PDA

Orijinalini görmek için tıklayınız : Şaka yada Şhow değil Akan Trafik....

deep_far
05 Kasım 2015, 13:27
Arkadaşlar bir kaç kez kendimi tutamayarak şaşkınlıkla küfür etmişim... Duymak istemeyenler sessiz olarak izleyebilirler ...

https://www.youtube.com/watch?v=unWX4amt6Cc

caglar48
05 Kasım 2015, 13:39
Arkadaş tam bir trafık trollu böyle dengesizlik görmedim D:D: bi gün kafadan bi çakınca düz gitmeyi öğrenir sıkıntı yok :D

AurorAbeam
05 Kasım 2015, 13:45
Her şey tamamda sağ şeritten kendi halinde giden motorun, aracın suçu ne? Bas git sollayıp. Aynısını araç sürücüleri de yapıyor. 3 şerit var gelmiş en sağdaki bana selektör yapıyor neymis emniyet şeridine çekilip yol verecekmişim. Oldu paşam. Hele ki aynısının tek şerit yol full dolu olduğu halde yol isteyenleri var ki tam cinnetlik. Veriyorum yolu, sadece beni geçmiş oluyor o kadar, trafik duruyor zaten. Sonra solundan geçerken cam dibinde kornaya basıyorum; belki farkeder umuduyla...

YouSuffer
05 Kasım 2015, 14:05
valla hiçbişey anlamadım tanımıyorsan adamı eleman bariz saf ve fazla yaşamaz zaten bu kafayla

karşıyaka57
05 Kasım 2015, 14:27
Bu arkadaş sizin arkadaşınız mı ben pek birşey anlayamadım :D

avici
05 Kasım 2015, 14:32
Arkadaş deliyle ilişkiye girmiş.

deep_far
05 Kasım 2015, 14:36
İki arkadaşıda tanıyorum. Ama Yzf125R lı olanla ilk defa sürüşe çıktım. Çıkmaz olaydım

zileliorhan
05 Kasım 2015, 14:40
Aynen karikatürdeki gibi, trafik kurallarını çiğneyenlerin canı bir gün fena yanacak!...

http://i.hizliresim.com/ZJp033.jpg (http://hizliresim.com/ZJp033)

deep_far
05 Kasım 2015, 16:42
Aynen karikatürdeki gibi, trafik kurallarını çiğneyenlerin canı bir gün fena yanacak!...

http://i.hizliresim.com/ZJp033.jpg (http://hizliresim.com/ZJp033)

HAHA:cherry:

SuleymanE
05 Kasım 2015, 17:30
Hocam o yzf125 liden uzak dur aman diyeyim. Muhabbetin varsa muhabbetini bitir, telefonunu biliyorsa numaranı değiştir, adresini biliyorsa taşın, aynı şehirde seni bulma imkanı varsa şehrini değiştir, yeter ki birdaha öyle biriyle yola çıkma :mrgreen: :P :P

KYorulmaz
05 Kasım 2015, 17:36
Acilen bu arkadaşlarla sürmeyi bırakmalısın..

Kendilerini yakacaklar belli de sana bir şey olmasın.

Mr.[T]
05 Kasım 2015, 18:37
Yeşil motosikletli acemi gibi geldi fazla tepki veriyo

DKN
05 Kasım 2015, 18:37
40 km le yolun ortasında depoya pantolunu yaslayıp gidenlerden iyisiniz :)

Darkfriairs
05 Kasım 2015, 18:42
Soru işaretleri, Ünlem işaretleri, Yeşil motoru kullanan kim? Videoyu yapan kişi ise onunda disipline ihtiyacı var.

fatih.
05 Kasım 2015, 18:49
La manyak bunların hepsi=)

sdirer
05 Kasım 2015, 18:58
yakında haberlerde görürüz bu arkadaşı... aha daha dün 2 tane motorcu Samsunda minibüsün altında kaldı hala yoğun bakımdalar...

deep_far
06 Kasım 2015, 09:24
Hocam o yzf125 liden uzak dur aman diyeyim. Muhabbetin varsa muhabbetini bitir, telefonunu biliyorsa numaranı değiştir, adresini biliyorsa taşın, aynı şehirde seni bulma imkanı varsa şehrini değiştir, yeter ki birdaha öyle biriyle yola çıkma :mrgreen: :P :P

hahahaha :cherry: Helal kardeşim ne güzel yazmışşın ya :)

---------- Mesajlar birleştirildi - 08:24 ---------- bir önceki mesaj zamanı 08:20 ----------

Soru işaretleri, Ünlem işaretleri, Yeşil motoru kullanan kim? Videoyu yapan kişi ise onunda disipline ihtiyacı var.

Ben MT07 kullanıyorum. Videoyu ben yaptım ama bi kamera bende vardı diğeri ninja 300 de. İkisinden de parçaları alıp birleştirdim.

