PDA

Orijinalini görmek için tıklayınız : BAJAJ TÜRKİYE İKİ YILIK SERÜVEN

Sayfa : 1 [2]

ekrem ata
24 Kasım 2015, 18:03
Değerli arkadaşlar, iki gündür Bajaj bayilerimiz ile beraber Hindistan'da bayiler toplantisindayiz. İnsallah guzel mujdeli haberlerle döneceğiz. Bazi soru ve yorumlara da dönünce cevap vermeye çalışacağım.

Selam ve saygılarımı iletiyorum.

GP500-1st
25 Kasım 2015, 13:35
Burayi güzin abla dert koşesine cevirdik beyler Ekrem bey buraya cevap yetistirebilirse motora 1200GS le başlayip Alpleri gezmeye gidecek. anca kendine gelir.

Aklima bide nedense eksisozlukteki ''Merhaba ben Kemal kılıçtaroğlu'' baslığı geldi:P

Allah cekemeyeceği derdi kuluna vermezmiş deyip kaçiyorum...Hindistanda guzel dinler inanişlar var çünkü.

srknbdm
25 Kasım 2015, 14:14
o tel jantlı boxer buraya gelecek ::evil:: mi ? :)

---------- Mesajlar birleştirildi - 15:14 ---------- bir önceki mesaj zamanı 15:11 ----------

o tel jantlı boxer buraya gelecek ::evil:: mi ? :)

srambler yapcam ben yaa.. ::146::

akbird
25 Kasım 2015, 15:02
Bajaj ülkemize gelir gelmez belli bir kullanıcı kitlesi oluştu ve ciddi olarak pulsar fanları var. Haliyle satan ürünün önünü hangi kim kesmek isterki ? O sebebten Rs200 abs li ve biraz yüksek fiyatlı geldi. Umarım önceki tecrübelerinden ders çıkarmıştır kuralkan ve bajajın arkasında durur. Gerçi kuralkan durmasa bile bajaj gibi büyük Türkiye pazarından çıkacağını hiç sanmam. Ciddi orandan gelişiyor motosiklet piyasası ülkemizde.
Ekrem Bey büyük bir cesaret göstermiştir benim gözümde bu tarz forum ortamlarında kullanıcılarla iletişime geçerek. Diğer firmalarda pazarlama müdürüne bile ulaşamazsınız bırak patronu. Karşımızdakini asker arkadaşı gibi görmeden ciddi ve mantıklı sorular sorarsak eminim uzun süre bu forumda görebileceğiz Ekrem beyi.
RS400 bende merakla bekliyorum hatta fiyat durumuna göre almayıda planlıyorum. Açılışa özel bi kampanya yapın 400 lüklerde Ekrem bey :D

Mengu16
25 Kasım 2015, 15:14
Ben bugün Bajaj'ın internet sistesinde iletişim formu aradım ama öyle bişey bulamadım, bajaj'a mail atanlar nereye mail atıyor ?

Garip
26 Kasım 2015, 01:01
Keske qute de pulsar gibi tutulacak derecede uygun fiyat olsaydı,ben dahil herkes alsaydı. Kenar naylonu söker cam yaptırır binerdim yeminle 1.96 m boyuma bakmadan hem de.

İlerleyen günlerde fiyatlarının yüksek olduğunu fark edip düşürmeleri dileği ile. Takipteyim.

mchi
26 Kasım 2015, 02:03
Guzel abim cs 400 ü erken getirseydiniz çok güzel olurdu.

Mengu16
26 Kasım 2015, 02:07
Keske qute de pulsar gibi tutulacak derecede uygun fiyat olsaydı,ben dahil herkes alsaydı. Kenar naylonu söker cam yaptırır binerdim yeminle 1.96 m boyuma bakmadan hem de.

İlerleyen günlerde fiyatlarının yüksek olduğunu fark edip düşürmeleri dileği ile. Takipteyim.
Ben 1.83 ile araca oturdum düz baktığımda yolu göremiyodum, ön camın üzerindeki sac parçasını görüyodum. Sizin muhtemelen başınız tavana değer.

Seko
26 Kasım 2015, 09:22
Guzel abim cs 400 ü erken getirseydiniz çok güzel olurdu.

CS400 daha Hindistan'da bile satışa sunulmadı.

mozgur
26 Kasım 2015, 09:42
Ben bugün Bajaj'ın internet sistesinde iletişim formu aradım ama öyle bişey bulamadım, bajaj'a mail atanlar nereye mail atıyor ?

Farketmez atsan da dönen yok (:

Ya da ana sayfadaki müşteri hizmetleri numarasını ara. Aradığınız aboneye şu an ulaşılamıyor diyen müşteri hizmetleri temsilcisi kadın çıksın karşına jfskaljfkalsfjaskjfka (((: