PDA

Orijinalini görmek için tıklayınız : Kenan Sofuoğlu'nun Hakan Çalhanoğlu Paylaşımı

Sayfa : [1] 2 3

mmysgr
06 Ocak 2016, 00:19
https://pbs.twimg.com/media/CX_DhUSWEAA3FEO.png

https://pbs.twimg.com/media/CX_D4oYWMAA1hrE.png

serkan0748
06 Ocak 2016, 00:25
Kenan abimiz adamdır gerisi hikaye

Ali1903
06 Ocak 2016, 00:25
Kenan abimiz adamdır gerisi hikaye

Beklenen cevap gelmiş. Konu kilitlenebilir

biyeybaraküs
06 Ocak 2016, 00:28
yorum yapmaya gerek kalmamış

*Heka
06 Ocak 2016, 00:35
Gerçek ya da değil, Kenan'ın bu hareketi rezillikten başka bir şey değil.

---------- Mesajlar birleştirildi - 23:35 ---------- bir önceki mesaj zamanı 23:32 ----------

Bonus

https://www.youtube.com/watch?v=iCIXqnjCUR4

Sti
06 Ocak 2016, 00:39
Kenanda yanliz tam semt abisiymis heee,sileriz sikinti yapma falan :D

COQ
06 Ocak 2016, 00:48
Kim bu Hakan???

Sarıhan
06 Ocak 2016, 00:54
İstisnaları tenzih ederim ama futbolcular pekte gerekli değil memlekete.

Levent
06 Ocak 2016, 01:01
Kim bu Hakan???

94 Doğumlu futbolcu. Bi nevi veled.

DamienRice
06 Ocak 2016, 01:07
Olay ne arkadaşlar

*Heka
06 Ocak 2016, 01:11

Yanlışın var hocam.

Hakan Çalhanoğlu (d. 8 Şubat 1994, Mannheim, Almanya) Oyun Kurucu mevkiinde forma giyen Ailesi aslen Bayburtlu olan Almanya doğumlu Türk futbolcu.
Çalhanoğlu, Türkiye Milli Futbol Takımı'nı seçmiştir. Haziran 2010'daki Viktor Bannikov turnuvası ile Türkiye U-16 takımında forma giymeye başlamıştır. U-17 takımı ve U-19 takımı ile Avrupa Şampiyonası elemelerine katıldı. Daha fazlası için tıklayınız! (https://tr.wikipedia.org/wiki/Hakan_%C3%87alhano%C4%9Flu#Milli_tak.C4.B1m_kariye ri)

Levent
06 Ocak 2016, 01:17
Yanlışın var hocam.

Hakan Çalhanoğlu (d. 8 Şubat 1994, Mannheim, Almanya)

Nerede? .

Mamba09
06 Ocak 2016, 01:22
"maalesef sizin çok sevdiğiniz kenan türkiye'den başka bir yerde pek tanınmıyor. motorsporlarıyla çok ilgili insanlar belki tanır. kenan'ın yarıştığı klasman motogp ve moto2'den sonra geliyor ilgi açısından. haliyle izleyicisi çok az. futbola uyarlarsak 3. lig topçusunu kim tanır?

ayrıca biri bana böyle bi mesaj atsa ben de tırsarım. madem görüşmek istiyorsun adamı ara direkt tanıt kendini ya da menajerleriniz ayarlasın bir şeyler. sa diye girmek nedir olaya? sa.

rossi ya da mark marquez atsın bakıyım mesajı ne oluyor.

edit: 3. lig örneği pek olmadı içime sinmedi. söyle yapalım onu premier lig, la liga izlemek varken kim gidip polonya ligini izler. işte kenan o polonya liginde ismi wilckshch olan biri rossiler, lorenzolar ise messi, ronaldo. bu yine de kenan'ın en başarılı türk motosikletçi(!) olduğu gerçeğini değiştirmiyor."

*Heka
06 Ocak 2016, 01:23
Nerede? .

