PDA

Orijinalini görmek için tıklayınız : KTM DUKE 250 ABS

Tarık1995
25 Aralık 2015, 21:38
Arkadaşlar birkaç motor sormuştum size ama supersport motorlar hakkındaki fikirim hep arada kalmış durumda gerek oturuş pozisyonu gerek süspansiyon sertliği olsun ktm naked motorları çok hoşuma gitmeye başladı ayrıca ilk motor olarak düşünüyorum

almak istemimin en büyük sebebi otoyolda insanların beni ezmemesi içi yeterli güce sahipo olması abs li olması ve en önemlisi kaydırmalı şanzıman olması arkada teker kitlemesini engelliyor bu yeni birisi için çok kilit bir nokta bence siz ne düşünüyorsunuz ? 125 lik 150 lik motor düşünmüyorum daha önceden artçı olarak ço kgezdim bu motorlarla gerçekten performansı otoyolda gitmiyor ha choopper olur 250 lik yavaş gider ama sesi kendini belli eder rks gibi motorlar mesela

Keoma
25 Aralık 2015, 22:00
yerinde bir karar.Hemde kısa sürede değiştirmek zorunda da kalmazsınız.Ama önce eğitim ve yeterli ekipmana sahip olmalısınız.Hayırlı olsun.

gokberk6426
25 Aralık 2015, 22:02
bence ktm duke 200 daha iyi olur absli egitimle 250 de guzel olur . ayrica pulsar 200 ns de cok tatli onada bakin absli

Tarık1995
25 Aralık 2015, 22:05
ben motoru devirip düşürmekten çok korkmuyorum sonuçta olucak bu illa düşecek bu alet düşürmeyen yoktur ama çinli bir motor alıp düşüne dağılmasındansa avrupalı veya japon bir motor alıp düşünce sağlam kalsın diye düşübüyorum çizik olsun önemli değil birde yolda bırakmasın bajajda çok iyi bir marka oldu ktm ile berabe zaten bildiğim kadarıyla

gokberk6426
25 Aralık 2015, 22:08
ben motoru devirip düşürmekten çok korkmuyorum sonuçta olucak bu illa düşecek bu alet düşürmeyen yoktur ama çinli bir motor alıp düşüne dağılmasındansa avrupalı veya japon bir motor alıp düşünce sağlam kalsın diye düşübüyorum çizik olsun önemli değil birde yolda bırakmasın bajajda çok iyi bir marka oldu ktm ile berabe zaten bildiğim kadarıyla

servis agi ve kalitesi cok iyi eger butcede sorunumuz yoksa bmw g310r a bakin absli bmwnin giris motoru ktm almicak olsam butcem yetse omu alirim tabi fiyati ne kadar gelir belli olmaz ama fuarda satis olur diye tahmin ediyorum

mccxcix
25 Aralık 2015, 22:11
Merhaba; KTM Duke 250 ABS; kaydırbalı debriyaj, ABS, pirelli diablo rosso 2 lastik, WP Süspansiyon, BYBRE fren sistemi, içinde bi senin olmadığın gösterge paneli muhakkak alinabilecek motor kesinlikle.
He bi de unutmadan yakiti on numara az yakiyor ve benimde ilk motor olarak bi suru motorun icerisinde eledigim tek kalan motor Allah nasip ederse kesinlikle baska motorlara yönelmeden direkt alacagim 😀

Darkcity2000
25 Aralık 2015, 23:08
Yine yanlis karar, yanlis baslangic.. 31 beygir.. 11-12 beygir ile baslaman gerek..sifir tecrube ile takildigin nokta kaydirmali sanzuman... focus olman gereken daha farkli konular var baslangicta..

Tarık1995
25 Aralık 2015, 23:40
hocam 250 altına düşmeyi düşünmüyorum 2 yıllık trafik tecrübem var arabal ile bu sürede motosikletleri trafikde takip etmişliğim çok gözümüm önünde olan birkaç kazada birşeyler öğretti bana ama 250 nin altı insanı üzebiliyor bunu apaçilik yapmak amaçlı üzmeden bahsetmiyorum normal düz otoyolda giderkende

berkcigdem
26 Aralık 2015, 00:33
Bak arkadaşım bu forumda KTM DUKE 250 diye bir sayfa var gidersin oraya okursun yazılan çizilenleri.

Herkes kafasına göre buraya konu açıyor. Diğer konuları ne okuyan var ne bakan. Millet o konularda neler yazıyor haberiniz var mı hiç ?

