PDA

Orijinalini görmek için tıklayınız : taksitle motor nerelerden alınabilir?

velizrsln
18 Kasım 2015, 23:29
Arkadaşım motor alıcakta sıfır veya 2. el evkur haric nereler kredi kartsız taksit yapıyor? şehir Antalya, ya da kredi kartının limiti yettiği sürece bayilerden mağazalardan 2. el motoru taksitle alabilir miyiz?

dejavoo
19 Kasım 2015, 01:41
Kredi kartının limiti yettiği sürece tüm bayilerden alırsın,hatta kredi kartına 9 taksit yapıyorlar diye biliyorum.
Ama nakit olayında senin bayi ile olan ilişkin yada vereceğin garanti önemli bence.Yani komşun olur yada akraban olur taksitle verir, yada teyze oğlunun arkadaşıdır. :)
Direk gittiğin bir bayinin nakit taksitle bir güvence duymadan motor satacağını zannetmiyorum.

AWESQME
19 Kasım 2015, 01:49
Kredi kartına 9 taksit yapıyor bütün bayiler. Ancak çek, senet işi bayisine göre değişir. 2. el galericilerin çoğu senet yapar.

velizrsln
15 Aralık 2015, 23:28
Kredi kartına 9 taksit yapıyor bütün bayiler. Ancak çek, senet işi bayisine göre değişir. 2. el galericilerin çoğu senet yapar.

Kredi kartının limiti yettiği sürece tüm bayilerden alırsın,hatta kredi kartına 9 taksit yapıyorlar diye biliyorum.
Ama nakit olayında senin bayi ile olan ilişkin yada vereceğin garanti önemli bence.Yani komşun olur yada akraban olur taksitle verir, yada teyze oğlunun arkadaşıdır. :)
Direk gittiğin bir bayinin nakit taksitle bir güvence duymadan motor satacağını zannetmiyorum.

peki şimdiki sorum kredi kartları hakkında, şimdi mesela 15 bin tl lik motor alıyoruz kredi kartının limiti 15 bin tl mi olmak zorunda? yok sa (15/9) 1700 tl olsa yetiyor mu?

Romedon
15 Aralık 2015, 23:35
peki şimdiki sorum kredi kartları hakkında, şimdi mesela 15 bin tl lik motor alıyoruz kredi kartının limiti 15 bin tl mi olmak zorunda? yok sa (15/9) 1700 tl olsa yetiyor mu?

limitin 15.000 olacak.kredi çekip almak daha mantıklı senetle çok zor... zamanında çok araştıdım senete veren yok.Kredi de çıkmadı kredi çıkması için kredi kartına ihtiyaç var ki not yükselsin.Şu an kredi kartı çıkarttırdım ekipman alıyorum

s103r
15 Aralık 2015, 23:45
Taksitle motoru benden alabılırsın kardeşim :D