Mesajınızın bu kadar basit olmasında. 94 doğumlu Ahmet Mehmet'de bir futbolcu, velet.

biyeybaraküs
06 Ocak 2016, 01:24
olay bu akşam olmuş galiba kenan da çok kızmış olacak ki bu yazışmayı sıcağı sıcağına paylaşma gereceği hissetmiş ,buradan çıkarılacak sonuç 4 dünya şampiyonu olmuş bir sporcumuz bile gündemde yer bulmuyor ve tanınmıyor maalesef geçen yıl şampiyonluğu garantilediği ( fransaydı galiba ) yarışı kahvede izlemek zorunda kalmıştım kenan ın tanınma oranı yüzde 5 civarıydı biz yarışı heyecanlı heyecanlı izlerken herkes aval aval bize bakıyordu ne izliyor bu adamlar diye ,bende açıkladıktan sonra durumu çoğu kişinin ilgisini çekmişti ekrana yapışmıştılar

iş umarım ileride tatlıya bağlanır ,hakanın da güzek frikik golleri varmış bu arada https://www.youtube.com/watch?v=TUoTLBWnzQE

Levent
06 Ocak 2016, 01:29
"maalesef sizin çok sevdiğiniz kenan türkiye'den başka bir yerde pek tanınmıyor. motorsporlarıyla çok ilgili insanlar belki tanır. kenan'ın yarıştığı klasman motogp ve moto2'den sonra geliyor ilgi açısından. haliyle izleyicisi çok az. futbola uyarlarsak 3. lig topçusunu kim tanır?

ayrıca biri bana böyle bi mesaj atsa ben de tırsarım. madem görüşmek istiyorsun adamı ara direkt tanıt kendini ya da menajerleriniz ayarlasın bir şeyler. sa diye girmek nedir olaya? sa.

rossi ya da mark marquez atsın bakıyım mesajı ne oluyor.

edit: 3. lig örneği pek olmadı içime sinmedi. söyle yapalım onu premier lig, la liga izlemek varken kim gidip polonya ligini izler. işte kenan o polonya liginde ismi wilckshch olan biri rossiler, lorenzolar ise messi, ronaldo. bu yine de kenan'ın en başarılı türk motosikletçi(!) olduğu gerçeğini değiştirmiyor."

Kardeş bir de ters açı yapalim istersen, Hiç futbol ile alakası olmayan bir insanın bu iki karakteri tanıma olasılığı nedir? Ya da benim de içime sinmedi, şöyle yapalim, Ne motosiklet ile, ne de futbol ile alakası olmayan bir kişinin bu iki karakteri tanıma olasılığı diyebiliriz..

Mesajınızın bu kadar basit olmasında. 94 doğumlu Ahmet Mehmet'de bir futbolcu, velet.

Sonuc = Armut ise, bence nerede yetiştiğinin pek bi önemi yok :)

ardacik
06 Ocak 2016, 01:33
Bari telefona soyadini duzgun kaydetseymis :) calanoglu :))) arayip mevzu var hakan dese kimbilir ne olurdu cocuk tirsmis resmen

IRau
06 Ocak 2016, 01:39
Sileriz kardes sikinti yok..

Kenan ben motosikletci..

*Heka
06 Ocak 2016, 01:40
Bari telefona soyadini duzgun kaydetseymis :) calanoglu :))) arayip mevzu var hakan dese kimbilir ne olurdu cocuk tirsmis resmen

Kesinlikle özel hayatı beni ilgilendirmiyor Kenan Sofuoğlu'nun ancak şu noktaya değinmeden geçemeyeceğim.:cherry:
Kenan'ın etrafında o kadar çok çalan, hırsızlıkta ordinaryus ünvanına sahip kişiler olunca Kenan'ın ''çalanoğlu'' yazması da çok şaşırtmadı değil. :P

SametSenel
06 Ocak 2016, 01:41
Gereksiz tribe girmiş,üstünede atar yapmış. Tamam şampiyondur ama tanımadığın ve senide tanımayan insanla öyle muhabbete girersen,istersen motogp şampiyonu ol yine iplenmezsin.

