PDA

Orijinalini görmek için tıklayınız : Yarışalım mı abi ?

akbird
10 Aralık 2015, 13:18
https://www.youtube.com/watch?v=daOb2TzzIOE

Trafik anıları bölümü yapmaya karar verdim. Bundan sonra karşılaştıgım eğlenceli durumları paylaşıcam. Kötü durummları herkes video yapıyor. Bende işin eğlenceli kısmını yapayım bari.

dundanbiri
10 Aralık 2015, 14:25
Takipteyim :)

O sarı şey sinyal vermedi mi dönerken ? Mobilden izliyorum farkedilmiyor da olabilir.

İntro'yu beğendim :))

ZümeR
10 Aralık 2015, 14:35
Kırmızıda beklerken amarok geldi yanıma 10 sn var hırlayıp duruyor. Yeni almış belli gücünü test edecek yer arıyor. Gülümsedim Kalktık burun buruna, 50-100-140-190 km/h halen burun buruna gidiyoruz.
Baktım ki amarok kol çıkaracak yırtınıyor yanımda adama eziyet etmeyeyim dedim ve uzadım gittim.
MT-7 ufak tefek görününce gözüne kestiren çok oluyor.
:)

AWESQME
10 Aralık 2015, 14:40
Güzel olmuş eline sağlık. Ancak müziğim sesi biraz fazla seni duymakta zorlandım :)

seta34
10 Aralık 2015, 15:50
Kırmızıda beklerken amarok geldi yanıma 10 sn var hırlayıp duruyor. Yeni almış belli gücünü test edecek yer arıyor. Gülümsedim Kalktık burun buruna, 50-100-140-190 km/h halen burun buruna gidiyoruz.
Baktım ki amarok kol çıkaracak yırtınıyor yanımda adama eziyet etmeyeyim dedim ve uzadım gittim.
MT-7 ufak tefek görününce gözüne kestiren çok oluyor.
:)

Max kac km/h gordunuz?

Romedon
10 Aralık 2015, 16:24
Çok iyi ^^

akbird
10 Aralık 2015, 16:25
Takipteyim :)

O sarı şey sinyal vermedi mi dönerken ? Mobilden izliyorum farkedilmiyor da olabilir.

İntro'yu beğendim :))

Şimdi izledim tekrardan evet sinyal vermiyor ama ben o sırada motosikleti inceliyordum sinyal kimin umrunda :sunny:

dundanbiri
10 Aralık 2015, 18:20
Sinyal hususuna takıntılıyım biraz :)

hasmet
10 Aralık 2015, 18:46
Araba yahut motor olsun, yanıma yarışma niyetli biri gelince yaptığım şey: Işıkta beklerken boşta gaz verme, "hele bi ışık yeşil yansın görürsün o zaman" türü davranışlar sergileme, vs.

Işık yeşil yanınca da efendi gibi yavaşça kalkma, gözden hızla kaybolan lakin mal gibi kendiyle yarışan vatandaşı etrafla birlikte seyreyleme.

Trafik yarış yeri mi yahu? Yarışmak isteyen de bir kere de doğru düzgün yüksek hacimli yeni bir BMW falan olsa. Hep abuk subuk araçlar yarışmak isteyen...

Bir kere kendime hakim olamayıp şöyle bir şey yaptım. Kocaman eski bir V8 kamyonet yanımda tam gaz beni geçmeye çalışıyorken, aynı hizada kalıp motoru ileri geri oynattım 5-10 kez, sonra yok oldum. 3 ton araçla 200 kiloluk Honda 919 ile yarışılır mı yahu?

ZümeR
10 Aralık 2015, 20:25
Benim makina 220 den sonra gitmiyor arkadaşım. Benim Top speed bu :)