PDA

Orijinalini görmek için tıklayınız : Wr250r

tndgu
17 Aralık 2015, 05:00
Wr125r uzun yolda yetersiz kaldi kalicak diye abisi 250 lige kaydi aklim husqvarna ile yamaha arasinda gidip geliyoeum bir tarafta ozgun yapisi , acayip hafifligi , inanilmaz motor sesi ve uzun omru ile Husqvarna 301/250,

diger tarafta ise; daha ucuz olan , servis parca sikintisi saha az olan , okudugum kadari ile suana kadar arazi icin yapilan enduro motorlarinin icinde drz400 ile en iyi asfalg performansina sahip olan ," vidasina kadar kalite akar" yamaha wr250 var.

Dostlar su kararsiz kardesinizi aydinlatin be. kafamda dual sport lastikleriyle genel olarak %60 asfalt , %40 arazi de kullanmak var arazide az kullanacaksan husky alma yszik edersin motora dedi bana 7 yillik bir husky kullanicisi o yuzden yine kararsizliklardayim.

AWESQME
17 Aralık 2015, 05:44
Çok abartılı terimler kullanmışın dediğin hiç biri o kadar değil abartmayalım ne o öyle vidasına kadar kalite filan lütfen...

Ayrıca bildiğim kadarıyla wr250 en iyi asfalt performanslı değil. Benim bildiğim CRF 250 en ideal asfalt ve uzun yol cross. %40 arazi diyorsan bence WR250 almalısın derim.

Bir de Husqvarna nın 2. el piyasası yok denecek kadar az. Motor pek bilinmez akla gelmez.

Selçuk Keleş
17 Aralık 2015, 14:17
Sen asfaltta kullanmak için motor arıyorsun ama arasında kaldığın modeller hep araziye optimize edilmiş motorlar. Husky bilmem ama o seleyle nasıl uzun yol yapıcan merak ediyorum.
Bana kalırsa, ehliyetin tecrüben de var, bu modelleri kiralayıp test etmen çok iyi olur. Bakışın değişecektir, bu şekilde teorik bilgilerle, her kafadan çıkan sesle karar vermen zor.

DKN
17 Aralık 2015, 14:29
evet bunlar safkan arazi motoru. çift silindir en az 600 cc lazım sana

AWESQME
17 Aralık 2015, 15:04

Alakası yok arkadaşın aradığı motor Honda CRF 250...

Stunt
17 Aralık 2015, 15:09

niye 600 ki

DKN
17 Aralık 2015, 15:34
Alakası yok arkadaşın aradığı motor Honda CRF 250...

ps fazla sekme açılınca yanlış konuya yazdım. Alaaakası yok yani bu konuyla :)

tndgu
17 Aralık 2015, 16:35
Çok abartılı terimler kullanmışın dediğin hiç biri o kadar değil abartmayalım ne o öyle vidasına kadar kalite filan lütfen...

Ayrıca bildiğim kadarıyla wr250 en iyi asfalt performanslı değil. Benim bildiğim CRF 250 en ideal asfalt ve uzun yol cross. %40 arazi diyorsan bence WR250 almalısın derim.

Bir de Husqvarna nın 2. el piyasası yok denecek kadar az. Motor pek bilinmez akla gelmez.

Hocam o terimleri ben demedim ordan burdan bana soylenilenlerle alinti yaptim. Ctf 250 evet konforlu ama selesi alcak ve honda en nihayetinde onu hic dusunmedim bile