COQ
06 Ocak 2016, 01:42

Ben de merak edip simdi google'dan baktim kim bu diye.:)
Futbolcuymus ondan tanimamisim.

MazhaRR
06 Ocak 2016, 01:49
Futbolcu yetiştirmek kolay zaten her yıl yüzlerce genç topçu olmak istiyor ama,lakin,fakat bir KENAN kolay yetişmiyor.hakanın topa vurmuşluğu kadar KENAN abimizin motosiklet si......liği var.

oenaj
06 Ocak 2016, 01:49
Bence mesaj olayı olmamış, yani arayıp konuşması daha doğru olurdu,
Tanımadığım biri bana direkt seninle tanışmak istiyorum diye konuya balıklama dalsa bende aynı tepkiyi verirdim,
Herkes Kenan Sofuğlunu tanıyacak diye bir şey yok, ayrıca tanısa bile koskoca ss moto dünya şampiyonu neden whtasppdan yazsınki diye düşenebilir, telefon ile araması gerekirdi,yani bana Kenan Sofuğlu whatsapdan mesaj atsa ulan gece gece kim işletiyor beni derim,
Ayrıca kaçımız bundan 1-2 sene önceye kadar Hakan Çalhanoğlunu tanıyorduk,
Uluslararası klasmanında tenis turnuvasına katılan tenisçilerimizin, güreşçilerimizin vs. isimlerini kaçımız biliyoruz,
Kenan Sofuoğlunun yaptığı biraz çocukça olmuş, whatspdan tanışma mesajı atmak nedir abi yaa,

Edit: Kenan Sofuoğlu mütevaziliği ile tam bir adamdır adam...

MotorKafa
06 Ocak 2016, 02:11
Biri bana böyle yazsa ben de aynı tepkiyi veririm. Kenan resmen kız gibi tribe girmiş.

Tanıyamadım, neden tanışmak istiyorsunuz?
Sevdiğim için tanışmak istedim. Motosikletçi.

Motosikletçi ne lan :mrgreen:

Benim motorun ustası eminim Kenan'dan daha düzgün iletişim kurardı.

SuleymanE
06 Ocak 2016, 02:22
An itibarı ile Kenan Sofuoğlu bu konuyla alakalı yeni bir açıklama yapmış:

http://i.hizliresim.com/3YL9Gr.png

berkcigdem
06 Ocak 2016, 02:28
Futbolcu yetiştirmek kolay zaten her yıl yüzlerce genç topçu olmak istiyor ama,lakin,fakat bir KENAN kolay yetişmiyor.hakanın topa vurmuşluğu kadar KENAN abimizin motosiklet si......liği var.

şapşik şapşik konuşma

biyeybaraküs
06 Ocak 2016, 02:41
iş tatlıya bağlanmış an itibari ile hakan çalhanoğlunun facebook paylaşımı

^^Bizler milletimiz icin mücadele eden vatan evlatlarıyız .. İletişimsel bir sıkıntı oldu.. Kenan abiyi aradım.. Konuştuk bir problem yok . En yakın Zaman'da Almanya'da bir macımda onu ağırlamayı heyecanla bekliyorum ^^

gursus
06 Ocak 2016, 02:44
valla yoldan geçen adama Kenan desen Kenan Komutanı tanıma ihtimali çok daha yüksek,

bkz Kenan komutan :https://www.youtube.com/watch?v=yD7OgAAR4ws

aga motosikletçi Kenan ne yaaa :D (imirzalioğluKenan-KomutanKenan-motosikletçiKenan,...choose one of them Hakan :)) )

mchi
06 Ocak 2016, 02:51
Ben motosikletçi kenan demesi tamamen mütevaziliğinden adamın. ama gereksiz tribe girdiğini kendiside kabul etmiş.

Ali1903
06 Ocak 2016, 02:52
Problem giderildi.

