PDA

Orijinalini görmek için tıklayınız : allah rızası için sigorta konusu açmayın

snappy x
11 Ocak 2016, 19:16
forumdan soğuduk arkadaş bu nedir:jocolor:

Brock07
11 Ocak 2016, 19:18
2 gün sonra acıttılar diye çıkıp gelmezsin inşallah

Furkan Tarık
11 Ocak 2016, 19:18
Haklısın kardeşim

Onurhan D
11 Ocak 2016, 19:24
Şu an sende sigorta konusu açmış oldun ::ban:: :D

karşıyaka57
11 Ocak 2016, 19:25
İçimden geçen başlık, sigorta muhabbetinden kuscaz artık.Başlık çok çözüm yok.

Furkan Tarık
11 Ocak 2016, 19:25
Ama iyice takını çıkartmışlar baylar. geçen arkadaşa sordum. sana 600den aşağı olmaz diyor(sigortacı kendisi).

Draconian
11 Ocak 2016, 19:27
Boşuna dememişler; Deveye diken, insana siiiigorta yapan diye.

karşıyaka57
11 Ocak 2016, 19:32
En son konuların olduğu sayfada sigortayla ilgili 5 tane konu var. Forum mu gerizekalı dolu yoksa gerizekalılar mı bizi buluyo anlamıyorum.

snappy x
11 Ocak 2016, 19:40
2 gün sonra acıttılar diye çıkıp gelmezsin inşallah

parası neyse veririz,sikinti yok :wiinkk:

Sokollu
11 Ocak 2016, 19:42
Kardes
Sileriz
Sikinti yapma :king:

(bu igrenc espriyi yaptirdiniz la bana)

DKN
11 Ocak 2016, 19:59
Kardes
Sileriz
Sikinti yapma :king:

(bu igrenc espriyi yaptirdiniz la bana)

bence espiri sayılmaz. artık gündelik yaşamımda herkese karşı kullanıyorum ben. yüzünü dökünce anlamıyolarmış meğerse..

Freye
11 Ocak 2016, 20:00
Son bir tane de benden geliyor ama bu önemli sonra döversiniz beni.:mrgreen:

mesut hoca
11 Ocak 2016, 20:40
Bakın arkadaşlar bence zorunlu trafik sigortası nı gündemden düşürmemek lazım, hatta facebook ve twitter gibi sosyal medya da daha fazla paylaşım yapalım ki amaç yerini bulsun,1 haftadır ulusal tv kanallarında bunun haberi yapılıyor inşallah bu işe bir dur diyeceklerdir,saygılar.

Freye
11 Ocak 2016, 20:45
Bakın arkadaşlar bence zorunlu trafik sigortası nı gündemden düşürmemek lazım, hatta facebook ve twitter gibi sosyal medya da daha fazla paylaşım yapalım ki amaç yerini bulsun,1 haftadır ulusal tv kanallarında bunun haberi yapılıyor inşallah bu işe bir dur diyeceklerdir,saygılar.

O zamaaaan hadi asılın beyler bol bol konu açın :queen:

Mucit23
11 Ocak 2016, 20:57
Bu konudan neden bu kadar rahatsız oluyorsunuz kardeşim forum burası açılan konunun forum kurallarına aykırı bir tarafı varsa zaten moderator arkadaşlar gereğini yapar. Kişisel olarak rahatsız oluyorsan konuyu görmezden gelirsin girmezsin başlığa veya herhangi bir yorumda bulunmazsın bu kadar basit.

