PDA

Orijinalini görmek için tıklayınız : gaz kolu değişimi

memer
08 Aralık 2015, 13:54
Dealim daystar 250 motoruma hawk gaz kolu taktırayım diye servise gittiğimde , gaz turu nun uymaması sebebi ile , gaz kolu takılamadı.
Aklıma şu geldi ! millet motorları custom yapıyor , topluyor dağıtıyor , onlar nasıl parçaları uyduruyor da, benim gaz kolu takılamıyor, bilen yardımcı olabilirse sevinirim.

ZümeR
08 Aralık 2015, 14:46
O dediğin için tek şart var.
3 motor alacak bütçen olması, 1 motor alıp üzerine 2 motor parasını masraf etmek.
O zaman her şeyi uydur ustalar.

Gaz kolunu 200 liraya sarıp ustanın eline verecexin.
"Ustam şu icat bu motora takılacak" ben 1 saat sonra geliyorum deyip gideceksin.
Adam tornacıda ayarı çeker her şeyi yerli yerine takar geldiğinde teslim alırdın.

Bizdeki ekonomik custom bu kadar..

memer
08 Aralık 2015, 15:10
anlaşıldı hocam dediğini bu akşam yapacağım, bilgi için çok teşekkürederim.

BlackGhost
08 Aralık 2015, 15:52
söylediğiniz ürünü sizmi aldınız yoksa ustanızamı yaptıracaktınız? ürün sizdeyse bir resim atablirmisiniz acaba,bakalım?

memer
08 Aralık 2015, 16:30
ürünü kendim aldım , ustaya takması için verdim , usta biraz ağız burun yaptı, sonra bahanesini sundu ama bu akşam başka bir ustaya göstereceğim.

CxAnKACx
08 Aralık 2015, 17:59
Siz de degistirebilirsiniz zor bir is degil, youtubeden 2 video izleseniz cozersiniz.

memer
08 Aralık 2015, 21:16
Başka bir ustaya taktırdım , gaz açma da sorun yok ama gazı kapamada kendi bırakmıyor bazen , biraz kullanalım bu şekilde belki alisir.