PDA

Orijinalini görmek için tıklayınız : Deri ceket mont sorunsalı

Tony-
24 Aralık 2015, 01:06
Merhabalar, motorum için para biriktirirken önce ekipmanlarımı yavaştan toplamaya karar verdim ehliyetti çarttı çurttu ilk olarak çok istediğim ve hayalini kurduğum deri ceketimi düşünüyorum Honda repsol yarış ceketi korumalı olan var sanırsam ama bedenimi bilmiyorum bunu denemem gerek yani acaba istanbul üsküdar kadiköy civarlarında veya selamiçeşme erenköy maltepe taraflarında falan bu taraflarda bulabileceğim bir yer var mıdır? Yardımcı olursanız sevinirim. Yada önerdiğiniz bir deri mont var mıdır 300-350TL veya 400'e kadar sınır bir bütçem var.

çaylakcıbır
24 Aralık 2015, 01:14
4riders armor yada Hudson robocop çok temiz 2. el bişey al.. 1 yıldır kullanıyorum hudson dan çok memnunum..
Hiç düşünme al geç..

s103r
24 Aralık 2015, 01:14
Merhabalar, motorum için para biriktirirken önce ekipmanlarımı yavaştan toplamaya karar verdim ehliyetti çarttı çurttu ilk olarak çok istediğim ve hayalini kurduğum deri ceketimi düşünüyorum Honda repsol yarış ceketi korumalı olan var sanırsam ama bedenimi bilmiyorum bunu denemem gerek yani acaba istanbul üsküdar kadiköy civarlarında veya selamiçeşme erenköy maltepe taraflarında falan bu taraflarda bulabileceğim bir yer var mıdır? Yardımcı olursanız sevinirim. Yada önerdiğiniz bir deri mont var mıdır 300-350TL veya 400'e kadar sınır bir bütçem var.

Kadıkoyde butun magazaları gezdım repsol ceket görmedım İnternetten bularak sipariş edeceksin

Tony-
24 Aralık 2015, 01:17
Kadıkoyde butun magazaları gezdım repsol ceket görmedım İnternetten bularak sipariş edeceksin

Ya valla ya büyük gelir yada küçük ondan çok korkuyorum ben geri yollatmakta olmaz gelmiş kapımıza repsol geri çevirilir mi :flower:

seta34
24 Aralık 2015, 01:28
1.75 - 55 kg s beden bile buyuk geliyor boy olarak normal ama.
En ucuz kaliteli ve marka deri ceket 4riders'ti 750 liraya almistim ben korumasi vs cok kaliteli, yazin terlersin soyliyim gogusten ruzgar almaz kollardan pufur pufur klimalisin. Pakistan malı ve sığır derisi. Tek eksi yonu deri cok burusuyor tabi fiyatina gore idare ediceksin tekstilden 5 kat daha iyidir :)

YouSuffer
24 Aralık 2015, 13:54
750tlden aşağıya deri ceket bulamazsın hocam

nzm75
24 Aralık 2015, 14:40
Dostum 400 tl ye gerçek deri bulamazsın 1000 TL'den başlar tavsiyem sahibinden de araştır 2.el orjinal montlar düşüyor üçte bir fiyatına alabilirsin

mobyby
24 Aralık 2015, 15:57
Aliexpresste var ama suni deri ordan alabilirsin normal bedenin l ise xxl alcaksın 2 beden büyük malum çinlilerin bedeni ile bizimki baya farklı :D

yaygeren
01 Ocak 2016, 14:51
burada 2000in üstünde olan alpinestarsın montunu fcmotodan 900 liraya getiriyorum. vergi gümrük falan sanırım 1000-1100 falan olucak. daha önce bütün ekipmanlarını oradan alan bir arkadaşım var almanya merkezli bir online alışveriş sitesi... tavsiye ederim bir bak... onada motorcumuhabbeti önermiş siteyi...

TurboTastic
01 Ocak 2016, 15:12
kadıköy tarafına bak;

http://www.hudsonderi.com/?kategori-6-deri-ceket

istediğin fiyatta deri ceket olarak çok bir kalitede bekleme..

kadıköyde halka ile belirttiğim alanda bir keşif yapmalısın. birçok motorcu ekipmanı var. hudson'da var orada.
http://i.hizliresim.com/Z7VoXG.jpg

Ali1903
01 Ocak 2016, 15:13
1000 liradan aşşa adam akıllı deri ceket olmaz haberin olsun

kahve
01 Ocak 2016, 16:13
Arkadaşım hayırlı olsun şimdiden
Eğer zamanın var ise
Kaliteli ürünleri fuarda indirimli alabilirsin.
İyi sürüşler.

shadowmaster
01 Ocak 2016, 17:49
Repsol konusunda ısrarcı değilsen, geçen hafta bir arkadaşım Hudson'dan 400 TL'ye siyah full korumalı bir mont aldı, Hasanpaşa mağazadan ...