PDA

Orijinalini görmek için tıklayınız : Acil yardım motoru nasıl saklayacağım

superboycu
04 Aralık 2015, 10:00
Arkadaşlar yaşadığım yere kar bugün düşmeye başladı ve ben motoru koyacak bir kapalı alan yok bu motoru nasıl saklamalıyım, araba bırandası felan taymin ettim fikirlerinize ihtiyacım var bugün yatırmayı düşünüyorum.

seta34
04 Aralık 2015, 10:03
Arkadaşlar yaşadığım yere kar bugün düşmeye başladı ve ben motoru koyacak bir kapalı alan yok bu motoru nasıl saklamalıyım, araba bırandası felan taymin ettim fikirlerinize ihtiyacım var bugün yatırmayı düşünüyorum.

Buyuk bir naylon al tekerlerin altina girecek kadar buyuk ilk once naylonu sonra brandayi koy mumkunse tekere denk gelen yerlerden ufak bi delik aç zincirle oyle bagla baglamazsan ruzgardan ucar gider

Thermosifon
04 Aralık 2015, 10:52
Lastiklerinin altına bulabilirsen tahta koy dostum direkt asfalt ile temas etmesin.Portakal kasası denilen kasadan al manavın marketin attığı ondan olur.Uzun süre yatacaksa motorun benzin deposunu da fullle ki korozyon pas vs yapmasın.Önemli noktalarını da gresleyebilirsin motorun. Ben bir ince 1 kalın 2 adet brandayı üst üste takıyorum :)

superboycu
04 Aralık 2015, 11:51
Aslında fulleme ihtimalim çok az borç harç uraşıyorum onun yerine motoru 2 haftada bir deposundaki benzinle çalkalasam olmazmı acaba ?

Thermosifon
04 Aralık 2015, 12:07
Aslında fulleme ihtimalim çok az borç harç uraşıyorum onun yerine motoru 2 haftada bir deposundaki benzinle çalkalasam olmazmı acaba ?

Oda bir çözüm tabi :)