Sigorta konusunda konusunda herkes mağdur. Bu başlıklar olacak elbette olmasıda lazım. Konuşulacak tartışılacak alternatif yöntemler varsa bakılacak. Adı üstünde Forum burası rahatsız olanlar için çözüm yukarıda yazdığım gibi

Freye
11 Ocak 2016, 20:59
Yanarım yanarım da artık az daha koy Ybr al diyemmicem çünkü tavsiye konuları yerine sigorta konuları açılıyor :mrgreen:

sezerh
11 Ocak 2016, 21:01
Kardesim Allah korusun bi kaza yaptin, oldurdugun her koyun, tavuk, damizligin hastane masraflarini karsilayabilecekmisin. Tazminat odeyebilecekmisin.Sigorta yaptirin, sigorta onemlidir :queen:

snappy x
11 Ocak 2016, 21:05
Kardesim Allah korusun bi kaza yaptin, oldurdugun her koyun, tavuk, damizligin hastane masraflarini karsilayabilecekmisin. Tazminat odeyebilecekmisin.Sigorta yaptirin, sigorta onemlidir :queen:
ne alaka öldürdüğüm şeyi gömerim zaten ne hastanesi

essegesse
11 Ocak 2016, 21:06
Ben yaklaşık 6 ay önce bu konuda yazdığımda,herkes beni tii!ye aldı.Ama o zaman da demiştim canımız acıyacak diye,hala da diyorum.

Hadi hayırlısı.

http://finans.mynet.com/haber/detay/ekonomi/mehmet-simsekten-zorunlu-trafik-sigortasi-aciklamasi/113312

hakikiteker
11 Ocak 2016, 21:16
Kusura bakma snappy kardeşim, rahatsızlık verdik ama :P Şaka bir yana bu konunun tartışılması gerekiyor, imza toplanıyor, yine olmazsa topluca bir şeyler yapılmalı kesinlikle. Kanuna uygun olarak bir yerlerimizden kan alıyorlar, sonuç; kaza olduğunda canı yanacak daha fazla insan ve zorunlu olan soygun neticesinde zaten alım gücü düşen insanların daha da sömürülmesi. Şöyle ki 500tl sigorta çıksa, ben o parayla 5000km yol yapabiliyorum. "Zorunlu" olan bir şeye bu kadar ödemek niye? Biz ne kadar kazanıyoruz da bu kadar prim ödeyelim?!?

Lucas
11 Ocak 2016, 21:20
Son 6 aydır gündem yeni ehliyet sistemiydi.
Şu an sigorta fiyatları. 6 ay içinde bunuda unutturacak başka gündem icat ederler herhalde.

TOTEMONS
11 Ocak 2016, 21:30
Snappy nin motor bende olsa sigorta konusunu takmam kafama neme lazım sigorta falan

Bazılarına iğne ve çuvaldız lazım :queen:

ayzek
11 Ocak 2016, 21:32
Aynen enazindan bir kac gundur ölüm haberi almiyoruz birakin tek gundem sigorta olsun

sandıkçı
11 Ocak 2016, 22:20
Sigorta konusunda ses çıkması gerekiyor.Susmak kabullenmektir.Araçları hem çarptılar hem üstüne fazlasıyla para aldılar,sıkıntısını herkes çekiyor.Saçma sapan işler...welcome to patogonya Cumhuriyeti.

Tgn
11 Ocak 2016, 22:27
Ses çıkarmak var ses çıkarmak var. Onlara zarar verecek bir kanuni eylem olursa cevap alınır. Oda şu an için bana göre sigorta yaptırmamak. Zaten millet yaptıramıyacak bu fiatlara. Sonrasında akılları başlarına gelecek.

Mertcan39
11 Ocak 2016, 22:34
snapy sigortadan başka senin saçma konularından arınması lazım forumun bir dahakine sana sorarak konu açarız

hakikiteker
11 Ocak 2016, 22:51
Son 6 aydır gündem yeni ehliyet sistemidir.
Şu an sigorta fiyatları. 6 ay içinde bunuda unutturacak başka gündem icat ederler herhalde.

MT-25 yolda hocam :mrgreen:

bektanist
11 Ocak 2016, 22:51
parası neyse veririz,sikinti yok :wiinkk:

paran çok verirsin tabi... senin ehliyet varmıydı ??

snappy x
11 Ocak 2016, 23:04
snapy sigortadan başka senin saçma konularından arınması lazım forumun bir dahakine sana sorarak konu açarız

hah işte şöyle yola gel

Darkfriairs
11 Ocak 2016, 23:16
Motosiklet fuarına az kaldı. bedava bilet arama başlıkları açılır :)