PDA

Orijinalini görmek için tıklayınız : 2016 R25

M.Cankurt
07 Aralık 2015, 11:49
HERKEZE İYİ GÜNLER BİLGİSİ OLAN VARMI ACABA YAMAHA R-25 KIRMIZI BEYAZ RENGİ 2016 DA ÇIKACAKMI ?
TEŞEKKÜRLER :P

http://i.hizliresim.com/5mNNbj.jpg (http://hizliresim.com/5mNNbj)

http://i.hizliresim.com/W9XX52.jpg (http://hizliresim.com/W9XX52)

Nikkfurie
07 Aralık 2015, 12:03
çıkmış işte bu motor 2016 kırmızı beyaz değil mi?

ithalatçısına sor bakalım Türkiye ye getirecek mi merakla bekliyoruz burda :)

AWESQME
07 Aralık 2015, 12:29
çıkmış işte bu motor 2016 kırmızı beyaz değil mi?

ithalatçısına sor bakalım Türkiye ye getirecek mi merakla bekliyoruz burda :)

Nedense ülkemizdeki ithalatçılar sanki kendileri üretiyormuş gibi herşeyi sır gibi saklamayı çok seviyorlar. Bu zamana kadar bilgi veren bir ithalatçı görmedim açıkcası :)

Konuya dönücek olursak bence Mavi-Gri çok daha güzel. Bu renk sanki CBR çakması gibi durmuş.

Nikkfurie
07 Aralık 2015, 12:38
Nedense ülkemizdeki ithalatçılar sanki kendileri üretiyormuş gibi herşeyi sır gibi saklamayı çok seviyorlar. Bu zamana kadar bilgi veren bir ithalatçı görmedim açıkcası

üreticinin bizim ülkemiz için ne planladığını ithalatçının da bilmemesinden kaynaklanıyor bence..

bilmiyoruz yada adamlar bize de bilgi vermiyorlar diyemiyorlar,susmayı tercih ediyorlar :mrgreen:

AWESQME
07 Aralık 2015, 12:49
üreticinin bizim ülkemiz için ne planladığını ithalatçının da bilmemesinden kaynaklanıyor bence..

bilmiyoruz yada adamlar bize de bilgi vermiyorlar diyemiyorlar,susmayı tercih ediyorlar :mrgreen:

Bence bilmemesi imkansız. Çünkü o kadar yurt dışında firma toplantılarına katılıyorlar, aylar öncesinden yeni aletleri tanıtmak için fuar hazırlıklarına başlıyorlar.

Hangi sektörde olursa olsun yeni bir ürün son dakikada çıkmaz. Aylar öncesinden hazırlanır ama tamamen satış, reklam ve rekabet stratejisinden dolayı çıkış tarihi belirlenir. Genelde dikkat ederseniz 2-3 büyük firma aynı anda çıkarmaz.

Bunlar hep İsrail'in oyunları. Arkasında kim var? Amerika! :queen:

Nikkfurie
07 Aralık 2015, 12:57
benim öngörüm iki üç aylık bir süreçden ziyade gelecek yılın planlarından ithalatçılarda bihaber..

AWESQME
07 Aralık 2015, 13:11
benim öngörüm iki üç aylık bir süreçden ziyade gelecek yılın planlarından ithalatçılarda bihaber..

Babam inşaat sektöründeki bir sürü büyük firmanın toptancısında çalışıyor ve her sene bir sonraki sene için gerek yurt içi, gerek yurt dışı toplantıları olur ve bunlara giderler. Bu olayda sektör farketmez. Sen ithalatçını bilgilendirmezsen o adam da satış stratejisini belirleyemez reklam hazırlayamaz doğal olarak satış yapamaz bu da o firmaya zarar verir.

Kısacası bilgi verememe gibi bir durum olamaz. Bizim ithalatçılarımız sadece bize bilgi vermeyi sevmiyor. Artık bunun sebebi kendilerinden mi kaynaklı yoksa ana firmadan mı bilemem.

berkcigdem
07 Aralık 2015, 13:13
Beğenmedim ben bu rengini . r25 e siyah çok yakışıyor bence.

Levent
07 Aralık 2015, 13:17
Beğenmedim ben bu rengini . r25 e siyah çok yakışıyor bence.

Aynı fikirdeyim, ne mavi ne kırmızı.. Siyah üzeri kirmizi yamaha damaları efsane tercih.

berkcigdem
07 Aralık 2015, 13:25
Aynı fikirdeyim, ne mavi ne kırmızı.. Siyah üzeri kirmizi yamaha damaları efsane tercih.

