olan bilir caddeleri gordunuzmu 1 tane baraj yolunda. Boyle bir video gordunuzmu carsi tarafinda boyle bir video gunde 50 60 km yol yaparm sadece 4 5 kmsi bu tarz olur gelipte hizli bir motoru olup agir elestri yapanlarida anlamiyorm 50 ile gitmek icinmi aldin mubarek sen bu motoru ben ne yaptigimin farkindayim merak etmeyin

exterminate
20 Ocak 2016, 17:20
Burnuma helva kokusu geliyor.

MUHAMMED82
20 Ocak 2016, 17:51
güzel izlerken tekere falan içim gidiyor. aman dikkat kazasız belasız.

polemos
20 Ocak 2016, 17:59
İrmik helvası tercih ederim.

Onder01
20 Ocak 2016, 18:19
Cok beklersiniz helvacilar :)

Stunt
20 Ocak 2016, 18:22
Aliexpress te 5 dolar olan eldivenle teker yapmak ve 200 kmh çevirmek :cherry:

brooklynnn
20 Ocak 2016, 18:29
Çok kuuuulsun adamım.

PamirGt
20 Ocak 2016, 19:15
Dostum iyi güzel sürüyorsun apaçilik yapıyorsun.Yapma değil canın istiyorsa yap buna biz karışamayız hayat senin hayatın sonuçta.Zaten yapma desekte gençliğin getirdiği, damarda akan hızlı kanla bizi dinlemeyip yine yapacaksın.En azında şehir içinde yapmamaya çabala biraz.Hiç değilse insanların hayatını tehlikeye atma.Yollar senelerdir sürdüğüm yollar diyorsun ama aynı yollarda seni cbr125 ile drift yaparken düştüğünü izlemiştim.Yani yolu bilmekle çok bağdaşık değil bu hareketler.Kontrolü kaybettiğin an elinden gelen birşey olmaz.Bunları senin ve trafikteki diğer insanların iyiliği için yazıyorum.Günlük 60 km yolun 5 kilometresini böyle kullansanda bu aldığın riski azaltmıyor maalesef.Dikkatli sürmen dileğiyle.

https://www.youtube.com/watch?v=LRTSvI2JCKU
Örnek olması açısından yüklemek istedim.Wheelie denemeleri ancak ne kask,ne eldiven,ne pantalon özelliklede wheelie denemelerinde en gerekli ekipmanlardan birisi olan sırtlık yok.Diyecek hiçbir şey yok sadece tek söyleyeceğim dikkatli ol lütfen.

Dodin
20 Ocak 2016, 20:10
Baskan adana yakin cevresinde virajli saglam siyah asfalti olan bir yer varmi bildigin catalan arkasinda on arka kaya kaya viraj yapmaktan biktik :)

Adana'da öyle cayır cayır asfalt dökmüyor Sözlü Bey amcamızdan rica edelim yapsın birşeyler:mrgreen:

Mavi Bulvar Alparslan Türkeş gibi merkezi yerlerde bile çukurlu yollar, hatta kıyıboyundan real taraflarına doğru yeni üniversitenin oraya giderken yollar delik deşik, malesef üstte söylediklerim dışında bir yer aklıma gelmiyor.

Mobilyacılar sitesinden yani Adana Antep otobanında doğu çıkışından 2. çatalan köprüsüne doğru gölün diğer tarafından dolaşırsanız baya sağlam yollar var, siyah asfalt değil fakat viraj yokuş tırmanış iniş olarak çok zengin, çılgın keyif yapılır orada

jimi_hendrix
20 Ocak 2016, 20:22
sahibinden çok temiz dede motoru gibi kullanılmış MT-07

surmenajetki
20 Ocak 2016, 20:28
ee bu kadar mı, bi ktm'ci arkadaş vardı onu tekrar tekrar izlerim daha iyi afedersin ama boş video

Onder01
20 Ocak 2016, 20:34
Adana'da öyle cayır cayır asfalt dökmüyor Sözlü Bey amcamızdan rica edelim yapsın birşeyler:mrgreen:

Mavi Bulvar Alparslan Türkeş gibi merkezi yerlerde bile çukurlu yollar, hatta kıyıboyundan real taraflarına doğru yeni üniversitenin oraya giderken yollar delik deşik, malesef üstte söylediklerim dışında bir yer aklıma gelmiyor.

