PDA

Orijinalini görmek için tıklayınız : Motor sürerken Isı bandı Kullanan ?

ceyhun383
11 Aralık 2015, 17:14
Motor surerken ısı bandı kullanan varmı ayrıca kullananlar kaç paraya aldıgınızı oğrenebılırmıyım abuk subuk netten araştır felan demeyın yeni işim ısı bandı satmak 3 ay boyunca devam edıcem onun ıcın soruyorum

Levent
11 Aralık 2015, 17:16
Isı bandı ne ki? Google'a sor fln deme, işim var gücüm var:)

s103r
11 Aralık 2015, 17:47
Yünlü don kullanıoz

nvrmnd
11 Aralık 2015, 18:07
ısı bandı degil ama bir dönem cep sobası kullanmıstım gayet basarılıydı =)

yunusus
11 Aralık 2015, 18:19
Bant oldumuydu insan bi işkilleniyor. Ne o la o öyle yapış yupuş diyor. Cep sobası candır. Olmadı düşük akım rezistanslar var telefonuna bile taksan cayir cayir isitir. Yani motorucuya pek gelmez bant işi. Bilmiyorum belki ben yanlis biliyorumdur ama isi bu bantları belimiz böğrümüz ağrıdığında yapıştırdığımız, halk arasında yakı diye bilinen arkadaş değilmi?

ceyhun383
11 Aralık 2015, 18:43
Hm. 63 C ye kadar ulasıyor sıcaklığı sattıgımız ürünün ayağınıza felan yapıştırabiliyosunuz topugunuza ama teninize değil çorabınıza deriye deymemesi lazım soğuk kış gününde baya sıcak sağlıyor 8 saat etkili

Levent
11 Aralık 2015, 18:47
Şimdi bu konu şu son mesajdan sonra çok su kaldırır benden söylemesi :D Şuraya da yapışır mı????? falanlar filanlar :))

yunusus
11 Aralık 2015, 19:05
Hm. 63 C ye kadar ulasıyor sıcaklığı sattıgımız ürünün ayağınıza felan yapıştırabiliyosunuz topugunuza ama teninize değil çorabınıza deriye deymemesi lazım soğuk kış gününde baya sıcak sağlıyor 8 saat etkili

O senin dedigin cep sobasinin yapisanindan olmasin??

ceyhun383
11 Aralık 2015, 19:21
Zaten öyle bişey işde icinde kömür tozu felan var ısı yapıyor cep sobasıyla aynı mantık sadece yapışıyor sırtına felan www.ısıbandı.com bak daha tam bitiremedik gerçide ordan bak

BatuhanK
11 Aralık 2015, 19:28
Yalnızca kışın uzun süren yolculuklarda kullanıyorum. Bant olanını değil elbette.
Buradan da tavsiye edelim, milyarlar tutan ekipmanınız yoksa cankurtaran gibi bir şey