Hakan Calhanoglu

" Bizler milletimiz icin mücadele eden vatan evlatlarıyız .. İletişimsel bir sıkıntı oldu.. Kenan abiyi aradım.. Konuştuk bir problem yok . En yakın Zaman'da Almanya'da bir macımda onu ağırlamayı heyecanla bekliyorum "

GP500-1st
06 Ocak 2016, 03:28
+ Merhaba ben kenan

- Tanıyamadım Hangi kenan?

- Sofoğlu kenan...

- pardon kim?

- Motosikletçi

- Abi yine çıkartmadım kusuara bakma

+ Ben ben, Ananı s.... kenan

- haa tamam abi buyur!

Olay buna dönüyormuş az kalsın:cherry:

---------- Mesajlar birleştirildi - 02:28 ---------- bir önceki mesaj zamanı 02:07 ----------

Bu arada motosikletçi kelimesini kullanması'' fulbolun yanında motosiklet sporu ne ki nerden tanıyacaksın tabi '' ironisi içeriyor.

şampiyon çok şaşırmış ve alınmış bi an duygusal davranmış, tepki aşırı ama olur böyle şeyler...

avici
06 Ocak 2016, 04:01
Kendi yaptığı işi motosikletçi olarak tanımlayan iktidar yanlısı. Bu kadar profesyonellikten uzak olunamaz arkadaş.

Bir kere sen hakan'nın kaleminde bir sporcu bile değilsin.

Avrupada hangi moto yarışçısı, resmi bir yarışta cumhurbaşkanının resmini motorun önüne yapıştırıp seninleyiz yazdırdı bu güne kadar? Bir üst klasmanda nal topladığınıda herkes gördü.

Bi azalarak bitin ya çakma sporcular. Bırak artık toprağa yerini.

-beni hatırladın mı?
+nerden?
-sünnetten.

fthaltan
06 Ocak 2016, 04:31
Kendi yaptigi isi motosikletci olarak tanimlayan IKTIDAR YANLISI...
Kenan sofuoglu kimdir diye yazinca, cikacak karsilik bu sanirim :)
Resim de asmis motorun onune, hem de profesyonellikten uzakmis.
Hakanin kaleminde sporcu da sayilmazmis.
Cakma sporcu.
Bence Kenan dan nefret etmen olasi, cunku iktidar yanlisi oldugu icin :)
Ben iktidar yanlisi degilim ama kenan bence basarili, yoksa ben mi yaniliyorum :)

TolgaC.
06 Ocak 2016, 05:36
Kenan Sofuoğlunu eleştirmek kimsenin haddine değil.Kenan bu ülke için neler yaptı önce bunları düşünelim.Sonrada biz Kenan için neler yaptık onu düşünelim.Az biraz araştırın bu adam buralara nasıl geldi ne zorluklar çekti.İkisi de bu ülkenin evlatları ikisi de gurur kaynağımız.Gülüp geçmemiz gereken haberlere bu kadar takılmayalım.

GP500-1st
06 Ocak 2016, 06:04
Kendi yaptığı işi motosikletçi olarak tanımlayan iktidar yanlısı. Bu kadar profesyonellikten uzak olunamaz arkadaş.

Bir kere sen hakan'nın kaleminde bir sporcu bile değilsin.

Avrupada hangi moto yarışçısı, resmi bir yarışta cumhurbaşkanının resmini motorun önüne yapıştırıp seninleyiz yazdırdı bu güne kadar? Bir üst klasmanda nal topladığınıda herkes gördü.

Bi azalarak bitin ya çakma sporcular. Bırak artık toprağa yerini.

-beni hatırladın mı?
+nerden?
-sünnetten.
adamin siyasi gorusunu veya tavrini elestir bunda belki hakli olabilirsin ama kariyeri ve basarilari Turkiyenin yetistirdigi en buyuk motorsporlari adami. biz ralliye F3 e f2 ye piste touring car a motor yarislarina harcadigimiz butcenin belki 100 katini harcadik 100 kati adam yaristirdik ama şu adam seviyesine hicbiri yaklasamadi.

