PDA

Orijinalini görmek için tıklayınız : Altın Elbiseli Adam - Kasım Celbi Buluşması

YouSuffer
02 Kasım 2015, 14:02
Arkadaşlar selam, etkinlik duyurularına açıyorum kimse görmuyor musadenizle buraya açayım. Bu etkinliğe yarın bende katılacagım eğer gelicek var ise tanışmış sohbet etmiş oluruz hem :)

Beşiktaş İskelesi Çay Bahçesi - 18:30

ASKERE TESLİM OLACAK KARDEŞLERİMİZLE BULUŞUYORUZ

Vatani borcunu ödemeye gidecek arkadaşlarımızla vedalaşmak için organize ettiğimiz toplantıda, biraz motosiklet ve bol bol askerlik konuşacağız.

3 Kasım Salı, Beşiktaş Motor İskelesi önündeki çay bahçesinde saat 18:30'da buluşalım.

https://www.facebook.com/events/1783463818547985/

something123
02 Kasım 2015, 15:04
AEA PANİGALEEESİİİİ ile gelior mu :joker: bıyık takayım ole ise :)

YouSuffer
02 Kasım 2015, 15:52
AEA PANİGALEEESİİİİ ile gelior mu :joker: bıyık takayım ole ise :)

evet buyuk ıhtımal onla gelir, bıyık takmana gerek yok gelebilirsin illa askerlik erkek muhabbeti dondurmeyiz :)

4Vaqrant
02 Kasım 2015, 17:10
Panigale mi alalim napalim....

plegus
02 Kasım 2015, 17:15
Panigale mi alalim napalim....

Özgüven al.

something123
02 Kasım 2015, 17:21
Özgüven al.

yok yahu, tecrube iyidir ama.. şimdi oda olunca tadından yinmez :wiinkk:

barodi
02 Kasım 2015, 17:41
Arkadaşlar selam, etkinlik duyurularına açıyorum kimse görmuyor musadenizle buraya açayım. Bu etkinliğe yarın bende katılacagım eğer gelicek var ise tanışmış sohbet etmiş oluruz hem :)

Beşiktaş İskelesi Çay Bahçesi - 18:30

ASKERE TESLİM OLACAK KARDEŞLERİMİZLE BULUŞUYORUZ

Vatani borcunu ödemeye gidecek arkadaşlarımızla vedalaşmak için organize ettiğimiz toplantıda, biraz motosiklet ve bol bol askerlik konuşacağız.

3 Kasım Salı, Beşiktaş Motor İskelesi önündeki çay bahçesinde saat 18:30'da buluşalım.

https://www.facebook.com/events/1783463818547985/

Asker adaylarimiza moral icin bende gelicem insaallah .

Enes Bakır
03 Kasım 2015, 00:16
Allah ın izniyle bende gelebilirim inşallah

dadaş-bb
03 Kasım 2015, 00:21
Iyi oldu bu.. bende istanbuldayim bir kac gunlugune ve bir aksilik olmazsa bende gelirim.. yeni mt forumdaslarla tanismis oluruz. Askere yeni gelecek olan mehmetciklere bende bilgi veririm hemi de birinci agizdan isin icinde olan birisi olarak :)

Yer tam olarak besiktasta ki deniz muzesinin orasi mi. Malum istanbulu tam bilmiyorum.

Bu arada buyukcekmece den gidecegim. Varsa bu taraftan giden birlikte gideriz.

A.Türker
03 Kasım 2015, 00:29
Müsait olsam kesin gelirdim ya :(

dadaş-bb
03 Kasım 2015, 08:56
Guncel.....

brooklynnn
03 Kasım 2015, 09:25
Askerlik yapanlara Allah sabir versin. Vakitin hizli gecmesi dilegiyle.

YouSuffer
03 Kasım 2015, 09:48
Iyi oldu bu.. bende istanbuldayim bir kac gunlugune ve bir aksilik olmazsa bende gelirim.. yeni mt forumdaslarla tanismis oluruz. Askere yeni gelecek olan mehmetciklere bende bilgi veririm hemi de birinci agizdan isin icinde olan birisi olarak :)

Yer tam olarak besiktasta ki deniz muzesinin orasi mi. Malum istanbulu tam bilmiyorum.

Bu arada buyukcekmece den gidecegim. Varsa bu taraftan giden birlikte gideriz.

ben buyukcekmecede oturuyorum ama işten çıkıp gidicem, son dk aksilik çıkmazsa ordayım. Beerport un onundekı cay bahcesi mekan

dadaş-bb
03 Kasım 2015, 10:02
Anladim.. neyse bakalim aksama dogru saat dortten sonra katilim orani az cok belli olur ona gore bakariz artik.

Simdi baktim haritadan. Sanirim iett duraginin orada. Meydan var heykel park falan.

keremkrmn
03 Kasım 2015, 10:48
İşten zaman bulabilirsem bende katılmayı planlıyorum bu akşam, askerlik yapmadım ama tecrübe edinmek güzeldir.