PDA

Orijinalini görmek için tıklayınız : Alışveriş merkezi kapalı otoparkı.

Romedon
30 Kasım 2015, 12:38
Merhaba evimin dibinde alışveriş merkezi var (Korupark/Bursa) otoparkı kapalı.Buralara motosikelt koaybiliyormuyuz? Yani şöyle bir şey duydum. Atıyorum gece 12 de koyabiliyorsun.Sabah 6 da alıyorsun.Arasında alamıyorsun.Bi ücret karşılığında aylık oraya koyulabilir mi?Birde evimin yanında açık otoparklı apartmanlar var yöneticiyle konuşup ücret karşılığı oraya koymama izin verir mi?

YouSuffer
30 Kasım 2015, 12:40
1. si güvenli olmaz 2. si sanırım imkansız :)

Romedon
30 Kasım 2015, 12:46
1. si güvenli olmaz 2. si sanırım imkansız :)

Yani şöyle söyleleyim koyaCak hiçbiryerim yok.zaten avm içine koysam da ben motosiklete disk kilidi abus normal kilit ve takip sistemi koaycağım

pikatel34
30 Kasım 2015, 12:57
ben istanbul cevahir avm otoparkinda calistim.orda motor aboneligi vardi 7-24 girip çıkabiliyordun

Romedon
30 Kasım 2015, 13:23
ben istanbul cevahir avm otoparkinda calistim.orda motor aboneligi vardi 7-24 girip çıkabiliyordun

Nasıl oluyor hiç araştırmadım bir bilgi verebilir misin?

LynXMaSTeR
30 Kasım 2015, 14:44
bazı alışveriş merkezlerinde geceleri bırakabiliosun sorun olmuyor, ama oradaki özel güvenliğin felan gözüne batarsan o zaman sıkıntı olabilir.
balıkesirde tek bi tane alışveriş merkezi var yaylada diye, oranın kapalı otoparkında motosiklet yeri de var.
oraya bıraktığım zamanlar olmuştu geçen kış, kimsede bişi demedi.

Romedon
30 Kasım 2015, 17:39
bazı alışveriş merkezlerinde geceleri bırakabiliosun sorun olmuyor, ama oradaki özel güvenliğin felan gözüne batarsan o zaman sıkıntı olabilir.
balıkesirde tek bi tane alışveriş merkezi var yaylada diye, oranın kapalı otoparkında motosiklet yeri de var.
oraya bıraktığım zamanlar olmuştu geçen kış, kimsede bişi demedi.

İşte benim evimin de dibi.Yani gece almam koyarım kilidi takarım takip sistemi de alırım diye düşünüyorum

gurkanerkan
30 Kasım 2015, 18:14
Yani şöyle söyleleyim koyaCak hiçbiryerim yok.zaten avm içine koysam da ben motosiklete disk kilidi abus normal kilit ve takip sistemi koaycağım

Kasko ne kadar çıkıyor ?

A.Türker
30 Kasım 2015, 18:50

bu kadar kilit takacaksan evinin sağına solunada kitleyebilirsin sanki?

Çevredeki apartmanların yöneticileriyle görüş ücret karşılığı muhtemelen kabul ederler ama sorumluluğunu almazlar.

Sti
30 Kasım 2015, 18:54
Acikcasi alisveris merkezinin islek oldugu saatlerde bile kamyonete atip goturuyolarsa,gece hic affetmezler :D , ayrica hic hafife alinmayacak guvenlik onlemleri almissiniz,ben hirsiz olsam abus u gordugumde geri donup giderim zaten :D , aea nin videosundaki neydi yav demir makasiyla girdiler gene banamisin demedi.

weirdo1
30 Kasım 2015, 20:11
Cevahirde bir kac tane terkedilmiş motor var sıkıntı olmuyor.

s103r
30 Kasım 2015, 20:17
Benım evımın Yanındada Avm Var ben karlı havalarda oraya bırakıyorum guvenlıklerle konuşursan sıkıntı çıkmaz Ben bırakıp sabah alıyordum zaten kapalı otopark 12 den sonra kepenkler felan kapanıyordu

LynXMaSTeR
01 Aralık 2015, 02:00
eğer ki bi alışveriş merkezinin otoparkında gece motosikletini bırakacaksan,
oradaki elemanlara gidip de "hocam bu motor bu gece burda kalsa olur mu" diye sorma.
sadece motorunu park et, 5 dakka alışveriş yapıomuş gibi dolan, sonra başka bir kapıdan çık git :)

toseabul
01 Aralık 2015, 03:56
koyan arkadaslar var.. arkadaş sen motorsikletini güvenlikcilerin oldugu kapıya yakın bırak onların görebilecekleri bir yerde tut. göz önünde olsun.. otoparklardan awm lere her zaman giriş vardır. motorsikletine bi branda çek. sonrada zincirleyip kilitlemeyi unutma.. sıkıntı olmaz. ben bazen gidiyorum 1 seneden fazladır bir motorsiklet orda. cruiser oldugu ıcın ne marka oldugunu bilmiyorum sahibi epey bi modifikasyon yapmıs. jantina kadar. güvenlikciye sordum sahibi 1 yıl once birakti ogün bugundur burdadir. dedi. emanetimiz dedi..

Romedon
01 Aralık 2015, 09:36
Hepinizden allah razı olsun Bu güvenlikleri alıp oraya bırakmak en mantıklısı