PDA

Orijinalini görmek için tıklayınız : kawasaki yedek parça nerde bulunur?

trenox
08 Haziran 2006, 22:26
kawa en 500 için debriyaj balatası,zincir felan arıyorum.
z-motoda yok en azından bayaa bi süre verdiler. ancak diğer servisler 1 günde buluruz dedi ve hemen buldu fiayt bile verdi. nerden buluyolar bunları arkadaşlar var mı bilgisi olan?
bi bilen olmalı?

cenkşenver
14 Kasım 2011, 19:19
kawsaki en 500 arka firen balatası lazım banada uygun fiyata bulacagım biryer varmı acaba bilen varmı varsa beni yönlerdirseniz sevinirim servis ler ucuyor kendim takarım :thumright

srhtsglm
14 Kasım 2011, 19:52
kawsaki en 500 arka firen balatası lazım banada uygun fiyata bulacagım biryer varmı acaba bilen varmı varsa beni yönlerdirseniz sevinirim servis ler ucuyor kendim takarım :thumright

dostum ben gecen ay global.ebay den verdim sipariş ebc marka 50 TL e maloldu ki bu balata en iyisidir 5 iş gününde adresime geldi...

F54
14 Kasım 2011, 19:54
kawsaki en 500 arka firen balatası lazım banada uygun fiyata bulacagım biryer varmı acaba bilen varmı varsa beni yönlerdirseniz sevinirim servis ler ucuyor kendim takarım :thumrightcenk adam gibi bi yerde balata çaktırsan olmaz mı?

overcloud
14 Kasım 2011, 20:07
motobakkal'da zincir, dişli ve debriyaj balatası gibi parçalar var, aynı şekilde fren balatasıda var. motoplus'ta gold fren marka balatalar var, tavsiye ederim

GP500-1st
14 Kasım 2011, 20:28
Kawasakinin ki de harbiden düzdürübütör' müş:)