Mobilyacılar sitesinden yani Adana Antep otobanında doğu çıkışından 2. çatalan köprüsüne doğru gölün diğer tarafından dolaşırsanız baya sağlam yollar var, siyah asfalt değil fakat viraj yokuş tırmanış iniş olarak çok zengin, çılgın keyif yapılır orada
mobilyacılar tarafını bilmiyorm ama mavi bulvarda yol çalısması var asfaltlanıyor dönüş yolu biraz sakat ama real tarafına gidiş çok iyi olur orada güzel viraja giriliyor ama hep toz küçük küçük taşlar oluyor sıkıntı

eren3736
20 Ocak 2016, 20:39
Adana tarafından kiralık katil arıyorum parası neyse vericem

Onder01
20 Ocak 2016, 21:11
ee bu kadar mı, bi ktm'ci arkadaş vardı onu tekrar tekrar izlerim daha iyi afedersin ama boş video

https://www.youtube.com/watch?v=p0BveVvd0Jk
cuplu ktmci çocuk maddi imkanı yok babayla ayrı bi sponsor bulup stunt motoru yapsak fena olacak o konuda çok iddaalı bir insan değilim o kadar yeteneğim yok benim

---------- Mesajlar birleştirildi - 20:11 ---------- bir önceki mesaj zamanı 19:40 ----------

Abilerim kardeşlerim birşey sormak istiyorum siz ne tarz videolardan hoşlanıyorsunuz bazı eleştiriler hoşuma gidiyor bazıları fazla gibi yabancıların videolarına ooo adama bak helal, bize helva çekti canım git ye o zmn . şimdi burda 50 ile gidip video atsam kaçınızın hoşuna gidecek .ölürsünde ölürsün ölürüm tabi sen direkmi kalcan dünyaya ben böyle zevk alıyorum yağmurdada ,çamurdada yazında kışında biniyorum motorda doğdum motorda büyüdüm motorda ölecem siz ay yağmur yağıyor yerler ıslak kayarım düşerim derken ben yanlamaya çıkıyorum . ben benim gibilere hitap ediyorum bu tarz şeyleri sevenler için video hazırlıyorm sırf video çekmek için bu hareketleri yapmıyorm bazen normal bazen deli sürüyorum. çok boş motorcularda görüyorum hadi binelim motorlara tek sıra kahveciye gidelim şefiniz 2 yapsın çift sıra olun ben yanınızdan tek teker geçerim. Böyle sürerkende ölsem inanın hiç zoruma gitmez ömür boyu sıradan bir insan olarak yaşayacagıma biraz farklı olurum zevkime bakarım insanda ne heves koydunuz ne bişe kodunuz he he deyip geçen bir insanda değilim sen sokaktaki itin biride olabilirsin dilencide olsan bana denilen bir şey zoruma gider alınırım . Yazıyor orda işte teker top speed vs girme bacım sevmiyorsan girme bakma. canı çok değerli olan gitsin evcilik oynasın motora filan binmesn allaha emanet motorunuza mukayet olun ( yanlıslıkla tekere gelmesin).

surmenajetki
20 Ocak 2016, 21:20
https://www.youtube.com/watch?v=p0BveVvd0Jk
cuplu ktmci çocuk maddi imkanı yok babayla ayrı bi sponsor bulup stunt motoru yapsak fena olacak o konuda çok iddaalı bir insan değilim o kadar yeteneğim yok benim

---------- Mesajlar birleştirildi - 20:11 ---------- bir önceki mesaj zamanı 19:40 ----------

Abilerim kardeşlerim birşey sormak istiyorum siz ne tarz videolardan hoşlanıyorsunuz bazı eleştiriler hoşuma gidiyor bazıları fazla gibi yabancıların videolarına ooo adama bak helal, bize helva çekti canım git ye o zmn . şimdi burda 50 ile gidip video atsam kaçınızın hoşuna gidecek .ölürsünde ölürsün ölürüm tabi sen direkmi kalcan dünyaya ben böyle zevk alıyorum yağmurdada ,çamurdada yazında kışında biniyorum motorda doğdum motorda büyüdüm motorda ölecem siz ay yağmur yağıyor yerler ıslak kayarım düşerim derken ben yanlamaya çıkıyorum . ben benim gibilere hitap ediyorum bu tarz şeyleri sevenler için video hazırlıyorm sırf video çekmek için bu hareketleri yapmıyorm bazen normal bazen deli sürüyorum. çok boş motorcularda görüyorum hadi binelim motorlara tek sıra kahveciye gidelim şefiniz 2 yapsın çift sıra olun ben yanınızdan tek teker geçerim. Böyle sürerkende ölsem inanın hiç zoruma gitmez ömür boyu sıradan bir insan olarak yaşayacagıma biraz farklı olurum zevkime bakarım insanda ne heves koydunuz ne bişe kodunuz he he deyip geçen bir insanda değilim sen sokaktaki itin biride olabilirsin dilencide olsan bana denilen bir şey zoruma gider alınırım . Yazıyor orda işte teker top speed vs girme bacım sevmiyorsan girme bakma. canı çok değerli olan gitsin evcilik oynasın motora filan binmesn allaha emanet motorunuza mukayet olun ( yanlıslıkla tekere gelmesin).