Aslında Yamahanın mat siyah mı koyu gri mi artık ne diye geçiyorsa katalogda bilmiyorumda o rengi süper. xmax de kullanıyor tenerede biraz gri karışımla kullanıyor. Mat siyah renk ile birlikte r25 çok daha güzel durabilir. Mt10 dada aynı rengi kullandı.

josepth_o6
07 Aralık 2015, 13:31
Kırmızısı bence daha güzel, bunun bide jantları beyaza boyatcan tadından yenmez.

zileliorhan
07 Aralık 2015, 13:33
Nedense ülkemizdeki ithalatçılar sanki kendileri üretiyormuş gibi herşeyi sır gibi saklamayı çok seviyorlar. Bu zamana kadar bilgi veren bir ithalatçı görmedim açıkcası :)

Konuya dönücek olursak bence Mavi-Gri çok daha güzel. Bu renk sanki CBR çakması gibi durmuş.

Ben önü 2 tekerli MWT-9 modeli sordum, Şubat Fuarına gelecek mi, diye, hemen aynı gün cevap verdiler. Gelmeyecekmiş. Niye sır saklasınlar? Ellerindeki bir bilgi olsa, herhalde tüketici ile paylaşırlar.

Yamahaha MWT-9

http://i.hizliresim.com/JkVWPB.jpg (http://hizliresim.com/JkVWPB)

AWESQME
07 Aralık 2015, 13:33
Kırmızısı bence daha güzel, bunun bide jantları beyaza boyatcan tadından yenmez.

Apaçi geldi kaçınnnn!!!!! :queen:

Ben önü 2 tekerli MWT-9 modeli sordum, Şubat Fuarına gelecek mi, diye, hemen aynı gün cevap verdiler. Gelmeyecekmiş. Niye sır saklasınlar? Ellerindeki bir bilgi olsa, herhalde tüketici ile paylaşırlar.

Ben bu zamana kadar istediğim bilgileri alamadım siz şanslısınız heralde.

Levent
07 Aralık 2015, 13:38
Aslında Yamahanın mat siyah mı koyu gri mi artık ne diye geçiyorsa katalogda bilmiyorumda o rengi süper. xmax de kullanıyor tenerede biraz gri karışımla kullanıyor. Mat siyah renk ile birlikte r25 çok daha güzel durabilir. Mt10 dada aynı rengi kullandı.

Bende son derece saygı duyuyorum o xmax matt rengine.. Gerçekten çok ağır duruyor!

M.Cankurt
07 Aralık 2015, 13:47
ORHAN ABİ BENDE ARADIM BUGÜN KIRMIZI R25 SORDUM HİÇBİRŞEY SÖYLEMEDİLER BANA SİTE GÜNCELLENDİ BİZDE O KADAR BİLİYORUZ DEDİLER. AMA ÇIKMA İHTİMALİ VAR GİBİSİNDEN KONUŞTULAR :sunny:

A.Türker
07 Aralık 2015, 14:00
Gelmeyecek.

YouSuffer
07 Aralık 2015, 14:06
2017 belki gelebilir ben sordum yamaha bayisine 2016 da herhangi bir yenilik değişilk yok r25 de

Nikkfurie
07 Aralık 2015, 14:19
[QUOTE=AWESQME;3784274..........Bizim ithalatçılarımız sadece bize bilgi vermeyi sevmiyor. Artık bunun sebebi kendilerinden mi kaynaklı yoksa ana firmadan mı bilemem......[/QUOTE]

herkes birbirini bilgilendiriyor da ne hikmetse parayı bayılan adam bu bilgiye ulaşamıyor :)

VESPERA
07 Aralık 2015, 14:36
info@yamaha-motor.com.tr adresine mail atarak sorabilirsiniz, bayilerle uğraşmayın

R25 kırmızı renk bildiğim kadarıyla Türkiye pazarına sunulmuyor. Endeonezya'da bir çok renk mevcut. Hatta Rossi replikası Movistar R25 bile satılıyor. Türkiye'de kendi motoruma replika uygulamasını yaptırmıştım.

PcK0PaT
07 Aralık 2015, 15:42
Renginden ziyade 2016 modelde görsel veya donanımsal olarak herhangi bir farklılık var mı acaba ?

Bilgisi olan var mı arkadaşlar ?

josepth_o6
07 Aralık 2015, 15:46
Apaçi geldi kaçınnnn!!!!! :queen:

Ben bu zamana kadar istediğim bilgileri alamadım siz şanslısınız heralde.

Korkmayın apaçi değilim, dün bir fotoğraf görmüştüm beyaz jantlı daha hoş duruyordu.

gokberk6426
07 Aralık 2015, 19:32
absli gelirse tadından yenmez :cherry:

Keoma
07 Aralık 2015, 21:51
absli gelirse tadından yenmez :cherry:

+100000000