PDA

Orijinalini görmek için tıklayınız : 250 R ARIYORUM

angola
02 Kasım 2015, 20:48
Arkadaşlar öncellikle merhaba yeni motor kullancısıyım.. bir kaç kez binme ve bir kaç kez kullanma fırsatım oldu ve kendi arabamdan soğudum motor yüzünden.. şimdi arkadaşlar gelelim önemli bir nokta 8 ile 10 arası bir motor arıyorum ve kredi ile sıkıntılarım var bununla ilgili burdan bahsetmek istemiyorum ama yanlış anlaşılmasın aylık 10 milyara yakın kredi ödüyorum buna istaneden kendim de kuyumcuyum ve zevk için alıp binmeyi düşünüyorum.. ve kış sezonu ucuz olduğu için şimdi almayı düşünüyorum.. vade secenekleri senet olabilir aylık 1000 TL ödeme şansım mevcut ve ilk seferde 2 000 TL'e yakın kişiye ödeme yapabilirim ve kalan parayıda taksit senecekleriyle ödemek isterim.. ayrıca senet v.b sıkıntılı işler oldugunu bende farkındayım kendim magazamında senet defteri mevcut o yüzden satıcak kişi genelde kişi olduğu için kurumsal olmadığı için yanaşmamaktadır buna istinaden bende bir kaç araştırma sonucum da noter senetli anlaşmalı yapılabiliyormuş yani noter huzurunda bu tarz işlemler yapabilir . bununla ilgili bilgisi olanda konu altına yorum yaparsa sevinirim.. saygılar yorumlarınız benim içinde önemli saygılar..