kardeş cümlelerin çok sıkıcı olduğu için okumadım pek, durumum da vardı aslında ama okumadım.

şimdi tamam senin stilin serbest styla apaçi stayla, sessiz sound belkii belki de yaralı stayla bilemem. istersen motoru kucağına al öyle sür ona da karışamam. ama caddede haka açık yerde böye süremezsin. he illa sürerim ben la diyosan afedersin ama gram tadın yok, leş gibi sıkıcı. aç bak ktm'ci adamı. adam istanbul gibi bi yerde motoru dans ettiriyor. sen boş yolda iki ileri bi geri. sonra rörörörö

Onder01
20 Ocak 2016, 21:32
O kadar yetenkli olduğumu iddaa etmiyorum stuntta yapmıyorum ayrıca ktmli çocuk derken birkan polatdan bahsediyorsun sanırım onunda istanbul boğazında vs halka açık senin gibilere de açık alanda teker yaptığı videolar var bok atana kadar yap bir videoda bizde izleyelim korkup yapamıyorsan sanada rörörö

Merdo
20 Ocak 2016, 21:53
boş video, amatör eğlendirir. apaçilik yapacaksanız da hakkını verin. iki makas atıp arabaların götüne girmeyin bari zorlayın moruk bize de eglence çıksın.

Mucit23
20 Ocak 2016, 21:57
Herzamanki gibi yerli yersiz doğru yanlış dibine kadar eleştriyoruz.

@Onder01
Ne demişler bir işi bilen yapar az bilen akıl verir bilmeyen çamur atar. Bizdekilerde komşu çocuğunu örnek gosteren anneler gibi. Yok elin oğlu böyle yapıyorda sen ne yapıyorsun. Ben gülüp geçiyorum sende fazla takılma bunlara.

Ha elbette trafik içinde böyle hareketler yapmamanız toplumun huzuru ve kendi sağlığınız için daha iyi:cat:

Bu arada cup süren çocuk gerçekten çok yetenekli. Tebrik ediyorum

sinan151
20 Ocak 2016, 22:15
Bu video'yu izlemenizi öneririm https://www.youtube.com/watch?v=tNe3aQhyWA4

Onder01
20 Ocak 2016, 22:35
Bu video'yu izlemenizi öneririm https://www.youtube.com/watch?v=tNe3aQhyWA4

bu arada benim odam orası cem kardeşim ya :)
otoban boş olduğunda mt07yle teker yapacak cem videoya çekecez bi kaç km gider heralde yağlamada sıkıntı olabilirmi ne kadar uzunlukta sıkıntı olabilir önlem alabilirmiyiz fazladan yağ koymak vs gibi ?

surmenajetki
20 Ocak 2016, 22:41
boş video, amatör eğlendirir. apaçilik yapacaksanız da hakkını verin. iki makas atıp arabaların götüne girmeyin bari zorlayın moruk bize de eglence çıksın.

işte anlatmak istediğim bu.

biz sana yapma demiyoruz yap. yap ama tadı tuzu olsun biraz hakkını verin, izledikçe omg diyelim

Dodin
21 Ocak 2016, 02:03
mobilyacılar tarafını bilmiyorm ama mavi bulvarda yol çalısması var asfaltlanıyor dönüş yolu biraz sakat ama real tarafına gidiş çok iyi olur orada güzel viraja giriliyor ama hep toz küçük küçük taşlar oluyor sıkıntı

Bizim sektör inşaat, kıyıboyu imara açık olduğundan 20den fazla şantiye var, onlara mal taşıyan kamyonlar da haliyle çamuru taşı kumu döküyor yollara, dikkatli olmak lazım.

Dediğim yolları da araştır farklı bir Adana keşfedersin :D