PDA

Orijinalini görmek için tıklayınız : Kuba Razore 100 alıyorum

AlperenK
09 Ocak 2016, 19:02
Bugün gidip bir bayiyle konuştum hayırlısıyla haftaya Cuma günü motoru gidip satın alacağım motoru 0 alıyorum acaba motoru alırken kontrol etmeme veya ettirmeme gerek var mı? Ya da motoru şimdi satın alacağım ya benim böyle belli bakmam gereken bir yer var mı kusura bakmayın hayatımda ilk defa bir motorsiklete sahip olacağım o yüzden bilgisizim ve motorun üstünde çok küçük çizikler gördüm bunlar sorun olmaz değil mi?

MELİH
09 Ocak 2016, 19:10
kuba konusunda 4 defa daha düşün.. başka markamı kalmadı..piş piş pişman olur,pişer kalırsın..mondial superboy mesela...aynı paraya daha kaliteli servis vs. kanuni breton mesela.. efsane oldu artık.. ne işin var kubayla..

montrello
09 Ocak 2016, 19:35
Kuba iyi markadır siz bakmayın kötüleyenlere.!
Ayrıca Alacağınız sıfır motorda nasıl çizik var anlamadım.? Aynı modelde başka motora bakın.

EMRE_R19
09 Ocak 2016, 22:21
2.5 yıldır kuba kee100 sahibiyim her gün aktif olarak kullanıyorum maşallah 1 lira masraf yapmadım.motorun bakımlarını kendin yap ve castrol-elf gibi markaları kullan sadece yag degişimi ve 5000 km de bir buji değişimi yap.tekrardan hayırlı olsun makineni düzgün kullandığın sürece kuba gerçekten iyi bir motor

e_g
10 Ocak 2016, 14:36
Kuba iyi bir marka bence tanidigim kisiler kullaniyor hepside memnun :)

AlperenK
10 Ocak 2016, 16:46
Yorumlarınız için teşekkürler zaten motor konusunda elimden geldiğince araştırma yaptım ve memnun kaldım xcg modelindeki galiba bir kaç şeyi daha düzeltmişler lastikler kalınlaşmış hatta yanlış hatırlamıyorsam bu modelin dış görünüşüde çok hosuma gitti kesin kararlıyım almakta