68charger
06 Kasım 2015, 10:41
Yeşil kawayı kullanan, eldiven ile ve dirsekleri azıcık kırık kullansın.

Ayrıca bakış, dolayısı ile viraj çalışması lazım. Düpe düz kamyonun kasasına girecekti. ALLAH korusun...

Darkcity2000
06 Kasım 2015, 11:18
Ninjalı arkadaş tam Komançi aynalar katlı eldivensiz yaldır yaldır :)

ilker a.
06 Kasım 2015, 13:33
Aurorabeam'in söylediği çok doğru. Hafif sıkışık trafikte 60-70'le gidiyorum yolumda, adam arkama yapışıp yol istiyor. Yahu yol tıkalı işte, beni geçsen ne olacak? Bir gün durdurup soracağım bunu, valla çok merak ediyorum neden ısrarla yol istediklerini.

anesmotor
06 Kasım 2015, 15:16
Bir çok video da ilgimi çeken bir şey var..
Kask tamam, mont tamam.. ama eldiven niye takmıyoruz arkadaşlar :D

polo34
06 Kasım 2015, 18:10
ne güzel yahu, trafik yok oralarda, bıktık artık İstanbul'un trafiğinden, manyaklarından ...

Vecihi.H
06 Kasım 2015, 19:03
Kimlerin arasına düşümüşün kardeş sen kaç kurtar kendini.

turbocharge
07 Kasım 2015, 18:51
hahaha ulan ne ekip olmuşsunuz yaa daha doğrusu olamamışsınız :queen:
ninja lı yzf liye ters yönden geliyor diye el kol yapıyor sanki kendisi çok iyi sürüyomuş gibi:mrgreen: Ulan kamyona giriyodun az daha:queen:

tr_select
07 Kasım 2015, 19:57
Kardeş sen motor sürmeyi bilmiyorsun. Sağ şeritteki kamyon ya da motorla işin ne ? Geç sola.
Sen motosiklet sürüyorsun. Bizim ülkemizin trafiğinde cambaz olmalısın...

En sondaki yamaha patlamaya hazır bomba...

MD.Murat
07 Kasım 2015, 21:52
Ninja kamyona gel beni çiğne diyor resmen. Ağa sollayacaksan uzağından geçse ne sunu. Karşıdan araba gelse ona çarp daha iyi kamyonun altına girecegine.

Diğerleri zaten komedi. Onlar bilinçli yapıyor gibi bence. Bu yüzden onlara yorum yok kötek gerek bence.

BatuhanK
07 Kasım 2015, 23:07
biraz uzun yazmıştım fakat gerek duymadım ve sildim o yüzden özet geçicem. Videoda 3 acemi sürücü, 2 adet pimi çekilmiş bomba var. Lütfen eğitim alma imkanınız varsa TRAFİK ve HAKİMİYET eğitimi alın. Yoksa bir bilen eşliğinde kapalı alanlarda çalışın. Yoksa yollar bu tecrübe ve sürüş tarzı ile çok tehlikeli

TOTEMONS
07 Kasım 2015, 23:12
biraz uzun yazmıştım fakat gerek duymadım ve sildim o yüzden özet geçicem. Videoda 3 acemi sürücü, 2 adet pimi çekilmiş bomba var. Lütfen eğitim alma imkanınız varsa TRAFİK ve HAKİMİYET eğitimi alın. Yoksa bir bilen eşliğinde kapalı alanlarda çalışın. Yoksa yollar bu tecrübe ve sürüş tarzı ile çok tehlikeli

Bunların problemi psikolojik bile değil NÖROLOJİK.
Trafik ve hakimiyet eğitimi işe yaramaz.
Ama bir gün altlarındaki motosiklet onları çok güzel eğitecek emin olun.

yeknet
07 Kasım 2015, 23:23
şaka veya şov değil demiş ama bence resmen şov. el hareketleri, aynaları katlayıp eldivensiz motor kullanma, sol el sürekli gidonu bırakıyor küfürler bile yapmacık. üzgünüm ama bizden deyılsın.

A.Türker
08 Kasım 2015, 00:12
Bu hangi şehir? Yollar bomboş canım çekti.

piyanist_irf
08 Kasım 2015, 03:07
videonun paylaşım amacını anlayamadım ? ben birlikte yol aldığım arkadaşımı uyarırım , ancak bunu paylaşmam , aslında benim bu şekilde şuursuz motosiklet kullanan arkadaşımda olamaz , arkadaşım olmayan insanlardan video kesitleri alıp paylaşmanın mantığını da çözemedim :)tamam bir dengesizlik var !!!! kamera hepimizde var ! hele biri çıkıp anlatsın öğrenelim konunun iç yüzünü yoksa uyku tutmayacak ....

deep_far
08 Kasım 2015, 10:01
Show degil....