Volkan isik, ve avci avrupada yaris kazanmis rallicilerimiz bile bu adamin kategirisinde yaptigi dominasyona saygiyla sapka cikartir

Yigidi oldur hakkini yeme demisler

redlion999
06 Ocak 2016, 06:20
Onu bırak da telefonunu nereden bulmuş acaba??:sunny:

gokberk6426
06 Ocak 2016, 08:47
kendini dunya sampiyonu olarak tanitmayacak kadar alcak gonullu motorcu diyecek kadar bizden biri . e yani oda insan ne profsyenelligi aga ? dalgami geciyorsunuz hi send me numbermi mi desin ? hem hakanda oda adamdir yeri ayridir ama tanimamakla gercek olup olmadigini ayrmak farkli sey adam taniyamadim diyor sen gercek kenanmisinmi diyor? neyse olay tatliya baglandi uzatmanin alemi yok

ayrica insanlarida tuttugu partiyle ayirmayin isteyen istedigi partiyi tutar . he muhalefet partisini tutup gezi olaylarina katilinca saksakmi tutcaksiniz insanlari siyasi kisiliginden degil yaptigi islerden sevin bununda fasizmle hic bi farki yok insan ayiriyorsun sonucta .

karşıyaka57
06 Ocak 2016, 08:54
Kenan Sofuoğlu gibi bi adama bile iktidar yanlısı diye giydiren zihniyete giydireyim bu konuyu bile siyasetle irdeleyen zihniyeti saygıyla anıyorum.

Olay tatlıya bağlanmış hoş olmuş.Kenan abi art niyetli olmamasına rağmen hatasının farkına varmış fotoğrafı kaldırmış zaten.

Seko
06 Ocak 2016, 09:13
Hakan Çalhanoğlu'nu (Çalanoğlu değil) ilk defa duydum. Gereksiz bir muhabbet dönmüş. Hakan'ın yerinde olsam tanımıyorsam "pardon tanıyamadım" deyip tanıtmasına fırsat verirdim. Almanya'da yaşıyor ama yeterince medeniyet öğrenememiş. Kenan için de aynısı söylenebilir. "Sıkıntı yok gardaş" tam ona yakışacak hitap şekli. Üzerine bir de memleket hizmeti yaptıklarını iddia etmiyorlar mı... Çok komik ikisi de... "Bizler milletimiz icin mücadele eden vatan evlatlarıyız" diyorlar. Şu Almanya'da doğup büyümüş insanların kendini vatan evladı olarak görmelerine hasta oluyorum. Tamam vatanını seversin de herkesten çok milliyetçilik iddasında olma bari...

xLyTeR
06 Ocak 2016, 09:29
İkiside birbirinden barzo değerlerimiz.

mobyby
06 Ocak 2016, 09:36
ya ülkede yıgınla meşhur ünlü insan var . Birde adamda teli kayıtlı değil bende olsam sen kimsin nerden aldım numaramı derim. Her yazana inansa guvense neler gelir başına Hakan'ın . Ayrıca motosikletle ilgilenenler tanıyor Kenan'ı ama Hakan'ı hemen hemen herkes tanıyordur. Adamın tanımaması gayet doğal hadi tanıdı diyelim yinede o mu değilmi sorgular insan . O nedenle Kenan yanlış yapmış.

zapalka
06 Ocak 2016, 09:52
-motosikletci
-kardeş
-sileriz
-sıkıntı yapma
-senin numaran gizliyse bizim numaramız daha gizli

şu kelimeler,cümleler nedir allah aşkına ?

kenan, hem bu cümleleri kurarak; hem de bu konuşmaları paylaşarak kalitesini ortaya koymuştur.

