PDA

Orijinalini görmek için tıklayınız : Motosiklet için Kışlık Bot

aliberkgngr
06 Ocak 2016, 11:16
Merhaba arkadaşlar kış için motosiklet kısa bot almak istiyorum. Fakat bulunduğum şehirde (Bilecik)böyle şeyler satan yer yok. Bu yüzden en yakın şehir olan Eskişehir'e gitmeyi planlıyorum.Eskişehirli arkadaşlara bir sorum var Eskişehir'de güzel bot bulabileceğim motosiklet malzemeleri satan yer var mı? varsa bu yerlerin adları ve adreslerini atarsanız çok sevinirim.

themaniacjoe
06 Ocak 2016, 11:33
En uygun internetten alırsın dostum bence

aliberkgngr
06 Ocak 2016, 11:36
En uygun internetten alırsın dostum bence

denemeden almak istemiyorum bi kere aldım olmadı geri yolladım felan uğraşmak zor

Eagle7
06 Ocak 2016, 11:55
Ankara çok uzak değilse sana ydsnin ankamallda şubesi var.

aliberkgngr
06 Ocak 2016, 12:07
Ankara çok uzak değilse sana ydsnin ankamallda şubesi var.

yok ankara uzak kalır bana

gokberk6426
06 Ocak 2016, 12:09
eskisehirde neresi satiyor bilmiyorum motomax kapanmasa derdim bisey . bence ysd alin ayak numaraniz kacsa ona gore uyar

aliberkgngr
06 Ocak 2016, 12:16
eskisehirde neresi satiyor bilmiyorum motomax kapanmasa derdim bisey . bence ysd alin ayak numaraniz kacsa ona gore uyar

evet yds nin ayakkabılarını çok öneriyolar fakat hiç bir yerde yok kalmamış zaten az üretiyolarmış

Apices
06 Ocak 2016, 13:15

Bursa'daki motomax kapandı ama Eskişehir'dekinin kapandığını yeni duydum. Kar mı yapmıyorlar da kapatıyorlar acaba?

gokberk6426
06 Ocak 2016, 14:12
Bursa'daki motomax kapandı ama Eskişehir'dekinin kapandığını yeni duydum. Kar mı yapmıyorlar da kapatıyorlar acaba?

bencede yapmiyorlardir sonucta ne kadar satis yapicakki ? buyuk magazalar haric kucuk magazalar kapaniyor malesef

aliberkgngr
06 Ocak 2016, 14:44
motomax da türkiyede çok duyulmuş markalar yok ve bu markaların fiyatları tanınmışlarla neredeyse aynı bu yüzden bence kar yapmıyor olabilir

Ahmet Turan Peker
06 Ocak 2016, 21:44
Merhaba arkadaşlar kış için motosiklet kısa bot almak istiyorum. Fakat bulunduğum şehirde (Bilecik)böyle şeyler satan yer yok. Bu yüzden en yakın şehir olan Eskişehir'e gitmeyi planlıyorum.Eskişehirli arkadaşlara bir sorum var Eskişehir'de güzel bot bulabileceğim motosiklet malzemeleri satan yer var mı? varsa bu yerlerin adları ve adreslerini atarsanız çok sevinirim.

bin hızlı trene in pendikte minübüsle hasan paşaya geç herşey var önce araştır tabiii alacağın markayı ve fiyatları

Darkcity2000
06 Ocak 2016, 22:59
Sen hic kaval kemigi kiriginin acisini bilirmisin??..
kaval kemigi en saglam kemiklerden biridir .. do you imagine? derler yabancilar hayal edebiliyormusun?... eger edebilirsen uzun tam boy cizme alirsin..

aliberkgngr
07 Ocak 2016, 12:03
Sen hic kaval kemigi kiriginin acisini bilirmisin??..
kaval kemigi en saglam kemiklerden biridir .. do you imagine? derler yabancilar hayal edebiliyormusun?... eger edebilirsen uzun tam boy cizme alirsin..