Al ahanda linki

http://www.motosiklet.net/forum/motosiklet-modelleri/101689-ktm-duke-200-250-kullanicilari-bilgi-paylasim-basligi.html?prefixid=131_ktm_motorsiklet&daysprune=-1

Sitemim sadece sana değil haberin olsun.

Mexico
26 Aralık 2015, 00:59
bence ktm duke 200 daha iyi olur absli egitimle 250 de guzel olur . ayrica pulsar 200 ns de cok tatli onada bakin absli

Yanlışın var dostum. 200ns de abs yok. Rs200 de abs var ancak geçenlerde forumda yazıldı YALNIZCA ÖN TEKERİNDE ABS VARMIŞ. Ayrıca bilmiyorum hiç bajaj kullandın mı ama öyle tatlı falan değil. Kullanıcı başlıkları resmen sorunlarla dolu. Görünüş her şey değil maalesef... (günlerce kullandım)

Tarık1995
26 Aralık 2015, 01:27
Duke 250 ABS İdeal geliyor banada başlangıç için uygun kendimede güveniyorum hız konusunda aceme olsamda kendimi öldürücek değilim ne kadar ekmek o kadar köfte misal şu anda 7 sn ye 100 e çıkıyordu bu motor bildiğim kadarıyla buna eşdeğer bir araba bmw 4 serisi olabilir bana göre 600 lük bir motoruda sürer kişi ama hızın ne olduğunu bilmesi gerekiyor diye düşünüyorum kasksız 20 30 km ile beyin ölümü gerçekleşebiliyormuş misal

gokberk6426
26 Aralık 2015, 03:26
Yanlışın var dostum. 200ns de abs yok. Rs200 de abs var ancak geçenlerde forumda yazıldı YALNIZCA ÖN TEKERİNDE ABS VARMIŞ. Ayrıca bilmiyorum hiç bajaj kullandın mı ama öyle tatlı falan değil. Kullanıcı başlıkları resmen sorunlarla dolu. Görünüş her şey değil maalesef... (günlerce kullandım)

arka tekerde nasıl abs olmayabılırki sonuçta abs dediğin sistem ön tekerla arka tekerdeki çızgileri sayıyor hangisi az ise ordaki freni sıkıp bırakıyor ben sanmıyorum oyle bişey olcagını ayrıca pulsar kullanan arkadaşım var gayet memnun tabi her motoru beğenmiyen illaki birileri cıkar ama benim gözümde iyi imajları var

Mexico
26 Aralık 2015, 09:25
arka tekerde nasıl abs olmayabılırki sonuçta abs dediğin sistem ön tekerla arka tekerdeki çızgileri sayıyor hangisi az ise ordaki freni sıkıp bırakıyor ben sanmıyorum oyle bişey olcagını ayrıca pulsar kullanan arkadaşım var gayet memnun tabi her motoru beğenmiyen illaki birileri cıkar ama benim gözümde iyi imajları var

Bak dostum bir mala iyi veya kotu diyebilmen icin once mala sahip olman gerekir. Onunla belirli bir tecrube edinmis olmalisin bence. Pulsar ne cin mallari kadar dandik, nede japon, alman, kore mallari ve ktm kadar iyi.
Sana tavsiyem gorunuse bakma, laflara inanma. Once bir ustune bin :)

shruikan
26 Aralık 2015, 11:59
Once bir ustune bin :)

https://www.youtube.com/watch?v=eQ3l8x9AM-0

gokberk6426
26 Aralık 2015, 13:48
Bak dostum bir mala iyi veya kotu diyebilmen icin once mala sahip olman gerekir. Onunla belirli bir tecrube edinmis olmalisin bence. Pulsar ne cin mallari kadar dandik, nede japon, alman, kore mallari ve ktm kadar iyi.
Sana tavsiyem gorunuse bakma, laflara inanma. Once bir ustune bin :)

haklisiniz dogru olabilir ben sadece fikir olsun diye onerdim sonucta her motorun artilari eksileri var bende ktmciyim ama kusursuz motor yoktur kullanici yorumlarini ve arkadasimdan duydugum kadariyla soyluyorum baslangic icin ybrye binmeyip oneren cok ksii var bence binmedende motor hakkinda fikir sahibi olunabilir :)

Tarık1995
26 Aralık 2015, 14:30
bence motoru sürmek büyük bir + katar ama ben sürmediğim arabalar hakkında birçok doğru eleştiride bulunabilirim doğru bilgiyi edindikden sonra birçok yorum doğru yapılabilir

Lucas
26 Aralık 2015, 15:22
http://www.motosiklet.net/forum/motosiklet-modelleri/101689-ktm-duke-200-250-kullanicilari-bilgi-paylasim-basligi.html
Yukarıdaki linkten devam edebilirsiniz