Ben sporcunun zeki, çevik ve aynı zamanda ahlaklısını severim. M.K.Atatürk

Seko
06 Ocak 2016, 09:53
Hiç öyle demesi gerekmiyor. Sizi bazen yanlışlıkla veya başka bir iş için tanımadığınız yerlerden aramıyorlar mı ? Böyle mi cevap veriyorsunuz ? Mesela geçen gün beni bir firmadan birisi alakasız bir konuda aradı. "Ne için aramıştınız" diye sorarsınız, konuşmak istemiyorsanız "ilgilenmiyorum" veya "benimle ilgili değil" deyip kibarca kapatırsınız. Hakan'ın yerinde olsam ve bir hayranım arasa, görüşmek de istemesem bir bahane uydurup kırmadan reddederim. Bu kişi taraftar da olabilir mesela... Paranoyak bir şekilde numarayı kimden aldın diye sormanın alemi yok. Zaten bu işi karşısındaki Türkçe konuştuğu için yapıyor. Almanca yazılsa böyle cevap vermezdi. Tıpkı Almanya'dan Türkiye'ye tatil için gelen Türklerin emniyet kemeri takmaması gibi davranmış. Ayrıca bu, güvenle ilgili bir şey değil, saygıyla ilgili bir şey. Şu biz Türklerde olmayandan... Keşke imkan olsa da Kenan aynı şekilde Messi'ye veya Christiano Rolando'ya yazsa, hep beraber farkı görsek. Kaldı ki bunlardan biri Arjantinli, diğeri de Portekizli. Potansiyel apaçiler yani... Emin olun, gerçekten insana saygıda dünyada bizim gibisi yok.

aonal
06 Ocak 2016, 09:56
Kenan abiyi çok severim fakat araması gerekirdi msj nedir Hakanın inanmaması çok normal bence kenan abinin bide face te paylaşması iyice abartı oldu zaten oda bu kadar büyümesini beklemdiğinden kaldırdı

TAYFUNBORA
06 Ocak 2016, 10:00
-Mesaj gerçek mi bilmiyorum ama,
-Motorcu Kenan pek tanışma işlerini bilmiyor sanırım.Yabancı birine kendimizi tanıtırken önce yeterli kısa bir bilgi vermek gerekir ismimizi söyledikten sonra,karşımızdaki kişi şüphe vs duyması da en doğal hakkıdır.Soru sordu diye atarlanmak gereksiz olmuş,
-Diğer arkadaşın tavrı normal.Sonuçta soru sorma hakkı var.
-Bunun dışındaki her hareket 2 kişi içinde kompleks uyandırır.

something123
06 Ocak 2016, 10:01
Kenan ya adam...
94'lü futbolcu da kimmiş...
İyi yapmış sileriz kardeş sıkıntı yok..

sey_47
06 Ocak 2016, 10:14
Yorumlar çok farklı.

Severiz seni Kenan Abi.

jackonbir
06 Ocak 2016, 10:25
koca ülkede paranın bozmadığı tek adam Kenan SOFUOĞLU...

A.Volkan
06 Ocak 2016, 10:49
Kenan bey bence özel olan bu yazışmayı paylaşmamalıydı! Ancak tanışma şekli çok ilginç sanki önem vermiyor öylesine gibi ! Mesela ben olsam hayran olduğum birinin numarasını bulsam direkt arar konuşurum.Ayrıca kenan beyi ve hakan kardeşimide kınamıyorum kimse kimseyi tanımak ve takip etmek zorunda değil herkesin ilgi duyduğu takip ettiği alanlar aynı olmayabilir veya zaman içerisinde değişebilir.Ben eskiden fanatik fenerbahçeliydim mesela , fakat şimdi sorsanız ilk 11 kim onu bilmiyorum :) şimdide bisiklet yarışlarını takip etmeye çalışıyorum.:bounce:

ayvazdeniz
06 Ocak 2016, 11:06
Hakana uyuz oldum..sende bir sporcusun..üstelik karşındaki defalarca dünya şampiyonu olmuş..üstelik karşındaki yaşanabilecek en büyük acılarla haber olmuş..
Hiç mi haber izlemiyosun a hakan..?