Bilmiyorum ama tahmin edebiliyorum. Bu yüzden kaval korumalı dizliğimi kullanabilmek için kısa bot arıyorum hem dışarıda giymek içinde uygun. Uzun bot alınca dizlik takamıyorum. Büse markasının uzun botunu almıştım 620 liraya geri iade etmek zorunda kaldım.

Darkcity2000
07 Ocak 2016, 13:42
Dizlik cok tavsiye edilmiyor, dizlik aldinmi normal pantolon giyiyorsun ama yaklasik asfaltta surtunme isisinin 770 derecelere kadar ciktigi durumda pantolon 1 sn kadar dayanabiliyor, 100 km hizda suruklenme yaklasik 7-10 sn surebiliyor geri kalan 8-9 saniyede ancak aramid kevlar kumaslar dayanabiliyor.. Dizliginde kaza aninda ilk darbeden sonra yerinden oynayabilecegini de unutmamak lazim. En sagliklisi kevlar pantolon ve tam boy cizme.. aksi takdirde doku kaybi riski ciddi yuksek..

aliberkgngr
07 Ocak 2016, 14:00
Dizlik cok tavsiye edilmiyor, dizlik aldinmi normal pantolon giyiyorsun ama yaklasik asfaltta surtunme isisinin 770 derecelere kadar ciktigi durumda pantolon 1 sn kadar dayanabiliyor, 100 km hizda suruklenme yaklasik 7-10 sn surebiliyor geri kalan 8-9 saniyede ancak aramid kevlar kumaslar dayanabiliyor.. Dizliginde kaza aninda ilk darbeden sonra yerinden oynayabilecegini de unutmamak lazim. En sagliklisi kevlar pantolon ve tam boy cizme.. aksi takdirde doku kaybi riski ciddi yuksek..

Gayet haklısınız ama bütçem elvermiyor bende elimdeki bütçeyle Nasıl en fazla koruma alırım diye düşündüm aklıma böyle yöntem geldi inşallah ileride daha iyileri benim ve sizin olur :)

tigermbz
07 Ocak 2016, 14:07
botu alana kadar şu konuya da bir göz gezdir idareten :) (http://www.motosiklet.net/forum/konu-disi/122665-2013-2014-kreasyon-yepisyeni-sari-cizmalarim.html)

aliberkgngr
07 Ocak 2016, 18:56
botu alana kadar şu konuya da bir göz gezdir idareten :) (http://www.motosiklet.net/forum/konu-disi/122665-2013-2014-kreasyon-yepisyeni-sari-cizmalarim.html)

artık oraya doğru gidiyoruz piyasada doğru düzgün bot yok :)

weirdo1
07 Ocak 2016, 23:06
Motomaxda güzel Forma botlar var tavsiye ederim.
Bende günlük kullanıma uygun bir bot arıyordum Forma urban touch aldım. bir kaç aydır giyiyorum,çok rahat, su almıyor, 0 derecelerde 10-15 km den sonra biraz üşütebilir, kışlık çorapla çözülebilecek bir sorun gibi geldi bana, tavsiye ederim.

aliberkgngr
08 Ocak 2016, 17:26
Motomaxda güzel Forma botlar var tavsiye ederim.
Bende günlük kullanıma uygun bir bot arıyordum Forma urban touch aldım. bir kaç aydır giyiyorum,çok rahat, su almıyor, 0 derecelerde 10-15 km den sonra biraz üşütebilir, kışlık çorapla çözülebilecek bir sorun gibi geldi bana, tavsiye ederim.

Teşekkürler yorumunuz için kaç liraya aldınız acaba ayakkabı aldıktan sonra açılıyor mu ve rahat mı ?

---------- Mesajlar birleştirildi - 16:26 ---------- bir önceki mesaj zamanı 00:59 ----------

botu motomaxtan aldım arkadaşlar. Tercihim Forma Urban Touch hi-dry su geçirmez bottan yana oldu. Fiyatı 440 TL yanında bir tanede Knox cold killer balaklava aldım. Toplam 540 TL tuttu. Motomaxın 150 TL indirim vermesiyle 390 TL ye geldi. Elime ulaştığı zaman fotoğraflarını atarım.