PDA

Orijinalini görmek için tıklayınız : İkinci motor olarak bunu almayı düşünüyorum

Uğur Gündüz
11 Aralık 2015, 14:02
Selamın Aleyküm.

Yaklaşık 2 aydır kuba black cat e biniyorum. Çok memnunum fakat bilindiği gibi titreşim var ve vergiden muaf gibi konfordan muaf. Black cat almadan önce scooterim vardı ve çok seviyorum scooter kullanmayı. Kara kedimin yanına bi tane de scooter almayı düşünüyorum. İnternette gezerken denk geldim aşağıdaki ilandaki motora. Sizce alınabilir mi?
http://www.sahibinden.com/ilan/vasita-motosiklet-mondial-emsalsiz-sifirdan-farksiz-150zc-246968682/detay

sweetblood
11 Aralık 2015, 15:56
alırsan son sahibi olman yüksek ihtimal, civarda üzerinde satılık yazan scooter 2 yıldır öyle duruyor

Levent
11 Aralık 2015, 15:59
Kardeş 2007 model bir çin malı motosiklet var benim elimde,, düşmanına fenalık yapacaksan onu al hediye et.. Bu tip motosikletler maalesef başa bela...

Benzin hortumları, karbüratörleri, bujisi, tası, tarağı, kayışı, bagaları, lastikleri, frenleri,,, daha sayayım mı bilmiyorum.. Şimdi 1.5 liraya motor diyeceksiniz de, 1.5 çöpe atsaydım da şuan bunla uğraşmasaydım dedirtir yani net :)

osis
11 Aralık 2015, 16:04
Alma bütçen varsa birazdaha ekle japon al olmadı biraz daha sabır. :)

DKN
11 Aralık 2015, 16:25
scooterın karbüratörlüsünü almam. yerinde olsam elimdekinide satar pcx falan alırdım

iptaluyelik02
11 Aralık 2015, 19:33
bence kaçırma çift ABS li bir motor bulmuşsun :)
kış ortasında o fiyata 2012-2013 daha düşük km de çinli zaten bulabilirsin.

Uğur Gündüz
13 Aralık 2015, 16:15
alırsan son sahibi olman yüksek ihtimal, civarda üzerinde satılık yazan scooter 2 yıldır öyle duruyor

Araştırmaya devam öyleyse.

Kardeş 2007 model bir çin malı motosiklet var benim elimde,, düşmanına fenalık yapacaksan onu al hediye et.. Bu tip motosikletler maalesef başa bela...

Benzin hortumları, karbüratörleri, bujisi, tası, tarağı, kayışı, bagaları, lastikleri, frenleri,,, daha sayayım mı bilmiyorum.. Şimdi 1.5 liraya motor diyeceksiniz de, 1.5 çöpe atsaydım da şuan bunla uğraşmasaydım dedirtir yani net :)

Değerli yorumunuz için teşekkürler sanırım haklısınız :)

Alma bütçen varsa birazdaha ekle japon al olmadı biraz daha sabır. :)

Sabır diyelim o zaman :)

bence kaçırma çift ABS li bir motor bulmuşsun :)
kış ortasında o fiyata 2012-2013 daha düşük km de çinli zaten bulabilirsin.

Abs küllüyen yalan zaten de.... :)

bpak
13 Aralık 2015, 16:21
Vay be 2010 yılında bunlardan alcaktım o zaman 1490 tl idi sıfırı. Bu çinliler bile değerlenmiş vay be.