Ben mt 07 kullaniyorum kask kamerasi bende.
Gogus kamersinida ninjaya taktım.
Iki kamerada benim.
Haliyle iki kameranin görünyulerinide kullandim.

Yzfli arkdsla ilk defa sürüşe ciktim. O benim hatam. Ama ninjali arkdsin kendine ayri bi tarzi var ne desek de durulmuyor...

Sponsor buldu zaten ninjayi satti pistte yarışa cikacak sadece

---------- Mesajlar birleştirildi - 09:01 ---------- bir önceki mesaj zamanı 07:46 ----------

Videonun paylasim amaci arkdslarimi uyarmam zaten.

Kac kere dediysem yada benden daha tecrübeli abilerimle gorusturduysem durulmayan arkdsimin için paylastim bu videoyu.

Nornalde hata videolarini çoğu zaman ayiririm.

Ama bütün bu videodakiler tek gün de öğle arasinda 2 saatte yaşanan mevzular.

Hic birimiz motosiklet kullanmayi anne karninda öğrenmiyor.
Sizi bilmiyorum ama benim cevremde motoru olmayan ama motor kullanmayi isteyen vok kişi var. Bu arkdslarda yeni baslayanlardan.

Mantik bu oldu mu

piyanist_irf
08 Kasım 2015, 13:16
Hıhh şimdi oldu :)

deep_far
08 Kasım 2015, 13:46
Cross cularla bir alıp veremedigim yok ama

Yzf 125 r li arkdas 1 yildir motor kullandigini arazide sürüş yaptığını iddia ediyor.

En şaşkın olduğum yer o

eymen312
08 Kasım 2015, 17:36
Ufuk abi ben bile bu kadar değilim be :D şahine niye öyle bi hareket yapmış anlamadım şahin bi dursa kendini arka koltukta bulacak :D

something123
08 Kasım 2015, 18:10
Ben eldivensizligine takildim, eldivensiz surme kardesim nolur ne olmaz ekipman tam olsun...

deep_far
09 Kasım 2015, 17:27
Bu hangi şehir? Yollar bomboş canım çekti.

İzmir burası dostum :)

Bende istanbula geldiğimde burdaki motorculara helal olsun demekten kendimi alamıyorum.

deep_far
16 Kasım 2015, 16:11
R125 li arkadaş bugün 4. kazasını Fahrettin Altay meydanı ( 3 Kuyularda ) yaptı arkadaşlar :pale:

Sol kolunda yaralar ve üstünde yırtılmalar var.( Sadece Kask ile kullanıyormuş )

Motorda grenajda cizikler vs. var.

Artık motoru bırakmasını telkin edeceğim başka yolu kalmadı.

Panashira
16 Kasım 2015, 16:21
sesi açmadan izledim ve şunu gördüm aynaların neden kapalı? burada yapmış olduğun şey çok yanlış ayna önemli bir unsur dostum

gurkanerkan
16 Kasım 2015, 18:20
R25 li arkadaş bug'a girmiş çıkamamış.

metinkilic
16 Kasım 2015, 19:05
Bu videodaki arkadaşlar gibi 4 motorlu arkadaş, izmir çevre yolunda, 2 şeridi kapatmış yan yana gidiyorlardı, hızları 80 km.kadardı, ben arabayla gidiyordum, arkalarında mecburen yavaşlamak zorunda kaldım. Yolu açmaya niyetleri olmayınca ve arkamda trafik oluşunca kornaya basarak çekilmelerini sağladım ve orta şeritten hızlanarak yola devam ettim. Biz hep arabalara kızıyoruz ama 4 motor boş ve müsait olan en sağ şeritte fermuar düzeninde gitseler bir problem olmayacak, ama neyin kafasını yaşıyorlar ise yan yana iki şeridi kapayıp 80 km.hız ile gitmek nedir ben anlayamadım. Sonradan birisi gaza gelip gazladı, bağırta bağırta sağ, sol allah ne verdiyse yardırdı gitti.

Obermaier
27 Nisan 2021, 10:43
53. saniyede kafayla kör nokta kontrolü yapılmadan kamyon sollandı. Aynalar uzaya dönük olduğu için can güvenliği sıfır tıpkı diğerleri gibi, o sırada hızlı bir araç sol arkada olabilirdi.

arndiol
27 Nisan 2021, 12:45
acilen elemanı izmir denizine döküp trafiği düşman işgalinden kurtarmak gerekiyor :D

birbilent
28 Nisan 2021, 00:21
aynalar neden kapalı..

YasinC
28 Nisan 2021, 06:49
5 yıllık konuyu niye hortlatırsınız ki :)

Seko
28 Nisan 2021, 08:16
5 yıllık konuyu niye hortlatırsınız ki :)

Hiç işte. Bir grup insan sürekli bu sitede gereksiz, anlamsız konuları bulup bulup hortlatıyor. Ben başlıktaki Şhow yazısını görünce bile okumadan geçiyorum.