PDA

Orijinalini görmek için tıklayınız : 06 Yaris sezonum

burakusa
11 Haziran 2006, 03:17
Herkeze Merhaba,
Oncelikle kullandigim motor Hakkinda biraz bilgi vermek isterim.
2003 Yamaha R6
Motor Modifikasyonlari:
Full sistem Akrapovic egsoz, Power Commander USB, K&N Hava filtresi, Graves Velocity stacks ve motor U4 adi verilen yaris benzine ne gore ayarli. 520 DID ERV 3 gold zincir, PENSKE marka 3 ayarli arka suspansiyon, on suspansiyon OHLINS malzemeleri kullanilarak modifiye edildi, ayrica SCOTT`S marka stabilizer.
Bu sene ki ilk yarisim Alabama eyaletinde, Amerikanin en guzel pisti olan Barber Motorsports parktaydi. Daha evvel hic kullanma firsatim olmayan bir pist. Maalesefki 16 turluk olan ilk yarisimin 7. turunda kaza yaparak yaris disi kaldim. 28. basladigim yarisda 16.liga kar yukseldim ama maalesef bitirmek kismet olmadi. Motorda ki hasar sadece kozmetikdi. Kazadan hemen sonra grenaji tamir edip motoru ertesi gunku yarisa hazir hale gitirdik. Bu sefer amacim ilk 10 a girmek degil yarisi bitirmekti. 28. basladim ve yarisi 20. bitirdim.

Ertesi hafta ikinci yaris ,Floridadaydi. Sanssizliklar yine yakami birakmadi ve yarisin ilk turunda vites cubugundaki vida yuzunden yaris disi kaldim.
3. yarisim umarim onumuzdeki ay icerisinde olacak . Bu sene sezona ortasindan basladigim icin butun yarislara katilmiyorum. Amacim sadece butun yaris pistlerini ogrenmek...

watercolours
11 Haziran 2006, 03:44
başarı haberlerini duyarız inşallah :)

sinan1983
11 Haziran 2006, 04:28
şimdiden sana başarılar dilerim:rendeer:
3. yarışında umarım iyi bi derece yaparsın:cat:

just_life
11 Haziran 2006, 04:29
Burak asıl biraz valla.... O motordaki modifikasyonlarda nesi Ohaness oldum

kocaday
11 Haziran 2006, 05:59
Burak başarılar ve iyi şanslar diliyorum sana,güzel haberlerini bekliyoruz seni takip edebileceğimiz bir site var mı?

PcKopatGhostRider
11 Haziran 2006, 06:10
başarılar.. :rendeer: